BitScreener: Kripto market takip uygulaması

 Post Views: 2992

Blockchain teknoloji çoğu sektör için önemli çözümler sunmaktadır. Bu sektörlerin arasında finans sektörü blockchain teknolojinin en çok kullanıldığı sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün size bahsedeceğim BitScreener platformu, kripto para ve blok zinciri tarafından desteklenen hisse senetlerini izlemeye yarayan ve finans odaklı birleşik bir platformudur. Hisse senetleri ve kripto para birimleri birbirinden ayrı alanlarda işlem görmektedir. İşte bu verileri tek bir platforma birleştirerek, yatırımcıların sorunsuz bir şekilde izlemelerini sağlamayı hedeflemektedir. BitScreener’ın zaman içinde gelişmesi ve eşsiz bir ekosistem haline gelmesi planlanmaktadır. BitScreener, 2000’den fazla kripto parayı ve dünya çapında binlerce farklı hisse senedini gerçek zamanlı olarak takip etmeyi hedeflemektedir.

BitScreener uygulaması ile blockchain tarafından desteklenen entegre kripto para ve hisse senedi fiyatlarını takip etme fırsatı sunmaktadır. Bu ekosisteme herkes, ödül kazanmak için yeni içerikler ekleyebilirler. BitScreener, kullanıcı etkileşim yapmasını ve içerik kalitesini artırmak için bir blockchain teşvik sistemi oluşturmuştur. Aynı zamanda yazarlar ve araştırmacılar, ödüller için sisteme yeni içerikler ekleyebilirler. Kullanıcılarına grafikler, çizelgeler, haberler vs gibi kaynaklar sunularak yazarların platform içinde rahatlıkla yeni içerik oluşturması sağlanacaktır. Yazarların oluşturduğu içerikler, topluluk tarafından şeffaf bir şekilde değerlendirilir.

BitScreener, halen çalışan bir platformdur. iOS uygulama mağazasından hemen indirilebilir durumdadır. Web uygulaması olarak da ulaşma imkanı olan uygulamanın, Android uygulaması da yayınlanmıştır. iOS uygulamayı buradan: https://apple.co/2Khn4pF ve Android uygulamayı buradan: http://bit.ly/2rCexGJ ulaşabilirsiniz. Hemen bu uygulamayı indirip kendiniz deneyebilirsiniz.

Platformun Özellikleri
 • 5500’den fazla sayıda kripto para ticaret çiftini izleme şansı
 • 100’den fazla borsadan canlı veri çekimi
 • Çok sayıda filtre ölçütüyle filtreleme araçları
 • Mobil cihazlarda gerçek zamanlı fiyat ve hacim uyarıları
 • Teknik analiz ve gelişmiş grafik desteği

Herkesinde bildiği üzere bu piyasada bir çok kripto para birimi var ve kullanıcılar ticari riski en aza indirmek için yatırımlarını farklı kripto paralara bölmüş durumda. Kripto paralar da çok farklı borsalarda işlem görmekte ve insanlar kendi portföyündeki kripto paraları takip etmekte zorlanmaktadır. İşte bu durumda devreye BitScreener gelmektedir. Kripto para yatırım portföyünüzü yönetmek için BitScreener’ı kullanabilirsiniz. Portföydeki anlık değişimleri görerek, kar ve zararınızı gerçek zamanlı grafiklerle takip edebilirsiniz.

BitScreener ayrıca çeşitli kripto para piyasalarından bilgi görüntüler verir ve elinizdeki paraları nerede satacağınız konusunda müthiş bilgiler verir. BitScreener şu anda 2000’den fazla sayıda kripto parayı desteklemektedir. BitScreener sayesinde daha önce ayarladığınız hedeflere geldiğinde sesli uyarı alabileceksiniz. Bu sizin için oldukça kullanışlı olacaktır çünkü kripto paralarda alış yada satış düşündüğünüz fiyatlara geldiğinde sizi uyaracak ve işlem yapmanız için fırsat yaratacaktır.

Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri

BitScreener,  BITX adı verilen kendi tokenini çıkartmıştır. Kullanıcılar, BitScreener ekosistemini birşeyler kattığında BITX tokenleri ile ödüllendirilecektir. Diğer kripto para birimleri madencilik ile çıkarılırken, BitScreen tokeni değerli içerikler sağlayarak kazanılabilir. Geleneksel ödüller ile karşılaştırıldığında, blockchain tabanlı ödemeler daha hızlıdır, daha düşük işlem ücretleri gerektirir. Ayrıca, tüm finansal transferler % 100 şeffaftır. BITX tokeni, BitScreener platformunda da harcanır, örneğin, kullanıcılar premium hizmetler için ödeme yapmak için tokeni kullanılabilir. İçerik oluşturuculara göre, toplam token tedarikinin % 20’si (90, 000, 000 BITX), 15 yıl süren süreçle aşamalı olarak açılacaktır.

 • Token adı: BITX
 • Platform: Ethereum ERC20
 • ICO fiyatı: 1 BITX = 0.00018 ETH
 • En düşük yatırım miktarı: 0.2 ETH
 • Softcap: 1.000 ETH
 • Hardcap: 15.000 ETH
Sonuç

BitScreener platformu, hem masaüstü sürümü, hem de çevrimiçi olarak çalışan mobil uygulaması olan bir platformudur. BitScreener’ı rakiplerinden ayıran en önemli şey, içerik oluşturucuların ödüllendirilmesidir. ICO satışı şimdiden büyük miktarlara ulaşmıştır. Bu nedenle bu proje, makul ücretler karşılığında finansal bilgiye hızlı ve tam erişimi arayan yatırımcılar için biçilmiş kaftandır.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi:  http://www.bitscreener.com/

Whitepaper:  http://bit.ly/bitscreener_whitepaper

Bitcointalk ANN:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3354336.0

Facebook:  https://www.facebook.com/bitscreenercom

Twitter:  https://twitter.com / bitscreener

Telegram:  https://t.me/bitscreener


36 yorum

 1. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 2. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 3. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 4. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 5. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 6. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 7. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 8. Avatar Filiz Şen dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.

 9. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

 10. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 11. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 12. Avatar Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 13. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 14. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 15. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 16. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 17. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 18. Avatar Tuğçe Dudu dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 19. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 20. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 21. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 22. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 23. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 24. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 25. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 26. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 27. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 28. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 29. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 30. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 31. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 32. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 33. Avatar Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 34. Avatar Özgen Baka dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 35. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 36. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.