CoinAnalyst: Kripto paralar için bilgi platformu

 Post Views: 1344

Kripto paralar 2017’de yatırımcılarına çok büyük kazançlar kazandırdığı için çok büyük ilgi görmüştür. Ancak bu piyasa oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Yeni kullanıcılar bu piyasada çok zorluk çekmektedir. Teknik konularla boğuşurken yatırım fırsatlarını kaçıra bilmektedir. Ayrıca her gün bir çok yeni proje çıktığı için ve bir çok sahte projeler yer aldığı için hangisine yatırım yapacakları konusunda kararsız kalabilmektedirler. Yatırımcılar yıllarca toplayıp biriktirdikleri paraları elinden kaybetmeye korkmaktadırlar. Bu piyasada yatırımcılar doğru bilgiye ve yatırım danışmanlığına ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak bu konuda da sıkıntılar mevcuttur. İnsanlar kime güveneceklerini bilememektedirler. Çünkü güvenecekleri kişileri bulmakta zorlanabilirler. İşte burada devreye CoinAnalyst platformu devreye girmektedir. Kripto paralara yatırım yapan yeni yatırımcılar için farklı bir çözüm üreten ve geliştirdiği inovasyonla kendisine güven yaratan çok farklı ve yeni bir projedir.

CoinAnalyst platformu kripto para birimleriyle ilgili daha önce eşi benzeri olmayan veri analizleri sunar. Şuanda biliyorsunuz CMC (CoinMarketCap) kullanıcılarına anlık veri paylaşımı sağlayabilmektedir. Bir çok kişi piyasanın son durumu bu siteden takip etmektedir. Ancak CoinAnalyst piyasadaki tüm kripto paralarla ilgili bilgi derlemesi yapar ve bunu kullanıcılarının hizmetine sunar. Bu platformda müşteri deneyimleri de önemli yer almaktadır. Kullanıcılar bu deneyimlerden de yararlanabilir. Yapay Zeka bu platformda verilerin doğru ve güvenli bir şekilde takip edilmesine olanak sağlar.

CoinAnalyst, yapı olarak blockchain tabanlı bir yazılım sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sektörde olan herkesin yararlanmasına imkan sağlar. Platformun sunmuş olduğu pano ile yatırımcılar, piyasadaki bilgileri anlık olarak olarak görebilir ve bu bilgileri yorumlayabilir. Şuanda bu kadar ayrıntılı ve anlık bilgi akışı sağlayan bir platform yoktur ve CoinAnalyst platformu bu piyasanın en önemli takip ekosistemi olmayı amaçlamaktadır. Kullanıcıların yatırımları ne olursa olsun piyasa takibini bu platform aracılığı ile yapabileceklerdir.

Platformun Özellikleri

Mood Detection (Ruh hali tespiti) – Bu özellik ile koin ve tokenlerin geleceği ile ilgili tahminde bulanabilecekdir. Makine öğrenimi kullanılarak koinlerle ilgili negatif, pozitif veya nötr gibi kararlar verilecektir. Bunları belirlerken diğer yatırımcıların hareketleri, yeni haberler, sosyal medya tepkileri esas alınacaktır ve bunlarla ilgili grafikler yer alacaktır.

Artış – İniş Bildirimi – Bu özellik ile elinizdeki bir koin ani değer kazandığında kullanıcılar çeşitli yollarla bilgilendirilecektir.

Konu Haritası – Konu başlıklarının listelenmesi sağlanacaktır.

Trend – Yükselişte olan koinlerin birbiri ile kıyaslanması sağlanacaktır.

Takvim –  Kripto paraların gelecek toplantı takvimi yer alacaktır.

Eğitim – Yeni kullanıcılarının bu piyasa ile ilgili eğitim alması sağlanacaktır.

CoinAnalyst cüzdanında en yüksek güvenlik önlemleri alınarak tasarlanmıştır. CoinAnalyst’in güvenlik önlemlerini, ünlü Alman uzman değerlendirme uzmanları tarafından evrensel olarak kabul edilen TÜV Saarland Grubu tarafından değerlendirilmektedir.

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

CoinAnalyst ekosistem içinde kullanılması için bir ERC20 tokeni oluşturmuştur. CoinAnalyst ekosistemindeki COY’lerin kullanılması, kullanıcılar için ek avantajlar sağlayacak ve aynı zamanda CoinAnalyst’in büyümesini teşvik edecektir.

 • Token adı: COY
 • Token fiyatı: 1 COY = 0,01 €
 • Hardcap: 20.000.000 €
 • Soft cap: Gerekli değil
 • Üretilecek toplam token sayısı: 3.750.000.000 COY
 • En düşük katılım miktarı: 2.000 COY
 • En yüksek katılım miktarı: 100.000.000 COY
 • Pre-ICO: Tamamlandı
 • ICO tarihi: 07 Temmuz 2018–31 Ekim 20188

Sonuç

Projenin son derece popüler olduğunu Telegram kanalında 37.000’den fazla üyenin bulunmasından anlayabiliriz. Deneyelimli bir ekibe sahip olan projenin takımı bilişim teknolojileri, satış, pazarlama, yapay zeka, finans, iş geliştirme gibi konularda son derece tecrübelidir. Ayrıca blockchain konusunda yüksek tecrübeye sahip danışmanları vardır. Sizde bu projeyi yakından takip edin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://www.coinanalyst.tech/

Whitepaper: https://www.coinanalyst.tech/whitepaper/en/

Telegram: https://t.me/CoinAnalyst

Twitter: https://twitter.com/CoinAnalystTech

Facebook : https://www.facebook.com/ZeeShaour

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4461332.0

Author: truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adress:  0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306

9 yorum

 1. Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 2. Ali Kara dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 3. Mustafa Çetin dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 4. Dudu Dedeman dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 5. Merve Ece Altıok dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 6. Lemi Akarçay dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 7. Sanber Durak dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

 8. Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 9. Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.