Crypterium- Daha Kolay Daha Güvenli Ödeme

 Post Views: 1603

Merhaba. Daha öncede bahsettiğim projenin ico’su tüm hızıyla devam etmekte ve şuan için  $31 521 495 dolar topladı. ICO’nun bitmesine 3 gün kaldı ve büyük ihtimalle hardcapa ulaşacak. Bu kadar ilgi gören projeye sizinde girmeniz için projeden biraz daha bahsetmek istiyorum. Daha ayrıntılı bilgi için web sitesini (https://crypterium.io) ziyaret edebilirsiniz.

Sizleri yeni ve geleceği parlak olan  Crypterium projesi ile tanıştırmak istiyorum. daha hızlı daha kolay ve en önemlisi de daha güvenilir bir sistemin oluşturulması hepimiz için oldukça önemli faktördür. İşte burada devreye Crypterium Projesi giriyor. Crypterium, kripto ödeme işlemcileri için standart özelliklerin çoğuna sahiptir. Ancak daha da önemli olan hizmetler ile de diğer tüm para birimlerinden ayrı olarak karşımıza çıkmaktadır.  

Crypterium, Kriptopara ve geleneksel finansal sistem arasında köprü oluşturmayı amaçlıyor. Bu da Crypterium’u  bizim için oldukça önemli hale getiriyor. bu sayede alışverişlerinizi, finansal işlemlerinizi ve bunun yanında birçok faktörü daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.  Crypterium (CRPT) oldukça kaliteli geleceğe dönük bir teknolojik sistemdir.  Dünyadaki birçok işletme Crypterium para birimi ile tüm işlemlerini gerçekleştiriyor.

İnternette çığır açacak yeni ödeme sistemini bütün işletmeler kullanabilir ve bu işletmelere istediği herhangi bir para birimi ile kripto paraların herhangi birisine çok hızlı ve kolay bir şekilde değişim sağlayabilir.  Ayrıca herhangi bir web sitesine sahip olan kişiler bu web sitesi için gerçekleştirilen ödeme işlemlerini kullanabilmek için API’sını entegre edebilir.  Crypterium sizlere daha rahat ve daha güvenli ödeme imkanı sağlamak için mobil cüzdan ile tercih ettikleri kriptopara ile yaşamınızdaki kaliteyi arttırıyor ve sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Bu sistemde mobil ödeme seçeneği de mevcut. Bu sayede herkes istediği anda mobil olarak istediği kripto para cinsinden ödeme yapabilir.

Token Dağılımı

Başlangıçta, tek bir CRPT token0.0001 BTC değerindedir (tek bir Bitcoin’in ABD doları karşılığı değerinden dolayı bu daha uygun bir değer ölçüsüdür). Diğer kripto para birimindeki eşdeğer fiyatlar için bazı borsalar kullanılacaktır; Örneğin; Kraken, Bitstamp, Bitfinex ve Poloniex.

% 70: Icoda satılık toplam token
% 15: Pazarlama ve sadakati için tahsis edilen haklar
% 9: ICO kurucuları ve yöneticileri
için ayrılmıştır

% 3: ICO ortak danışmanları için ayrılmıştır
% 3: Kampanya ekibi pazarlaması için ayrılmıştır

Daha ayrıntılı bilgi ve ICO’ya katılmak için faydalı linkler:

Website: https://crypterium.io/
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2214098.0
Facebook: https://www.facebook.com/crypterium.io
Telegram: https://t.me/crypterium

me (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


17 yorum

 1. Avatar Cemre dedi ki:

  Çok büyük bir proje olduğunu düşünüyorum.Bu linkten satın aldığınızda %6 bonusa ilave olarak %1 daha fazla coin bonusu kazanmış olacaksınız. Şimdiden iyi kazançlar.
  https://tokensale.crypterium.io/

 2. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 3. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Tesekkür ederim harika calisma olmus.

 4. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 5. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 6. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 7. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 8. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 9. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 10. Avatar Ayşe Neslihan Daşdemir dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 11. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 12. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 13. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 14. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 15. Avatar Sevinç Ak dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 16. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 17. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.