Centra: Yeni nesil kredi kartı

 Post Views: 1172

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Centra” kredi kartı projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve Kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Centra Card olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Centra Card ile tanıştırmak istiyorum. Centra Card bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte olup hayatınızı tamamen olumlu yönde değiştirecektir.   Centra Card dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz, uyumlu ve güvenilir bir kart olma özelliği ile birlikte geçerliliği de yüksek olan bir banka kartıdır. Centra Card ile para biriminizi nasıl kullanacağınız konusunda aklınıza takılan tüm problemler ortadan kalkmış olacaktır. Centra Bitcoin, Ethereum, Litecoin,Ripple, Dash, Monero ve birçok altcoinleride içine alan bir banka kartı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Centra Card ?

Hepimizin de bildiği gibi başka banka kartları ile de karşılaşmak mümkündür  ancak bizim için önemli olan banka kartının bize ne sunduğu ve ne kadar güvenilir olduğudur.  Bu özellik ise Centra Card’ı diğer kartlardan ayıran en önemli fonksiyonu demek yerinde olacaktır. Centra Card’ın “Centra Cüzdan” özelliğine sahip olması hırsızlık gibi karşılaşacağınız birçok problemde sizlere sigorta imkanı sağlıyor olması endişe duymamanızı sağlayacaktır. Bu yüzdende Centra Card diğer kartlardan daha avantajlıdır diyebiliriz. Ayrıca Centra Card’ı diğer kartlardan ayıran özellikler bunlarla sınırlı olmamakla birlikte birçok artısından bahsedebiliriz.

Centra Card,  Visa ve  MasterCard gibi birçok banka ile ortaklığı olan bir kredi kartıdır.  Bu sayede Visa veya MasterCard’ı kabul eden birçok ülkede harcayabileceğiniz kullanışlı,  yaşam kalitenizi arttıran bir karta sahip olacaksınız.

Yurtdışına bir para transferi gerçekleştirdiğimizde çok yüksek miktarda işlem ücretine tabi tutuluruz ve bu konuda yapabileceğimiz hiçbir şey yoktur.  Centra Card herkes için bu konuda da çözüm süreci başlattı.

CENTRA CARD

4 çeşit Centra kart çıkartılması planlanmaktadır. Centra Titanium Metal Card 500 + ETH üstü yatırım yapan 200 kişiye verilecek olup Centra Black Card, 100 + ETH üstü yatırım yapan ilk 500 katılımcıya verilecek. Centra Gold Card  ise 30+ ETH üstünde yatırım yapan ve katkıda bulunan ilk 1000 kişiye verilecektir.

Centra Titanyum Kart : Bu kartın günlük harcama limiti çok yüksek olup 250.000$’dır. Centra Siyah Kartın günlük 100.000$, Centra Gold Kartın günlük 50.000$ ve Centra Blue & Sanal Kart Plastik Kartın günlük 5.000$ kadar harcama limiti vardır.

Centra Card’a sahip olduktan sonra kartınızdaki işlemleri ve ayarlamaları yapma olanağına sahip olursunuz. Blue Card olarak karşımıza çıkan Centra imza kartını, Centra Cüzdan Uygulaması ile sipariş edilebilir ve  Centra Blue Card’ı aynı zamanda  Sanal Kart olarak da kullanabilirsiniz.

Crowdsale Token Centra:
Tokenin satışı 5 Ağustos – 4 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında yapılıyor.
Crowdsale’yi izlemek için: https://www.centra.tech/token-sale

TO göstergeleri şu adresten satın alınabilir:
1 ETH = 400 CTR

1 BTC = 4500 TO

1 LTC = 70 TO

Bonus sistemi şu şekilde uygulanıyor. Erken davrananlar büyük bonuslardan yararlanma imkanı sunuyor.
Satışın 3-7 günü % 10 – bonus

Satışın 8 -14 günü % 5 – bonus

 

Sonuç olarak güvendiğimiz bu projeye sizinde yatırım yapmanızı öneriyoruz. İlerleyen zamanlarda bu proje ile ilgili yeni yazılar yayınlamayı düşünüyoruz.

DİĞER BİLGİLER…
Website : https://www.centra.tech
Whitepaper: https://www.centra.tech/CentraWhitePaper.pdf
Twitter: https://www.twitter.com/Centra_Card
FaceBook: https://www.facebook.com/CentraCard
Telegram: https://t.me/CentraTech
Slack : http://slack.centra.tech
Blog: https://www.medium.com/@Centra

Token Satışı: https://www.centra.tech/token-sale/

 

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


5 yorum

 1. Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 2. Burak Karaman dedi ki:

  Teşekkürler

 3. Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 4. Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 5. Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.