AMLT: ICO bilgileri

 Post Views: 1865

Mevcut finansal kurumlar göz önünde bulundurulduğunda sanal para alanı ile ilişkili AML problemlerine çözümler belirleyemediklerini söylemek mümkündür. Doğal olarakta bu durum sonucununda kripto para ekosistemini keşfetmeyi engellemekle birlikte, kriptopara alanında geniş kabul görmenin önüne geçiyor ve sonuç olarakda ticarileşme önününde büyük bir engel yaratıyor. blockchainde sisteminde yer alan bir çok platformda dahil AML yasalarına uymak için kaynak ve çeşitli teknik desteğe ihtiyaç duyuyor. AML ve CFT yasalarına uyulmadığı taktirde çeşitli cezai işlemler uygulanacaktır. iş yerlerinin kapanması, tazminat yaptırım uygulamaları bunlara örnek olmakla birlikte hapis cezaları gibi yaptırımlarının uygulanacağından da bahsetmek mümkündür.

Tüm bu problemler görüldüğü üzre kafamızda önemli soru işaretlerine sebebiyet veriyor. problemlerin çözüm aşamasında da olabilecek tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte olan ‘confirm’ karşımıza çıkıyor ve AMLT jetonunu sizlere sunuyor.

AMLT Nedir?

Coinfirm blok zincirinin güvenli bir şekilde oluşturulması ile birlikte güvenli kullanım olanağı sağlaması ilede alanında en tanınmış en etkili lider olarak karşımıza çıkmaktadır. Coinfirm Platformu şifreleme ve Blockchain tabanlı şirketler için AML / CTF çözümleri sunuyor. AMLT belirtecinin de platforma eklenmesi ile birlikte şeffaflığın daha üst seviyede yerini aldığını söylemekte mümkündür.

Hepimiz işlemlerimizi gerçekleştirirken güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde sağlanmasını ve gizlilik ilkesininde özenli bir şekilde gerçekleştirilmesini bekleriz. AMLT ile birlikte herhangi bir işlem gerçekleştirilirken işlem kimliği çeşitli kodlarla blok zincirine kayıtedilecektir. bu sayede de işlem güvenliği sağlanacak ve bununla birlikte kişilerin gizliliğinede önem verilerek kişiler gizli tutulacaktır.

AMLT’nin gelişmesinin en önemli sebeplerinden biriside illegal olarak gerçekleştirilen yasal olmayan işlerin ortadan kaldırmasına öncülük etmesidir. Bunlarla birlikte Coinfirm AML/CFT Platformu tarafından gerçekleştirilen bu sistem birçok kurum tarafından tanınmaktadır.
Sonuç olarak Coinfirm tarafından geliştirilen AMLT için tam anlamıyla oluşturulmuş üst düzey bir güvenlik sistemi dememiz de doğru olacaktır. Coinfirm tarafından sağlanan bu hizmeti aktif bir şekilde kullanabilecek ve kolay erişim sağlayabileceksiniz.

Şirketler genel olarak konuya uygun olup olmamakla uğraşmaktadır. Coinfirm ise bunun ötesinde yalnızca konuya bağlı kalmayıp, Kara Paranın Aklanması (AML), Terörizmin Finansının Önlenmesi (CTF) ve Müşteri Bilinmesi (KYC) gibi konularda da önemli çalışmalarla karşımıza çıkarak yanlızca tek yöne odaklanmamasıyla önemli rol oynar.

AMLT’nin çözmeye çalıştığı sorunlara göz atacak olursak

· Şifre kabulünü arttırmak için çeşitli çalışmalar yapması.
· Düzeni korumak adına kuralların kabulunu sağlamak amacıyla çeşitli cezai işlemlerin düzenlenmesi.
· Şirketlerin Kara Para Aklama(AML) ve Terörizmin Finansının Önlenmesi (CTF) ile ilgili çözümlerinin ve çalışmalarının bulunmaması ile Coinfirm’in etkili ve güvenli çözümler geliştirmesi.
Genel olarak bir sonuca varacak olursak AMLT sistemi ile birlikte Coinfirm’in amaçladığı tek bir noktaya bağlı kalarak bir platform oluşturmak değil genel hatlar ve oluşabilecek tüm problemleri öngören bir sistem yaratmaktır.

Kurucular
· Paweł Kuskowski, CEO / Kurucu
· Paweł Aleksander, CIO, Kurucu Ortaklar
· Jako Fijołek, CTO, Kurucu Ortaklar
· Grant Blaisdell, CMO, Kurucu Ortaklar
· Maciej Ziółkowski, Kurucu Ortaklar

Kurumsal Ortaklar
· COINFLUX
· SEI
· RSK
· CASHAA
· HUMANIQ
· QUANTA
· BITMARKET
· RSK
· NUCO
· TOKENCARD
· QRC

AMLT TOKEN SATIŞ İŞLEMLERİ
Ön satış 28 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. 1 $, 10 AMLT değerinde olacağı ve en az 500.000 AMLT’nin satın alınması gerektiği vurgulanmaktadır. ICO şuan devam ediyor ve 11165 ETH topladı ve toplamaya devam ediyor.

Coinfirm AMLT sistemini daha yakından takip etmek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen aşağıdaki siteleri takip edin.

Websitesi: https://amlt.coinfirm.io/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2375580.0

Blog: https://blog.coinfirm.io/

Whitepaper: https://amlt.coinfirm.io/pdf/white-paper.pdf

Telegram Chat-Box : https://t.me/AMLT_Coinfirm

Telegram Channel: https://t.me/AMLTbyCoinfirmAnnouncements

Facebook: https://www.facebook.com/Coinfirm.io

Twitter: https://twitter.com/AMLT_Token

Reddit: https://www.reddit.com/r/AMLT

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/coinfirm

 

My Bitcointalk Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adres: 0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306


6 yorum

 1. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 2. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 3. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 4. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 5. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 6. Avatar Goncagül Diri dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut