Bankex: Çağdaş Bankacılık Sistemi

 Post Views: 856

Yatırımlarımızın karşılığını almak, iş dünyasında başarı elde etmek, güvenli ve hızlı işlemler yapmak öncelikle hepimizin beklentileri arasındadır ve bütün bunları gerçekleştirebilirsek ancak yapacağımız işten büyük bir haz duyarız. Hepimiz çoğu zaman tüm bu ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir platform arayışı içindeyiz. işte tamda burada “Bankex” ( Yeni Bankacılık Sistemi)  devreye giriyor ve size en güvenilir, hızlı, kolay ve anlaşılır bir platform sunuyor.

Şimdi biraz Bankex’ten bahsedelim.

Bankex’in kurucusu Igor Khmel olup bu platformda oldukça bütüncül bir yaklaşımla sistemini kurmayı hedefliyor. Çalıştığı kurumlar göz önününde bulundurulduğunda da (McKinsey, Deloitte ve Citade) kendisinin oldukça öneme sahip ve geleceğe dönük bir girişimci olduğunu söylemek mümkündür. Geleceğinde dijital pazarın etkisi altında olduğunun farkındalığıyla, Bankex bizim için oldukça önemli bir platform haline gelmektedir.

Bankex çok yakın bir zamanda güçlü ortaklarla birlikte geleceğe dönük umutlarla büyük işler yapmaya başladı ve şimdiden birçok token sahibi ile çalışmaya başlamıştır.  Bankex bir mali platform olarak karşımıza çıkmaktadır.  Tokenlerın yanı sıra bu platformda birçok finansal varlıkta yer almaktadır. aynı zamanda projenin Microsoft tarafından da desteklendiğinin bilinmesi de gerekmektedir. Bankex küresel ekonomi alanında oldukça önemli yeni girişimlerle karşımıza çıkacaktır.  Kullanılan geleneksel bankalar işletmelerin yaygınlaşması konusunda kredi sağlamaya yanaşmamakta ve yeni işletmelere kolaylıkla kredi sağlanamamaktadır. Yine Bankex bu durumda devreye giriyor ve hizmetlerinden birini de işletmelerin yaygınlaşması yönünde  çalışmalarıyla sürdürüyor. Yeni işletmeler iş alanlarının genişlemesiyle de birlikte daha fazla iş alanı sağlaması, ekonomik rekabeti arttırması ile sizlere daha kaliteli ve her alanda iyileştirilmiş bir yaşam sunacaktır.

Projeyi önemli kılan sebeplerden çokça bahsedebiliriz. yine bunlardan birisi ” Vitalik Buterin” Bankex’i desteklemesidir. Ethereum’un kurucusu olarak karşımıza çıkan ” Vitalik Buterin” yaptığı çalışmalarda göz önünde bulundurulduğunda bütün projeler arasından Bankex’i desteklemesi bu platformu oldukça önemli hale getirmiştir.  baştada söylediğim gibi Bankex’i önemli yapan yalnızca bahsettiklerim ile sınırlı kalmamaktadır. lütfen daha ayrıntılı bilgi almak için siteyi ziyaret ediniz. (bankex.com

Ico Bilgileri;

Bankex ico’su bugün başladı ve çok çılgın bir giriş yaptı. Şu ana kadar 45,391 ETH ve 67.2 BTC olmak üzere 24,491,860 USD topladı ve 45,325,567.00 BKX token sattı. Bankex’in yakın zaman içinde hard cap’a ulaşacağa benziyor. Sizde bu bu ico’ya katılın ve bu fırsatı kaçırmayın.

WEBSİTE: http://bankex.com/

WHITEPAPPER: http://bit.ly/bankex-the-smart-whitepaper

BITCOINTALK ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2237161.0

FACEBOOK: https://www.facebook.com/BankExchange/

TWITTER: https://t.me/bankex

Bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


5 yorum

 1. Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 2. Sanber Durak dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 3. Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 4. Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler

 5. Nezih Koyuncu dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.