BTCx – En hızlı bitcoin

 Post Views: 963

Bitcoin hergün daha çok duyuluyor ve ilgi çekiyor. Buna bağlı olarak da katılımcı sayısı yükseliyor. Bu yüksek ilgi nedeniyle bitcoin işlem sayısı arttı ve blockchain sistemi kilitleniyor. Bir bitcoin göndermek saatleri buluyor. Son zamanlarda bunu aşmak için yapılan Segwit ve forklar da buna çözüm olamadı. Bitcoinin yeni çözümler üretmesi gerekiyor. İşte bunun için en mantıklı çözüm BTCx gibi görünüyor. Bu yazımda BTCx ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Bu yazı kısa bilgiler verecek ama daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler web sitesini (https://btcxproject.com) ziyaret edebilir.

Bitcoine üstünlükleri

BTCx ile Bitcoin’e göre kıyasladığımızda önemli üstünlükleri göze çarpmaktadır. Bunun en başta özelliği bitcoinin tasarlandığı küme tabanlı dilden çok daha kullanışlı Turing Uygulama Diliyle yazılmış olmasıdır. Bu BTCx’e çok önemli artı özellikler katmaktadır. BTCx Bitcoin’e göre 40 misli daha hızlıdır. Bunun nedeni ise blok aralığının 14 saniye olmasıdır. Bitcoinde bu süre 10 dakikadır. Bu blok süreleri nedeniyle günlük hayatta kullanıma izin vermektedir. Saniye başına 25 Tx yapabilen bu sistemde Tx ücreti =0.2 dolara kadar düşmektedir. Bu nedenle ileride heryerde kullanım imkanı sunmaktadır.  Alışveriş yaparken BTCx’i rahatlıkla kullanabileceğiz. Bitcoin gibi uzun süre onay süreleri bu coin’de bulunmamaktadır.

BTCx güvenlik açısından da Bitcoine nazaran üstündür. Ethash algoritması kullanmasından kaynaklanan bu üstünlük BTCx için ayrı bir farklılık yaratmaktadır. BTCx’te herkes akıllı sözleşmeler oluşturabilirler ve bunu çok daha ucuza mal edebilirler.

Token Bilgisi

Token Adı : BTCx

Ondalık: 8

Sembol: BTCx

Toplam arz: 21.000.000

Sözleşme Adresi: 0x5A82De3515fC4A4Db9BA9E869F269A1e85300092

Sonuç olarak geleceği olan bu projeye sizinde yatırım yapmanızı ve bu önemli projeye ortak olmanızı öneriyoruz.

Faydalı Linkler:

8 yorum

 1. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 2. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 3. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 4. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 5. Avatar Goncagül Diri dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 6. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Teşekkürler

 7. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 8. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.