Caviar: Gayrimenkul platformu

 Post Views: 2688

Gayrimenkul alım satım işlemleri çok fazla ilgi görmektedir. Bu sektörde büyük kar elde edilebilir. Bu nedenle gayrimenkul yatırımcılar için çok cazip yatırım fırsatlarından birisidir. Ancak gayrimenkul yatırım zorluklarıda vardır. Bunların arasında gayrimenkul, çok önemli miktarda sermayeye gerektirir ve bunlar taşınmaz mallardır.

Bu sektöre büyük yenilik getirecek olan Caviar, gayrimenkul geliştirme projelerine sermayeye ihtiyaç duyan geliştiricilerle, yatırım yapmak isteyen kripto yatırımcıları birbirine bağlar. Bu anlamda sektöre farklı bir hava katacaktır.

Caviar’ın bu sorunları nasıl çözdüğünü açıklayalım. Caviar çift amaçlı bir önceliğe öncülük ediyor. Kripto para tarafında zamandan kazanmak için gerçek verilerin desteklediği Kripto Varlıkları için Akıllı Tahmin Modeli ve Kripto Para Birimi fiyat tahminini kullanır. İki piyasa arasında, ikisinin de büyümesine yardımcı olan fonları yeniden konumlandırıyor.

Misyon

Bu projenin amacı istikrarlı gayrimenkullere sahip olma, kripto para birimi ve kripto varlıkları seçme, pazarın gerilemelerini önleme ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarma gibi çeşitli risk odaklı, veri odaklı portföylere token sahiplerine sağlamaktır.

Caviar platformu, Caviar tokenlerine sahip olanlara çok çeşitli fırsatlar sunacaktır. Bunlardan bazıları bazı projelere katılma ve kazanç elde etme imkanı sağlayan fonlar sağlayarak, emlak geliştiricilerinin kargoyla fonlama mekanizmaları kullanan projeler için para toplama imkanı sağlıyor.

Caviar, tek seferlik bir token satışı etkinliğinde bir token satacak ve yatırımcıların dijital para piyasasının en üst seviyesinden yararlanmak için kripto para birimi varlıklarını hızlıca değerlendirecek, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki gayrimenkullerle güvence altına alınan daha geleneksel uzun vadeli teminatlı kredi çeşitlendirmesi ve kar paylaşımı sağlayacaktır.

Bu şirket yeni kurulmadı aslında. Caviar, son 5 yıldır gayrimenkul geliştiricilerine finansman sağlamış olan Caviar Capital LP’nin devamı niteliğindedir. Temel gayrimenkul varlıkları tarafından tamamen güvence altına alınan ve borçlu tarafından sınırsız kişisel teminatı bulunan Caviar Capital, Kuzeydoğu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki aile ve aile evlerini satın almak, onarmak ve satmak amacıyla kısa vadeli krediler sağlamaktadır.

Caviar geleneksel yatırımcılara çeşitlenmiş bir dijital para birimi portföyünde yüksek bir kar sağlar. Kripto yatırımcıları uzun zamandır Tether, Digix, DigiDao ve diğerleri gibi aktif dalgalanmalarından uzak olan tokenlerden almak istiyordu. Bununla birlikte, bu varlıkların birçoğu rezerv miktarı az olduğu için güvensiz bulunuyorlardı. Ayrıca bunların halen oynaklığa açıktır.

Üç Aylık Kar Paylaşımı

Havyar tokenleri akredite olmuş sözleşmeler ile tamamen merkezi olmayan ve denetlenebilir bir ERC20 protokolü kullanılarak yayınlanır. Üç aylık kar paylaşımı tamamen denetlenebilir akıllı bir sözleşme ile güvence altına alınmıştır. Her çeyrekte, CED ödemeleri, Caviar yönetim maliyetleri ve işletme masrafları sonrasında çeyrek kârın % 75’ini temsil eden Caviar tokenlerinin tümü için akıllı sözleşmeler yoluyla yapılacaktır.

Yol Haritası:

Token Bilgileri

CAV tokeni, Caviar platformunda kullanılan bir Ethereum tabanlı tokendir. Daha öncede söylediğim gibi CAV tokeni sahipleri, Caviar tarafından üretilen net kazançların% 75’ine ortak olacaktır. Bu, üç ayda bir ETH şeklinde dağıtılacaktır.

Hedef miktar: 25 milyon dolar

Toplam token miktarı: 375 000 000
Token başına fiyat: $ 0.10
Bonus:
Gün 1 = % 3-15
Gün 2 = 6% 2.5
Gün 7 = % 9-10
Gün 10 = 12 -7.5%

Ön satış dönemi 5 Aralık’ta bitti. Toplu satış 12 Aralık’ta başladı ve 31 Ocak 10:00 Doğu Standart zaman, 11:59’a kadar devam edecek. Şuan için 3,067,744 dolar toplandı ve soft cap’e ulaşıldı.

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz:

Website: https://www.caviar.io/

Wwhitepaper: https://s3.amazonaws.com/caviar-presentations/CaviarWhitepaper.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2324425.0

Twitter : https://twitter.com/caviar0x

Facebook: https://www.facebook.com/Caviario-399312880484276/

Telegram: https://t.me/caviar0x

Reddit: https://www.reddit.com/r/Caviar0x

Kakao: https://open.kakao.com/o/g0eEdnC

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


31 yorum

 1. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 2. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 3. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 4. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 5. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 6. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 7. Avatar Sevinç Ak dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 8. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 9. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 10. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 11. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 12. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 13. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 14. Avatar Esat Erdem Daniş dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 15. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 16. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 17. Avatar Nüket Aksan dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 18. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 19. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 20. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 21. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 22. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 23. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 24. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 25. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 26. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 27. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 28. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 29. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 30. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 31. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.