Bitxoxo: Hindistan’ın en iyi borsası

 Post Views: 1766

Kriptopara piyasasına ilgi çok artmaktadır. Dünyanın her yerinden ilgi olsa da, daha çok Hindistan ve Çin gibi ülkeler katılım göstermektedirler. Bugün size bahsedeceğim Bitxoxo projesi ise Hindistan  kökenli bir projedir. Şimdi biraz bu projeden bahsedelim.

Bitxoxo 2016 yılından beri faaliyet gösteren bir Hint borsa şirketidir. Bu alanda önemli işler yapan şirket kendi kripto parasını çıkartarak işlem gücünü artırmayı planlamaktadır. Bu sayede şirket genişleyerek, hedef kitlesini de artıracaktır.

İki yıldan uzun süredir hem mobil uygulamada (Android & iOS) hem de web’de çalışan aktif olarak çalışan bu borsa, son zamanlarda ICO Launchpad piyasaya çıkartarak yeni ICO çıkartılmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle, iki yıllık başarılı bir borsa şirketinin ileride daha da başarılı olacağını söylemek çok da yanlış olmayacaktır.

Bitxoxo’nun bazı özellikleri
 • Hızlı işlem
 • Deneyimli ekip üyeleri
 • Mobil dostu
 • Bitxoxo blockchain teknolojisi
 • Güvenlik
 • Müşteri hizmetleri

Planlanan projeler arasında kullanıcıları için Bitxoxo Uluslararası Bankamatik Kartı çıkartılması planlanmaktadır. Bu sayede kullanıcılar kripto paraları istediği gibi kullanabilir. Günlük hayatta bu paraların kullanılması oldukça önemlidir.

Bitxoxo’da 15’den fazla kripto paralar ile ilgili kitaplar bulunmaktadır. Kullanıcıların eğitimi açısından oldukça önemli olan bu kitaplar sayesinde tecrübesiz kullanıcılara eğitim sağlanacaktır.

Bitxoxo Incubator servisi ise blockchain piyasasına yeni başlayanlar için danışmanlık ve fon gibi tüm gerekli ihtiyaçları karşılanacaktır. Bu servis kullanıcılar için önemlidir. Kullanıcıların fon desteğini bulabilmesi, projeleri hayata geçirme şansı verecektir.

Bitxoxo dünya çapında yaygınlaşmak için büyüme planları yapmaktadır. Singapur, Avustralya ve BAE’den başlayarak dünyanın bir çok ülkesinde işlem görmesi beklenmektedir. İleride çok daha yaygın ve büyük bir borsa sitesi haline gelebilecektir.

Bitxoxo’nun öncelikleri arasında fon ve bilgi güvenliği yer almaktadır. Kullanıcıların verilerini asla kırılmayacak bir şekilde saklanacak ve bu müşterilerine büyük ölçüde güven hissi verecektir.

Takım

Bitxoxo ekibi, kripto para birimi konusunda özel olarak eğitilmiş ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

ICO ve Token Bilgileri
 • Token Adı: XOXO
 • Token Fiyatı: 2 USD
 • Kabul: BTC, ETH
 • Platform: Eterum

Token Ön Satış işlemleri 18 Nisan Çarşamba günü başladı ve 30 Nisan 2018’de sona erecektir.

Proje hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve projeye dahil olmak için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Website: https://www.bitxoxo.exchange

Twitter: https://twitter.com/bitxoxoindia

Facebook: https://www.facebook.com/bitxoxo

Telegram: http://t.me/bitxoxonews

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


2 yorum

 1. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 2. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.