Blocklancer: İş ve işçi bulma platformu

 Post Views: 768

İş arayanlar için yeni bir iş bulabilmek çok büyük önem arz etmektedir. Aynı şekilde iş sahibi olan kişilerinde işçi bulması o denle zordur. Bu nedenle yeni proje Blocklancer bir çok kişi için oldukça büyük önem arz edecek. Ethereum platformunda tasarlanan bu proje sayesinde iş bulmak ve projeleri gerçekleştirmek  çok daha kolay olacak. Kendi kendini denetleyebilen bir platform olan Dağıtılmış Özerk İş Piyasası (DAJ) olarak bilen DAJ sayesinde hem müşterilere hem de serbest çalışanlara bağımsız çalışma biçimini değiştirecek ve bağımsız çalışmanın güvenilirliğini yeni boyutlara taşıyacak. Bununla birlikte teknik konulara boğulmadan, blok zincirinin ne olduğunu hiç bilmeden çok kolay bir şekilde iş bulabilir. İş piyasası platformumuzda iş arayabilir veya ününüzü serbest bir çalışan olarak geliştirebilir ve uzmanlığınızı talep eden müşterilere doğrudan temasa geçebilirsiniz.

Yalınlık, bu platformun en temel ilkesidir. Gereksiz kalabalığın aksine çok yalın bir şekilde kendinize yeni müşteriler bulabilir ve müşterilerle iletişime geçebilirsiniz. İşçi bulmak isteyenler içinde bu platform son derece faydalı. Şirketinize çalışacak birisini aradığınızda yapmanız gereken sadece platformumuzda bir iş teklifi hazırlamak. Ve arkasında bağımsız çalışanların teklifinizi almalarını bekleyin veya güvenilir serbest meslek sahipleriyle doğrudan iletişime geçin. İşte sorunları çözmek işte bu kadar kolay. Bu proje sayesinde, şu anda serbest çalışanların yaygın olan birkaç konu üzerinde özellikle düzenleme getirmek isteniyor: sahte yorumlar, işiniz için ödemelerin güvenilir bir şekilde alınması ve kontrol edilemeyen merkezi bir otorite.

Blocklancer’da iş memnuniyetine büyük önem verilir. İşten % 100 memnun kalırsanız veya belirli kilometre taşlarına ulaştıysanız ödemeniz için yeterlidir. Bir anlaşmazlık olması halinde, tokenler karar vereceklerdir. Tek taraflı yanlı bir otorite kararları ve haksız para kaybı ile bir daha asla karşılaşmayacaksınız. Anlaşmazlıklar için önemli çözüm mekanizmanları yer alır. Anlaşmazlıklarınızı tekrar çözmek için tek bir otoriteye asla bağımlı olmayın. Kararımız, token sahibi mahkemesi (THT) ile binlerce token sahibinin elinde yatıyor ve adil bir karar garanti ediyor. Özellikle bazı kişilerin hegomanyasında ki taraflı ve adil olmayan platformlardan sıkıldıysanız bu proje tam sizlik çünkü bu platform tamamen demokratik olarak tasarlanmıştır.

Blocklancer‘da komisyon ücretleri oldukça düşüktür. Ücretlerimiz iş başına yalnızca % 3’tür, diğer bağımsız çalışma web sitelerindekinden birkaç kat daha düşüktür. Bağımsız çalışma sonuç olarak para kazanmanın karlı ve güvenli bir yolu olacaktır. Zaten para kazanmak için bağımsız çalışma sitelerine girenler için yüksek ücretli komisyon ödemek geliri önemli oranda düşürmektedir. Bu platform sayesinde iş başına ücretlerin düşmesi önemli bir özelliktir. Kalıcılık ve bağımsızlık projenin temelinde yer alır. Blok zinciri nedeniyle iş teklifleriniz hiçbir koşulda silinemez. Siyasi düşünceler ve kişisel duygular hiç bir zaman aktif bir rol oynamaz, çünkü blok zinciri asla bozulmaz bir yapı üzerine inşa edilmiştir. Blockchain hiç bir ülke tarafından engellenemez ve hiç bir zamanda tek taraflı olarak değiştirilemez.

Lancer Token

Tokenler, projemizde aldığınız payı temsil eder. Bu nedenle tokenler şirketlerin gelirinin belirli bir yüzdesini aldığınız bir şirketteki paylaşımlarla karşılaştırılabilir. Platformumuzda ki işlerden kazanılan ücretlerin% 100’ü token sahipleri arasında dağıtılacaktır. Bu sayesinde önemli bir gelir sahibi olabileceksiniz. Müşterilerle serbest çalışanlar arasındaki uyuşmazlıkları gidermek için simge sahiplerine mülkiyet hakem mahkememize bir oylama yapılmaktadır.

 

İsim: Lancer

Kısaltma: LNC

İlk tedarik: En az 200,000,000

Platform: Ethereum

Blocklancer tokenleri Ethereum’ı akıllı sözleşmeler ile satın alınabilir. Ethereum’unuz yoksa, ana sayfadaki bir üçüncü taraf dönüşüm hizmeti aracılığıyla diğer para birimlerini dönüştürebilirsiniz. Satışın ilk saatinde tokenler 15,000 LNC 1 ETH (0,02 $ / LNC) olacak şekilde satışa sunulacak. Bir saat sonra oran, ilk 10 milyon Blocklancer Token için 10,000 LNC’den 1 ETH’ye (LNC başına 0,025 $) değişecek. Ve bu oran, satılan her 10 milyon token için% 1 azalacak.

Tokenlerin % 10’u geliştiriciler tarafından tutulacak ve % 2’si Bounty’ye ayılmakta. Satıştan elde edilen paranın% 35’i Blocklancer platformunu geliştirmek için kullanılacak. Fonların% 10’u genel yönetim amaçlı, % 40’lık kısmı pazarlama için ayrılıyor. IT altyapısı için% 3, gerekli tüm yazılım lisansları için% 2 kullanılacak. Son% 10, çeşitli şeylere karşı bir rezerv amacıyla saklanacak.

 

Daha fazla bilgi için http://www.blocklancer.net adresini ziyaret edin.

 

me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


6 yorum

 1. Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 2. Pekcan Aksöz dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 3. Filiz Şen dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor.

 4. Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 5. Nüket Aksan dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 6. Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.