Caviar: Gayrimenkul platformu

 Post Views: 1728

Gayrimenkul alım satım işlemleri çok fazla ilgi görmektedir. Bu sektörde büyük kar elde edilebilir. Bu nedenle gayrimenkul yatırımcılar için çok cazip yatırım fırsatlarından birisidir. Ancak gayrimenkul yatırım zorluklarıda vardır. Bunların arasında gayrimenkul, çok önemli miktarda sermayeye gerektirir ve bunlar taşınmaz mallardır.

Bu sektöre büyük yenilik getirecek olan Caviar, gayrimenkul geliştirme projelerine sermayeye ihtiyaç duyan geliştiricilerle, yatırım yapmak isteyen kripto yatırımcıları birbirine bağlar. Bu anlamda sektöre farklı bir hava katacaktır.

Caviar’ın bu sorunları nasıl çözdüğünü açıklayalım. Caviar çift amaçlı bir önceliğe öncülük ediyor. Kripto para tarafında zamandan kazanmak için gerçek verilerin desteklediği Kripto Varlıkları için Akıllı Tahmin Modeli ve Kripto Para Birimi fiyat tahminini kullanır. İki piyasa arasında, ikisinin de büyümesine yardımcı olan fonları yeniden konumlandırıyor.

Misyon

Bu projenin amacı istikrarlı gayrimenkullere sahip olma, kripto para birimi ve kripto varlıkları seçme, pazarın gerilemelerini önleme ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarma gibi çeşitli risk odaklı, veri odaklı portföylere token sahiplerine sağlamaktır.

Caviar platformu, Caviar tokenlerine sahip olanlara çok çeşitli fırsatlar sunacaktır. Bunlardan bazıları bazı projelere katılma ve kazanç elde etme imkanı sağlayan fonlar sağlayarak, emlak geliştiricilerinin kargoyla fonlama mekanizmaları kullanan projeler için para toplama imkanı sağlıyor.

Caviar, tek seferlik bir token satışı etkinliğinde bir token satacak ve yatırımcıların dijital para piyasasının en üst seviyesinden yararlanmak için kripto para birimi varlıklarını hızlıca değerlendirecek, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki gayrimenkullerle güvence altına alınan daha geleneksel uzun vadeli teminatlı kredi çeşitlendirmesi ve kar paylaşımı sağlayacaktır.

Bu şirket yeni kurulmadı aslında. Caviar, son 5 yıldır gayrimenkul geliştiricilerine finansman sağlamış olan Caviar Capital LP’nin devamı niteliğindedir. Temel gayrimenkul varlıkları tarafından tamamen güvence altına alınan ve borçlu tarafından sınırsız kişisel teminatı bulunan Caviar Capital, Kuzeydoğu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki aile ve aile evlerini satın almak, onarmak ve satmak amacıyla kısa vadeli krediler sağlamaktadır.

Caviar geleneksel yatırımcılara çeşitlenmiş bir dijital para birimi portföyünde yüksek bir kar sağlar. Kripto yatırımcıları uzun zamandır Tether, Digix, DigiDao ve diğerleri gibi aktif dalgalanmalarından uzak olan tokenlerden almak istiyordu. Bununla birlikte, bu varlıkların birçoğu rezerv miktarı az olduğu için güvensiz bulunuyorlardı. Ayrıca bunların halen oynaklığa açıktır.

Üç Aylık Kar Paylaşımı

Havyar tokenleri akredite olmuş sözleşmeler ile tamamen merkezi olmayan ve denetlenebilir bir ERC20 protokolü kullanılarak yayınlanır. Üç aylık kar paylaşımı tamamen denetlenebilir akıllı bir sözleşme ile güvence altına alınmıştır. Her çeyrekte, CED ödemeleri, Caviar yönetim maliyetleri ve işletme masrafları sonrasında çeyrek kârın % 75’ini temsil eden Caviar tokenlerinin tümü için akıllı sözleşmeler yoluyla yapılacaktır.

Yol Haritası:

Token Bilgileri

CAV tokeni, Caviar platformunda kullanılan bir Ethereum tabanlı tokendir. Daha öncede söylediğim gibi CAV tokeni sahipleri, Caviar tarafından üretilen net kazançların% 75’ine ortak olacaktır. Bu, üç ayda bir ETH şeklinde dağıtılacaktır.

Hedef miktar: 25 milyon dolar

Toplam token miktarı: 375 000 000
Token başına fiyat: $ 0.10
Bonus:
Gün 1 = % 3-15
Gün 2 = 6% 2.5
Gün 7 = % 9-10
Gün 10 = 12 -7.5%

Ön satış dönemi 5 Aralık’ta bitti. Toplu satış 12 Aralık’ta başladı ve 31 Ocak 10:00 Doğu Standart zaman, 11:59’a kadar devam edecek. Şuan için 3,067,744 dolar toplandı ve soft cap’e ulaşıldı.

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz:

Website: https://www.caviar.io/

Wwhitepaper: https://s3.amazonaws.com/caviar-presentations/CaviarWhitepaper.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2324425.0

Twitter : https://twitter.com/caviar0x

Facebook: https://www.facebook.com/Caviario-399312880484276/

Telegram: https://t.me/caviar0x

Reddit: https://www.reddit.com/r/Caviar0x

Kakao: https://open.kakao.com/o/g0eEdnC

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


4 yorum

 1. Hülya Delı Chasan dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 2. Ali Kaçar dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 3. Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 4. Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut