Bankex: Bankacılık Sistemine Yeni Çözüm

 Post Views: 843

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Bankex” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin hepimizin de ortak bir problemi olduğunu ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Bankex olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Bankex ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Bankex‘i size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (bankex.com) ziyaret edebilirsiniz.

Bankex, tokenlerin ve finansal varlıkların satım işlemlerinde uzmanlaşmış bir kripto mali platformdur.  Bu oldukça yenilikçi bir projedir. Finans endüstrisinde benimsenen yeni ortaya çıkan dijital teknolojilere atıfta bulunan finansal teknoloji (fintech), geleneksel bankacılık modellerini bozarak finansal hizmetler tüketicileri için çok daha fazla kolaylık ve verimlilik getiren bir araçtır. Alınan risklerde düşmektedir ve finansal hizmet sağlayıcılar için bütün maliyetleride büyük oranda düşmektedir. Bir takım önemli finans piyasaları sürdürülebilir bir fintech ekosistemi kurmaya ve rekabet güçlerini korumak için fintech yeteneklerini cezbetmeye çalışmaktadır.

Bankex, finansal piyasa üyelerini bir araya getiren ve topluluk üyelerinin kullanımdan paylaşılan bir varlık olarak faydalanmasını sağlayan bir Varlık Kanıt Protokolünü (Proof-of-asset Protocol) getiren bir organizasyondur. Ayrıca Bank As A Service, Proof of Asset ve Blockchain teknolojisi protokollerini içeren “Fintech” başlangıç ​​ürünleri ile perakende ürün ticareti, alışverişi ve satın almanın en güvenli yolunu sunmaktadır. Araba, mücevher, emlak ve ev gibi artık kripto para yardımı ile satın alınabilir.

Bu sene Microsoft, Bankex’in gelecekteki potansiyelini biliyordu ve Bankex için 120.000 dolar  vermiştir ve bulut barındırması için güvenilir bir platform sağladığı blok zincir teknolojisinin geliştirilmesinde bir ortaklık sözü cermiştir. Tüm bu başarılar, Bankex’in IT 2016’dan 2017’deki Pathfinder sıralamasında ilk 50 sıralamasında listelendiği anlamına gelmektedir.

ICO Bilgileri

ICO’ya katılmak için lütfen Bankex web sitesini ziyaret edin.

Bankex ICO yatırımcıları yatırım yapmaya davet etmektedir. Yatırımcılar ETH, BTC ile yatırım yapabilirler. ERC-20 BKX jetonlarını Etherium Cüzdanınıza alabilirsiniz. ERC-20 Standard tokenlerini almak için uyumlu bir Etherium cüzdan kullanın. Cüzdanınızı daima güvenceye almayı unutmayın.

WEBSİTE: http://bankex.com/

WHITEPAPPER: http://bit.ly/bankex-the-smart-whitepaper

BITCOINTALK ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2237161.0

FACEBOOK: https://www.facebook.com/BankExchange/

TWITTER: https://t.me/bankex

Bitciptalk profil: truncus


5 yorum

 1. Filiz Şen dedi ki:

  bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 2. Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Latife Fatin dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 4. Ayşe Durlanık dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 5. Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.