BaapPay: Kripto paraları gerçek dünyada kullanın

 Post Views: 1634

Kredi kartı kullanımı günlük hayatımızda oldukça büyük öneme sahiptir. Nereye gidersek gidelim kredi kartlarımızı kullanarak alışveriş yapabilmekteyiz. Bir çok insan bu yüzden artık yanında nakit para taşımamaktadır. Kripto paraların sayısı ve hacmi giderek artmakta ama kredi kartı gibi gündelik hayatta kullanımı neredeyse yoktur. İşte bu soruna çözüm üretecek olan BaapPay projesi ile artık kripto paraları aynı kredi kartı gibi kullanabileceğiz.

BaapPay, kredi kartı, banka kartı, kriptopara ve banka hesaplarını tek bir arayüze bağlayarak hesap sahibinin kullanmasına olanak sağlar. Bu sayede kullanım alanı oldukça fazla olacaktır. Kullanıcılar istedikleri her yerde bunu kullanabilecek ve istediği alışverişi yapabilecektir.

Bu projenin müşterilerin oldukça yararına olacağını düşünüyorum. Çok yakın gelecekte internetten alışveriş yaparken ödeme seçenekleri arasında BaapPay seçeneğini görebileceğiz. Ve BaapPay’i seçerek saniyeler içinde ödeme yapacak ve alacağımız ürünlerin satın alabileceğiz. Bu gerçekten müthiş değil mi?

BaapPay, geleneksel elektronik ödeme sistemleri şeklinde görünecek ancak alt yapısında kripto para ve blockchain akış protokollerini kullanılacaktır. BaapPay ağ geçidi, PayPal’a benzer bir arayüz olarak tasarlanmıştır. Satıcıların malları ve hizmetleri için gerçek para veya kripto para ile ödeme almasını sağlar. Ayrıca Baap cüzdanı da indirilerek herhangi bir yer de bilgisayardan veya cihazdan kullanılabilir.

Tüccarlar, bir web tarayıcısı, cep telefonu veya akıllı terminal aracılığıyla sunulan entegre Satış Noktası (Point-of-Sale) yazılımını kullanabilecektir. POS sistemi, iş yönetimi için tam entegre bir yazılımdır. POS’un işlevsel arayüzü sayesinde, her katılımcı internet üzerinden platforma sınırsız erişim sağlayacaktır.

BaapPOS yazılımı, çok sayıda çalışanı olan iş yerlerinde çalışanlarını takip etme gibi çeşitli gelişmiş görevleri yerine getirmek isteyen tüccarlar için özel olarak tasarlanmıştır. Smart POS ve Mobil POS, çeşitli yönlerde satış yapmak için şirket tarafından yaratılan ödeme terminali olarak kullanılacaktır. Bir çok modern özellik ile geliştirilen bu uygulamalar, uygulama mağazasından indirilebilir.

ICO ve Token Bilgileri

Baappay platformunda, Ethereum ERC-20 tabanlı bir token olan BAAP kullanılacaktır. Platformun geliştirilmesi ve tanıtımı için token satışı yapılmaktadır.

Token Dağılımı
% 40 Mevduat sahiplerine
% 25 Likidite havuzuna
% 10 Kurucu gruba
% 6 Stratejik ortaklıklar00
% 5 Ortak kuruluşlar
% 3 Danışmanlar ve büyükelçiler
% 1 Bounty
Bonus ve Fiyat Yapısı
ÖN TOKEN SATIŞI
1 Mart – 26 Mart %20 = 5040 BAAP
TOKEN SATIŞI
27 Mart – 5 Nisan %15 = 4830 BAAP
5 Nisan – 15 Nisan %10 = 4620 BAAP
15 Nisan – 25 Nisan %5 = 4410 BAAP
25 Nisan – 30 Nisan %0 = 4200 BAAP

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://baappaytoken.com

Whitepeper: https://baappaytoken.com/whitepaper.pdf

Bticointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967381.0

Twitter: https://twitter.com/baappay

Facebook: https://www.facebook.com/Baappayments

Telegram: https://t.me / BaapPay_Official

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


3 yorum

  1. Ergün Değirmendereli dedi ki:

    gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

  2. Alper Emin Erkuş dedi ki:

    Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

  3. Alya Denizgünü dedi ki:

    Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.