Cointed: Yeni nesil para

 Post Views: 844

Bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Cointed” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin hepimizin de ortak bir problemi olduğunu ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Cointed olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Cointed ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Cointed için size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (https://cointedtoken.com) ziyaret edebilirsiniz.

Bu proje 2014 yılında oluşturulmuştur. Bir çok kişi bitcoin ve blockchain sistemine uzaktır ve teknolojik ayrıntılardan fazla anlamamaktadır. Bu projenin amacı kripto paranın günlük hayata geçişini sağlamak ve erişimini kolaylaştırmaktır. Bu kripto para ile gerçek dünya ve blockchain ile arasında bir geçiş sağlanabilmektedir. Dolar, Euro gibi dövizleri kripto para ile güvenli bir şekilde dönüştürebilmektedir.

Cointed’de ürün ve hizmetlerin sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle Avrupa’da öncül kuruluşlardan birisidir. Online kripto paraların sayıda ATM ile sabit paralara dönüştürerek kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Parakende işletmeler içinde çeşitli ödeme sistemleri sağlayarak, kripto VISA kartı ve çok farklı bir iş modeli oluşturarak sürdürülebilir “Yeşil” kripto para mining yapma imkanı sağlamaktadır.

Kripto Ödeme Kartı

Cointed, WaveCrest ile ortaklık oluşturdu ve müşterileri için çok sayıda gelişmiş özelliklerle 2017 yılının dördüncü çeyreğinde bir Crypto Debit Card’ı tanıtacak. ICO öncesi en az 20 ETH yatırım yapacak ilk 1000 katılımcı için ücretsiz olarak Cointed Limited kart alacak. Düzenli bir bankamatik kartının tüm esnekliği, Kripto Banka Kartı içinde geçerli olacaktır. 2018 yılının ikinci çeyreğinde, iOS ve Android için cep telefonu uygulamaları ile, Crypto Banka Kartı’nı yönetebilme imkanı sağlacaktır.

Kripto Para ATM’si

Cointed, 4 Avrupa ülkesindeki 70 noktada Multi-kriptopara ATM’sini başarıyla kurmuştur. Bu ATM’ler iyi kalitede makinelerdir ve güvenlik standartlarına bağlıdırlar. Her hafta ağına yeni ATM’ler eklenmektedir. ATM’lerde 2 farklı çeşit ATM kurulmaktadır.

  1. Kompakt tek yönlü ATM’ler: Bu ATM’ler, müşterilerin çok çeşitli kripto para birimleri satın almalarını sağlar
  2. İki Yönlü ATM’ler: Bu ATM’ler kripto paralardan para çekmelerine imkan sağlar

Cointed, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara finansal imkânları en iyi şekilde sunmak için yenilikçiliğe çok inanmaktadır. Dolayısıyla, ICO’ya yatırım yapmak, bundan sonra elde edilecek kazanımları elde etmek için kesinlikle iyi bir fikir olacaktır.

CTD Token Bilgileri

Bir çok hizmetten faydalanmak için CTD tokenleri kullanılabilmektedir. Bunun dışında CTD token kabul gören işletmelerde de bu tokenlerle alışveriş yapılabilmektedir.
Cointed ico’su 20 eylülde başladı ve halen devam ediyor. Büyük ilgi gören projeye sizinde katılmanızı ve bu karlı yatırımdan faydalanmanızı öneririz.

Websitesi: https://cointedtoken.com/index.html
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2286053.0
Whitepaper: https://cointedtoken.com/COINTED_Whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/Cointed_ICO
Facebook: https://www.facebook.com/CointedICO
Telegram: https://t.me/cointed_EN

Me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721