Covesting ICO

 Post Views: 2575

Arkadaşlar gerçekten çok popüler projeler var. Sizde bu fırsatları kaçırmayın. Çok fazla ilgi gören Covesting yatırımcılarından fazla miktarda destek almaktadır. Bu projeden bahsedeceğim ama ayrıntılı bilgi isteyenler internet sitesini ziyaret edebilir. https://covesting.io

Neyse konuya geçecek olursak Covesting , para piyasasında işlem yapan yatırımcılar için geliştirilmiş bir platform olup, birçok eklenti, araç ve maksimum gelir elde etmek için teknolojilerle donatılmıştır. Yatırımcılar için eşsiz fırsatlar ve özel teknoloji sunan Covesting , ileride önde gelen Kripto para platformu olacaktır. Platformun en önemli özelliklerinden biri yatırımcılara ciddi bilgi desteği sağlamasıdır.

Diğer yatırımcılar tarafından oluşturulan ve halka sunulan yüzlerce yatırım modelini görebilir ve inceleyebilir ve entelektüel modeli kendi yatırımınıza uygulayabilirsiniz. Platform, tercih ettiğiniz yatırım modelini doğrudan kopyalayıp, sistem güvenliğiniz sayesinde paranızı hesabınıza kaydettirerek üyelerinin benzersiz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

Her gün yüzlerce profesyonel tüccarın işlemlerine kolayca erişebilmesine olanak sağlar ve aynı şekilde aynı işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bu profesyonel tüccarlar tarafından yapılan yatırımları karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz. Sonuç olarak, sizin için en uygun modeli bulup uygulayacaksınız. Güvenli işlemsellik özelliği; aynı ticaret modelini bir tüccar olarak yapmak için para yatırmanız gerekmez, kendi platformunuzda istediğiniz gibi ticaret yapabilirsiniz, böylece güven sorunu ortadan kalkar.

Gerçek zamanlı modelleme sayesinde, tüm işlemlerinizi anında görebilir ve istediğiniz gibi müdahale etme şansına sahip olursunuz, böylece zararınızı azaltabilir ve istediğiniz zaman kar elde edebilirsiniz. Her yatırımcı 20 farklı yatırım modeli uygulayabilir, böylece riskleri azaltıp faydaları artırabilirsiniz. Şimdi kendiniz için bir demo hesabı oluşturalım ve para yatırmadan ticarete başlayalım. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak demo hesabınızı oluşturarak işlemi başlatabilirsiniz. mvp.covesting.io adresinden test yapabilirsiniz.

Bu projenin en büyük özelliklerinden birisi platformun çok fonksiyone olmasıdır. Tüm uygulamalar yatırım platformumuzdan mümkün olan en fazla faydayı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Yatırımcılarımızın karı en üst seviyelere çıkacak ve ciddiye katkıda bulunacak ek bir gelir fırsatı bulacaklardır. Platformumuzdaki topluluk bunu başaracaktır.

Kripto bilgi portalındaki tüccarlar tarafından yapılan araştırma ve çalışma sonucunda, kendisini sürekli yenileyen mükemmel bir eğitim imkânı sunan bir bilgi veritabanıdır. Bildiğiniz gibi, kriptolu para piyasalarında en son piyasa haberlerine erişmek zahmetlidir. Bununla birlikte, bu platform sayesinde, tüccarlarımız kripto uzmanları tarafından oluşturuluyor ve Temelde topluluğunu eğitmeyi amaçlayan harika bir içeriğe erişim hakkına sahipler.

Farklı kaynaklardan gelen haberleri destekler, Uzman kripto tüccarları ve analistleri tarafından paylaşılan blog makaleleri ve makaleleri, Profesyonel yatırımcıların teknik analizleri, stratejileri ve fikir alışverişinde bulunulması, Kripto para ticareti, açıklayıcı makaleler, videolar ve eğitimler hakkında kapsamlı bilgiye sahip bir kripto akademisi, – Kripto terimleriyle ilgili kapsamlı sözlük, Kripto kütüphanesi ile en kapsamlı ve erişilemeyen kaynakları elde edin, Yatırımcıların en yeni ve en son piyasa haberlerine ulaşabileceği bir sosyal oluşum,

Lütfen daha ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Bağlantılar:

Website : https://covesting.io

Facebook       : https://facebook.com/covesting

Twitter         : https://twitter.com/covesting

Telegram       : https://t.me/covesting

Medium        : https://medium.com/@Covesting

Github          : https://github.com/covesting/covesting-io

Kakao          : https://open.kakao.com/o/g4IXnTB

Whitepaper     : https://covesting.io/Covesting_White_Paper.pdf

Duyuru : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2216970.0

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


20 yorum

 1. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 2. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

 3. Avatar Delal Abdullatif Abzak dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 4. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 5. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 6. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 7. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 8. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 9. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 10. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 11. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 12. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 13. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 14. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 15. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 16. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 17. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 18. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 19. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 20. Avatar Rana Altınoklu dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.