Crypterium: Kriptopara ile kolay ödeme

 Post Views: 701

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Crypterium” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Crypterium olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Crypterium ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Crypterium için faydalı bir platform olabilir. Ancak bu sadece buz dağının görünen kısmıdır.

Kriptopara dünya çapındaki popülasyon için günlük bir hayata geçtiğinde bir dengenin kurulması gerekiyor. Piyasadaki binlerce olasılık olması ve bu hengame Kripto para birimi ile, Kripto dünyasına yeni girenler için göz korkutucu olmasına neden olmaktadır. Peki nasıl istikrar sağlayabiliriz? Bunun cevabı piyasadaki bir kriptoparadan yatıyor. 10 yılda Kripto ekonomisinin 10 Trilyon dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor. Dünya, Kripto dünyası ve döviz para birimi arasındaki boşluğu kapatmak için bir Kripto bankasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Crypterium (CRPT), dünyadaki tüm işletmeler için ticari hizmetleri sunmak için yenilikçi teknolojiye sahiptir. Bu hizmeti almak isteyen işletmeler için tercih edilen para birimine hızlı ve verimli bir şekilde değişim yapılabilecek herhangi bir kripto para aracılığıyla ödemeleri almalarına imkan sağlıyor. Kripto para ödemelerini almak isteyen bir web sitesine sahip herkes, web sitesi için ödeme çözümlerini entegre etmek için platform API’sını kullanabilir. Ayrıca, çeşitli harici entegrasyonları entegre etmek için bir sandbox da vardır. https://crypterium.io/

Crypterium müşterilerin mobil cüzdan ile seçtikleri kripto veya döviz para birimi cinsinden ödemelerine olanak tanıyan bir sistem geliştirdiler. Bu banka hesabınızda kullanılan şifreler ile uğraşmanıza da gerek yoktur. Hesaplar bağlantılı olabilir, böylece bir ödeme yaptığınızda kendi kişisel cüzdanınızla bir kanalı açar ve alması gereken miktarı alır.

Herhangi bir bankada olabildiğince kredi kazanabilirsiniz. Krediler CRED adlı özel kredi kartında ödenir. Daha sonra CRED’i, değişimlerinde arzu ettiğiniz herhangi bir para birimi karşılığında değiştirebilirsiniz. Herhangi bir kredi gibi, belirli bir zamanda faizle geri ödeme yapmanız gerekir.

CRPT’ye sahip olmakla ilgili en ilginç şey, gerçekleşen her işlem için% 0.5 ticaret kesintisi uygulanmasıdır. Bu para daha sonra imha edilecektir. Zamanla pazardaki CRPT sayısı her geçen yıl küçülecektir ve bu da jetonun fiyatını artıracaktır.

ICO’su şuan devam etmektedir. Sizde buna aşağıdaki linklerden katılabilirsiniz.

Website: https://crypterium.io/
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2214098.0
Facebook: https://www.facebook.com/crypterium.io
Telegram: https://t.me/crypterium

truncus

 


3 yorum

  1. Dalay Derya dedi ki:

    Tesekkür ederim harika calisma olmus.

  2. Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

    Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

  3. Ahmet Durmaz dedi ki:

    Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.