CryptalDash: Kriptopara borsaları yönetim platformu

 Post Views: 2085

Kripto paralar her gün daha çok hayatımıza girmekte ve kullanım alanı da bir o kadar genişlemektedir. Bu nedenle kullanıcı sayısı da hızlıca artmaktadır. Bir çok teknik konular olduğu içinde yeni kullanıcıların bu dünyaya alışması çok zor olmaktadır. Kripto paraların alım ve satım işlemleri kripto para borsalarında olmaktadır ve her gün bir çok yeni borsa sitesi de hayatımıza girmektedir.

Kripto para borsaları bu ekosistemin önemli ögelerinden birisidir. Bu piyasada birbirinden çok farklı bir çok borsa sitesi vardır ve bunlar arasında seçim yapmak gerçekten zordur. Bu nedenle kullanıcılar bunlar arasında seçim yapamaz. Ayrıca bu borsaların cidden çok karmaşık yapıları vardır. Bugün size anlatacağım projede bu borsaları tek elden yönetebileceğimiz Cryptal Dash platformundan bahsetmek istiyorum.

CryptalDash dünyadaki bir çok kripto para borsalarına erişebilmenize ve bunları yönetebilmenize olanak sağlar. Bu platformda güvenlik esastır ve kullanıcıların güvenli ticaret yapabilmesine imkan verir. Kendisin de borsa özelliği olduğu gibi diğer başka borsaları da ekleyerek, platformdan kullanabilmemize imkan sağlar. Kripto para piyasasına yeni giren kullanıcıların kolaylıkla işlem yapabilmesi ve bütün borsaları aynı yerden kontrol edebilmesi çok güzel olacaktır.

Bu borsa sayesinde artık çok kolay bir şekilde arbitraj yapabileceksiniz. Bir tokenin bütün borsalardaki anlık fiyatını tek elden görerek kur farklarını tespit edebilirsiniz. Bunu verdiği destek sayesinde çok kolay ve pratik bir şekilde yapabileceksiniz.

Cryptal Dash platformunun amacı, kripto para piyasasını daha sade ve daha verimli bir ortam haline getirmektir ve bu nedenle kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Cryptal Dash geliştiricileri bir çok borsa sitesi ile entegre olmaya hazır bir MVP ve prototip oluşturmuştur. Ayrıca yakında üçüncü parti API ve akıllı sözleşme entegrasyonunu başlatacaktır.

Cryptal Dash platformundaki borsa hizmetlerinde son düşük komisyon oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu platformda işlem ücretleri başına % 0,15 olarak ücretlendirilecektir. Bunların yanında robot danışmanlık uygulamaları ve borç verme ve borç alma gibi premium hizmetlerin de lansmandan sonra sunulması planlanmaktadır.

Cryptal Dash platformu son teknoloji ile tasarlanmıştır. Bu platform açık bir API’ye sahiptir ve kimlik doğrulaması ve korumasını sağlayan son derece yenilikçi bir dijital imza metodolojisi kullanılmaktadır. Bu denli güzel bir tasarlanmış bir borsanında yenilikçi teknolojiyi kullanması son derece önemlidir.

Cryptal Dash platforumda kullanıcılar üye olacak ve kendi profillerini yükleyecektir. Bunların yanında oluşturdukları portföyleri platforma yükleyebilecektir. Cryptal Dash platformunun kullanıcıları ödemeleri yerel Cryptal Dash tokeni veya döviz para birimi yapabilecektir. Hatta platformlar ve borsalar arasında yapay zekaya erişebilecekler.

Cryptal Dash platformu şu anda bir çok borsa sitesine erişebilir durumdadır. Bunların arasında Poloniex, Gdax, Gemini, Bitfinex, Bittrex ve Kraken sayılabilir. Bunların yanında Bloomberg, CQC, InterTrade, Sungard ve MetaTrader gibi siteler ile canlı bağlantı kullanarak piyasa verilerini çekebilmektedir.

Yol Haritası

İco ve Token Bilgileri

Başlangıç tarihi: 7 Şubat 2018

Bitiş tarihi: 14 Nisan 2o18 (GMT zamanı)

Token adı: CRD

Token sembolü: CRD

Toplam üretim: 1,000,000,000

Blockchain temeli: ETH

Soft Cap: 180,000,000 CRD

Hard Cap: 780,000,000 CRD

Ico fiyatı: 0.02USD

Başlangıç bonusu: 50%

Ödeme yöntemleri: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Dash, Litecoin, Monero, NEO, IOTA, NEM, Qtum, Ethereum Classic

Sonuç

ICO’su şuan devam etmekte ve 5.3 milyon dolar toplamıştır. Oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website: https://www.cryptaldash.com/

ICO ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2900328.0

Whitepaper: https://www.cryptaldash.com/whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/Cryptal_Dash

Bounty Telegram: https://t.me/joinchat/HgUbxRKe0336U7QRI57sLA

Twitter: https://twitter.com/cryptaldash

Facebook: https://www.facebook.com/cryptaldash/

Blog: https://medium.com/@cryptaldashcoin

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

 


11 yorum

 1. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 2. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

 3. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 4. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 5. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 6. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 7. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 8. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 9. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 10. Avatar Cihan Akarpınar dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 11. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.