Blok: Blockchain tabanlı iş platformu

 Post Views: 2449

Blok zinciri teknolojisi hiç şüphesiz ki gelecek yıllara damgasını vuracak. Çünkü bir çok artı özelliği nedeniyle  bir çok sektöre entegre olmaktadır. Bu alanlardaki çalışmalar her geçen gün artmakta ve blok zinciri teknolojisinin daha da olgunlaşmasına neden olmaktadır. Bugün size bahsedeceğim Blok projesinde ise şirket çalışanlarını yönetmeyi sağlayan merkezi olmayan bir platformdur.

Büyük şirketlerde çok sayıda çalışan olmasından dolayı çalışanları kontrol altında tutabilmek zorlaşmaktadır. Tüm çalışanları doğru yönetebilmek için insani faktörleri de göz ardı etmemek gerekir. Çünkü çalışanlar arasında ayrımcılık yapmamak ve herkese eşit şekilde yaklaşmak son derece önemlidir. İletişim becerilerini de üst düzeyde tutmak ve çalışanlara arasında huzuru sağlamak gerekir. Bu yazımda bahsedeceğim Blok projesi sayesinde bunları sağlamak artık daha kolay olacaktır.

Blok Platformunun Misyonu

Blok platformunun amacı çalışanları daha iyi yönetmektir. Bu sayede müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak dahil olmak üzere şirketin tüm hedeflerine ulaşmayı gayelemektedir. Bunu sağlayabilmek içinde blok zinciri teknolojisini son derece etkin bir şekilde kullanacaktır. Bu platform ile daha etkili iletişim sağlanabilir. Bunu şeffaf ve etkili sağlayarak çalışanlardan daha yüksek performans alabiliriz.

Blok, Ethereum blockchain alt yapısını kullanmaktadır. Bu platformda yüklenici ödemelerinde, ürünleri satın almada ve her türlü ihtiyaçların karşılanması için blok tokeni kullanılacaktır. Ethereum blockchain, sistemi daha kolay ve daha hızlı kullanmanıza yardımcı olur. En önemlisi, Blok platformu şirketler, müşteriler ve işçiler de dahil olmak üzere tüm taraflara fayda sağlamak için tasarlanmıştır. Bu platformu kullanarak, serbest çalışanlar da dahil olmak üzere çalışanlarınızı iyi iletişim kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Blok platformu ile serbest çalışanlarda oldukça büyük fayda görecektir. Serbest çalışanların alacağı ödeme yöntemlerinde çok fazla seçenek olacaktır. Bu serbest çalışan kişileri teşvik edecek ve daha verimli olmasını sağlayacaktır. İnsanların performansını artırmak yine bu sayede sağlanabilir.

Blok platformu, son derece verimli ve etkin bir sistemle, şirketin ekonomisi açısından üstün teknolojik destek vermektedir. Blok tokenleri, e-ticaret ve diğer başka işlemleri daha önce olduğundan çok daha iyi destekleyen bir kripto para birimi olarak kullanılacaktır. E-cüzdan gibi destekleyici araçların yardımıyla, Blok tokenleri kolayca aktarılabilir ve tüm kullanıcıların diğer başka amaçları içinde kullanılabilir olacaktır.

Platformun Avantajları

Blok Platformunun bir çok avantajları vardır. Kullanıcılar platformlarda istediği teklifleri görebilir ve bu sayede kendisine uygun olan iş teklifini kabul ederler. Şirketler ise tokenler aracılığıyla hızlı ödeme yapabilir. Bu ödeme kolaylığı şirketler çalışanlarının performansını yükselteceği için şirket için faydalı olacaktır.

Takım

Yol Haritası

Token ve ICO Bilgileri

Blok platformu işlemler için Blok tokenlerini (BLK) kullanmaktadır. Blok tokenleri, yasal kripto para birimi olarak kullanılır ve gerçek dünyada sıradan para birimi gibi aynı işleve sahiptir. Ama bunun gerçek paralardan farkı vardır. Sanal cüzdanın desteğiyle bu tokenleri daha kolay kullana bilirsiniz. Tokenleri yönetmek için sanal cüzdanı kontrol etmeniz yeterlidir. Cüzdan ayrıca gelişmiş bir koruma sistemi ile desteklenir, böylece endişelenecek bir şey olmadan güvenle kullanabilirsiniz. Blok tokenlerini satın alarak, bu tokenle çalışarak ve ödeme yaparak veya diğer platform kullanıcıları tarafından alınabilir.

 • Token adı: BLK
 • Platform: ETH, ERC20 ve ERC223
 • Toplem token: 360.000.000

Token Dağılımı

 • % 65 Token Satışı
 • % 18 Rezerv
 • % 13 Takım, Danışmanlar ve Katkıda Bulunanlar
 • % 4 Bounty
Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu ico’ya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://blok.network/

Whitepapaer: https://blok.network/assets/blok-whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943013.0

Telgram: https://t.me/bloknetwork

Facebook: https://www.facebook.com/blokcommunity/

Twitter: https://twitter.com/bloknetwork

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blok-network/

Steemit: https://steemit.com/@blok.network

Medium: https://medium.com/@blok.network

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 2. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 3. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 4. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 5. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 6. Avatar Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 7. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 8. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 9. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 10. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.