Current: Blockchain temelli medya ekosistemi

 Post Views: 1791

Zamanla her şeyin daha da dijital bir hal aldığı dünya da kendimizi aktif bir şekilde medyanın içinde hissetmek ve özgürce keşfetmek isteriz. Tüm bu eylemleri gerçekleştirirken de çeşitli beklentiler içine gireriz. Sürekli olarak Popülaritesi ve kalite içeriği yüksek olan bir medya arayışı içerisinde olmak zamanımızdan çalmakla birlikte, kolay bir kullanım konusunda da sıkıntılar yaşamamıza sebebiyet verir. Sizleri bu yazımda medya kullanırken karşılaştığımız bu gibi problemlere çözüm niteliği taşıyan Current projesiyle tanıştırmak istiyorum.

Current Nedir

Current dijital bir para göstergesi ile karşımıza çıkıyor ve medya kullanıcılarına teşvik ve süreklilik sağlamak adına ödüllendirici bir proje geliştiriyor. Projede etkin katılım ne kadar çok gerçekleştirilirse avantajlarınızda bu doğrultuda artıyor. Current projesi sayesinde medyayı yalnızca takip etmekle kalmayıp, kendinizi projenin içinde hissedecek ve bu doğrultuda ödüllendirileceksiniz.

Proje kalite içeriğini merkeze alarak sizlerin sağlıklı bir şekilde medyada katılım gerçekleştirmenizi sağlamakta ve Blokchain destekli olan bu proje sizlere güvenli bir dolaşım imkânını da birlikte sunmaktadır. Öncelikli olarak bir projeden beklentimizin güvenirliliğinin yüksek olması olduğu düşünülürse Current projesi bizim için alanında en iyisi olduğunu söylemek mümkündür.

Current kendi sistemi içerisinde GRNC Token’ı geliştirmiştir. Bu sayede de hem ekonomikliği sağlayarak aynı zamanda katılımcının kazanç elde etmesine de olanak sağlamıştır.

Current Projesini genel hatlarıyla inceleyecek olursak, projeyi bu denli önemli hale getiren Current Temeli, Protokolü ve Current Token’ıdır. Proje bu üç aşama çerçevesinde geliştirilmiştir.

Current temel olarak en popülaritesi yüksek ve kaliteli içerikleri bir araya toplayarak sizlere sunarak hızlı ve kolay bir kullanım sağlayacak. Protokol olarak ise katılımcıların işevleri takip edilerek analiz edilecek ve bu doğrultuda ödüller dağıtılacak.

Son olarak Current Tokenları, katılımcıların Current merkezi üzerindeki medya ağlarına herhangi bir ödeme gereksinimi duymadan üyelik yapmalarını sağlayacak ve bunula birlikte katılımcılar Curret Tokenları aracılığıyla kendi paylaşımlarının reklamını da yapabileceklerdir.  https://tokensale.current.us/

Token Bilgileri

CRNC Current Projesini tarafından belirlenen resmi bir tokendir.  Bu projenin ico’su bitmiş durumda. Ve çok kısa zamanda hard cap’a ulaştı. Bu da projenin ne kadar önemli ve tutulan bir proje olduğunu göstermektedir.

Current projesi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen yakından takip ediniz.

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829644.0

Website: https://tokensale.current.us/

Whitepaper: https://cdn.current.us/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/CurrentCRNC/

Twitter: https://twitter.com/Current_CRNC

Telegram: https://t.me/CurrentCRNC

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


7 yorum

 1. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 2. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 3. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 4. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 5. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 6. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 7. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.