Bitcoinus: En hızlı bitcoin

 Post Views: 4318

Merhaba bugünkü yazımda sizlere Bitcoinus sisteminden bahsetmek istiyorum. Hepimiz internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz işlemlerin kişisel verilerin korunması açısından güvenli ve aynı zamanda hızlı olmasını bekleriz. Ödeme işlemlerinin zorluğu ve hızlı olmayışı, transfer sürecinde karşılaştığımız birçok problem, işlemlerimizi kolayca ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmemizin önüne geçmiştir.

Daha ekonomik ve hızlı sisteme sahip bir işletmenin tüm bu sorunların önüne geçeceğini düşündüğümden dolayı sizleri Bitcoinus sisteminden bahsetmek istiyorum. Bitcoinus sistemi yaşam kalitenizi arttıracak şekilde geliştirilmiş olup, geçerliliği ve güvenirliliğinin yüksek olması ile de yaşantımızda önemli bir yere sahip olmuştur.

Bitcoinus Nedir?

E-ticaret alanında çevrimiçi işlemleri gerçekleştirmek gövde görevinde bulunmaktadır. Bundan ötürüde diyebiliriz ki en iyi şekilde ödeme işlemleri gerçekleştiren bir sistem hepimizin daha kaliteli çevrimiçi işlemleri gerçekleştirebilmemizi sağlayacaktır.

E- ticaret gelirlerinin gittikçe büyük bir ilgiye maruz kaldığı göz önünde bulundurulduğunda gelişen çağ ile de birlikte E- ticaretin şimdikinin 2 katı ile karşımıza çıkacağını görmekte mümkündür. Buna bağlı olarakta kripto paranın yepyeni bir düzeye çıkacağınıda söylememiz mümkündür.

Kripto para aracılığıyla birçok transfer işlemimizi gerçekleştiriyoruz.Bu işlemleri gerçekleştirirken de transfer çeşitliliğinin az olması gibi birçok problemle karşılaşıyoruz. Kaşılaşılan bu problemin hepimizin ortak bir problemi olduğunu öngören BITUS Ltd. şirketi bu konuda önemli bir adım atarak Bitcoinus adını verdiği problemlere çözüm niteliğinde olan projesi ile hayatıma girmektedir.

Bitcoinus bütün çevrimiçi işletmelerine kripto ödeme olanağını güvenli ve hızlı bir şekilde sunan bir sistemdir. Bitcoinus herhangi kripto para birimini kullanarak müşterilere satın alım konusunda büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bitcoinus’i bu kadar önemli kılan güvenli ve kolay işlem olanağını sağlamasının yanı sıra saniyeler içerisinde tüm işleminizi gerçekleştirebilme olanağı da sağlar. Ve bunu gerçekleştirirken sizlerden büyük bir komisyon beklentisi içinde olmaz.

Alanında onu diğerlerinden ayıran en büyük artısı da büyük komisyon istemeden işlemi oldukça hızlı gerçekleştirmesidir. Bu sayede artık paranızla zamanınız arasında seçim yapmak zorunda kalmayacak, Bitcoinus sistemi sayesinde zamandan tasarruf ederken aynı zamanda ekonomik alanda da büyük ölçüde tasarruf sağlayacaksınız.

Neden Bitcoinus?

• Bitcoinus’in komisyon ücretlerinin bulunmaması yani ticari işlemlerde %0 ücret,

• Saniyeler içerisinde gerçekleşen transfer hizmetinin güvenliğinin ve geçerliliğinin üst düzeyde tutulması,

• Oldukça güçlü olan çevrimiçi ödeme sistemini geliştirmesi

• Oluşturulan İtibar sistemi ile güvenilirlik kat sayısının arttırılmış olması, bitcoins’i önemli kılmaktadır bütün bu maddeler göz önünde bulundurulduğunda, daha sağlıklı işlemleri gerçekleştirmemiz açısından Bicoinis’i bizler için ”Biçilmiş Bir Kaftan” olarak nitelendirmemiz mümkündür.

Token Bilgileri

Ethereum tabanlı bu projenin simgesi BITS’dir.

• Toplam token miktarı: 65 000 000

•  Satılacak token sayısı: 50 000 000

•  Token Sembolü: Bits

•  Soft cap: 3 000 000(zaten ulaşıldı )

• Hard Cap: 50 000 000

• Sonlanma Tarihi: 10.05.2018

Token Dağıtımı

• % 75 Topluluğa

• % 10 Takıma

• % 8 Birleşme ve Devralmalar için

• % 4 Yasal

• % 2 Danışmanlar için

• % 1 Bounty

Yol Haritası

Takım

Xavier MURTZA projenin CEO’su’dur. Bu alanda büyük tecrübeye sahip olduğunu gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları incelendiğinde söylememiz doğru olacaktır. Tomas MIČKAUSKAS Kuruculardan birisidir. Startups and Project Management ve Frankfurt, Londra ve New York Menkul Kıymetler Borsası’nda 6 yıllık ticaret deneyimi vardır. Başarılı bir şekilde milyonlarca ICO’ya tavsiyelerde bulundu. Bununla birlikte ekipteki diğer üyeler incelendiğinde projenin oldukça başarılı sonuçlanacağını öngörmemiz de mümkündür. Sizlerde daha fazla bilgi almak ve ekibi daha yakından takip etmek için, lütfen siteyi ziyaret ediniz.

Bitcoinus ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Website: https://www.bitcoinus.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2795842.0

Whitepaper: https://www.bitcoinus.io/docs/Bitcoinus%20Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/bitcoinus_ico

Reddit: https://www.reddit.com/r/bitcoinusico/

Twitter: https://twitter.com/bitcoinus_io

Facebook: https://www.facebook.com/bitcoinus.io

My bitcointalk adress: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

My bountyhive adress: bountyhive.io/r/truncus


39 yorum

 1. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 2. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 3. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 4. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 5. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 6. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 7. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 8. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 9. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 10. Avatar Refiye Seda Dalyaprak dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 11. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 12. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 13. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 14. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 15. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 16. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 17. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 18. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 19. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 20. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 21. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 22. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 23. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 24. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 25. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 26. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 27. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 28. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 29. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 30. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 31. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 32. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 33. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 34. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 35. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 36. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 37. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 38. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 39. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.