Bitclave: Yeni Nesil Arama

 Post Views: 1536

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “BitClave” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da BitClave olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan BitClave ile tanıştırmak istiyorum.

Arama motorları, mevcut belgelerden ihtiyaç duyduğumuz bilgilere erişimi izlemek için kullanılan bir arama aracıdır. Arama motorları genellikle, doğruluk düzeyine veya ziyaretçilerin bulmak istedikleri bir kelimeye oranına göre sıralanmış olan sonuçları listeler şeklinde görüntüler.

Günümüzde birçok arama motoru piyasada bulunmaktadır. Bunun en büyük örenği Google sayılabilir. Google internetin en büyük şirketlerinden birisindir ve Dünyadaki hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. 2015’te Google’ın kazancı 75 milyar ABD doları geçmiştir ve bu çok büyük nir gelir oluşturmaktadır.   Google’ı bu kadar harika yapan şey, kullanıcıların gönüllü olması ve bilinçsizce kişisel veya kişisel bilgiler göndermiş olması olabilir. Mevcut eğilimler nelerdir? Gençler için hangi tatil yerleri arıyor? Şu anda en poplüler sanatçı adı kimdir? hepsi Google arama motoruyla bulunmaktadır. Ancak bunları öğrenmek için kişisel verilerimizin başkaların ellerine geçmesini istermiyiz?

BitClave, akıllı sözleşmelere olan güven ve samimiyet ışığında şirketler ve müşteriler arasında yeni bir ilişki keşfetmek amacıyla 2016 yılında kuruldu. BitClave platformu, dünyadaki  en büyük pazarlardan birinde değişiklik yapabilir, şu anda reklam şirketlerinin tekelinde olan bir çok özel veriyi koruma altına alabilir. BitClave, kişisel üretim verilerimizin herhangi birinin bir bilgi arama motorunda güvenli bir şekilde depolanabileceğini ve güvenliğini sağlayabileceğini düşünüyor. Blok zincir teknolojisini kullanarak, her bir veriyi bir sunucu üzerinde depolanmış hale getirir ve servis kullanıcıları tarafından otomatik olarak kontrol edilebilir.

BitClave aracıları ortadan kaldırarak çalışma sistemine sahiptir. Sadece iş ve bu işin olmasına imkan sağlayan bir sistem vardır. Bu tabii ki, doğrudan işyerinde doğrudan ihale yapacak ve pazarlık sistemi yapılmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca, bir aracı kurum olmadığı için dolaylı olarak harcamaların maliyetini düşürebilir. Aracı kurumların müşteriye olan büyük masrafından müsterileri kurtarabilir. Bu da gelecekte olan büyük mafraflardan müşterilerini koruyabilir.

BitClave ve ekibi, herkesin aradığı şeyi gerçekten bulmalarına ve verilerin doğrudan ilgi alanındaki perakendecilere faydası olmasına, Google Adsense gibi reklamcılık ağlarına ihtiyaç duymamalarına yardımcı olan merkezi olmayan arama motorları oluşturma üzerinde çalışıyorlar. BitClave ayrıca, depolanan verilerin güvenli olacağını ve yalnızca kişisel kazanç elde etmek için kullanılmayacağını garanti eder. Blockchain sistemi mevcut verilerin gizliliğini sağlar.

Bitclave, ciddi projelerin diğer bir bileşeni olan akıllı sözleşme denetimleriyle web sitelerinde bir bağlantıya sahiptir. Bitclave zaman çizelgelerine baktığımız zaman gelecek güncellemeler için sabırsız olmamak elde değil. Bültenler için planları, 2018’de 2019’da piyasaya sürülmesi planlanan birçok önemli bileşenler bulunmaktadır. Bancor da dahil olmak üzere kripto alanında tanınmış ve tanınmış diğer şirketler ile ortaklık kurma planları mevcuttur.

BitClave her zaman sistem kullanıcılarına avantajlar sağlamaya çalışmaktadır. Bir motorlu taşıt satın almak isteyip istemediğimizi varsayalım, BitClave doğrudan satıcının sitesini kullanıcıya verecektir. İşadamına da, işin müşterileri için aramada daha kolay olacağı akıllı sözleşme biçiminde, bu çerçevede fayda sağlanacaktır. Uzmanlara ayrıca, BitClave’in bir sözleşme oluşturacağı ve farklı bir kişisel deneyime sahip bir çözüm sunacağı bir platformda bir hizmet oluşturarak BitClave faydalar sağlar. Hiçbir reklam, hile yok, Bitclave sistem kullanıcıları için güvenli ve olukça kullanışlı olması planlanmaktadır. İlerideki yol haritalarıyla da gün geçtikçe daha çok yenilik hayata geçirilecektir.

Ekip

Elbette bu büyük proje, uzman bir ekip tarafından ele alınmakta ve bu alanda deneyimli olduğundan, bu projenin başarısı şüphe edilmemektedir. Bunlar arasında 20 yetenekli mühendis bulunmaktadır. Bu BitClave’in geleceği için çok büyük umut vadetmektedir.

Token Bilgileri

BitClave, projenin kimliğini belirten bir token CAT olarak belirlendi. CAT tokenleri, önceki ön satışta satılmış ve 1,8 milyon dolar aşan miktarda para toplamıştır. ICO’su 8 kasımda başlayacaktır.

 

 • Takım:% 10
 • Para toplama:% 50
 • Uzun vadeli bütçe:% 30
 • Topluluk hibeleri:% 10

En yeni bilgileriyle ilgili güncellemeleri görmek için resmi ana sayfasını ziyaret edin.

WEBSITE          : https://www.bitclave.com/
WHITEPAPER  : https://docsend.com/view/swueygs
ANN THREAD : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2005370
TELEGRAM     : https://t.me/BitClaveCommunity
SLACK              : http://slack-bitclave-com.herokuapp.com/
FACEBOOK     : https://www.facebook.com/bitclave
TWITTER         : https://twitter.com/bitclave

 

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adres: 0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306


23 yorum

 1. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 2. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 3. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 4. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 5. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 6. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 7. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 8. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 9. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 10. Avatar Refiye Seda Dalyaprak dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 11. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 12. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 13. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 14. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 15. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 16. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 17. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 18. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 19. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 20. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 21. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 22. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 23. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.