Eterbase: Avrupa dijital varlık borsası

 Post Views: 1893

Son zamanlarda kripto para piyasalarının durgun olmasına rağmen her gün bir çok ICO projesi çıkmaktadır. Bugünler her şey artık dünyada merkezi olmaktan çıkıp daha merkezi olmayan (dağıtık) şekilde yer almaktadır. Bu tip projelere son zamanlara büyük ilgi görülmektedir. Bugün size bahsedeceğim Eterbase platformu ise merkezi bir platformdur. Eterbase projesinin, tüm gereksinimlere uygun ilk, Avrupa dijital varlık değişimi olduğunu söyleyebiliriz.

Eterbase, çok varlıklı destek ve yasal uyumluluğa odaklanan bir kripto para birimi değişim platformudur. Belli başlı bankalar ve Wall Street firmaları ile kıyaslanabilir güçlü bir operasyonel ve mekanik temeli olan sağlam bir kripto-para değişimi için açık bir piyasa yoktur. Eterbase, geniş bir yelpazede B2C ve B2B kripto para karşılığı özel çözümler sunan sağlam ve tam uyumlu bir platform oluşturma sürecine girmektedir. Bunlar arasında gerçek zamanlı spot ticaret ve marj ticareti yapabilme yeteneğine sahip yüksek frekanslı bir alım satım platformu, tezgah üstü alım satım işlemleri ve piyasa yapıcıları için doğrudan pazar erişimi ve teşvik sistemi barındıran yüksek frekanslı sunucu yer almaktadır.

Yani Eterbase, kullanıcılarına tam olarak ne sunduklarıdır, eğer cüzdanın bağlantısı kesilirse, varlıklarının ekstra güvenlik seviyesidir. Bu bakış açısı onları daha da şişmanlatıyor, basit bilmediğim gerekçesiyle, değişimin neredeyse benzer bir güvenlik sistemine sahip olması. Her durumda, bunun sadece hisse alım satım sistemi olmadığını unutmayın, ancak dünyanın ilk Avrupalı ​​borsaları kripto para birimidir, İşte yasal yapıdır ve müşterilerinin zahmetine son verir.

Uluslararası ödemeler için IBAN (uluslararası banka hesap numarası) kullanılır. 1 Ocak 2007 tarihinden itibaren tüm Avrupa Birliği bankaları, hesap numarası IBAN ile eşleşmeyen ödemeleri kabul edemez. Bu nedenle Eterbase, EMI (elektronik para kuruluşu) için başvurdu. EMI’nin yardımıyla IBAN için rakamlar verilebilir. EMI elektronik para ihraç etmek için bir lisanstır. Bu lisans üretim, kendi para biriminin oluşturulması için gereklidir. Müşteri, dijital varlıklarını kabul ettiği her yerde IBAN ve bir banka kartı kullanarak erişir.

Borsa Platformu

Herhangi bir alışveriş merkezinin merkezi bir ticaret platformudur, merkezi olarak düzenli bir şekilde, karşı tarafların taleplerinin koordine edildiği kitabı düzenlenelecektir. Kripto-para birimlerindeki piyasa süreksizliği ve genişletilmiş piyasa karışıklığı, belirli operasyonel zorlukların bir düzenlemesini zorlamaktadır. Değişimin merkez sistemleri, mevcut kripto pazarlarında düzenli bir olay olan piyasa aksaklıklarından uzak durmak için denenmiş bir yenilikten faydalanmalıdır.

Ücretler ve Fiat

Eterbase, piyasa yapıcılar ve alıcılar için sıfır ücret sunacaktır. Çoğu kripto para borsalarının herhangi bir fiat desteği henüz olmasa da, Eterbase CHF, EUR, USD dahil olmak üzere birden fazla fiat seti sunmayı planlamaktadır.

Özel fonksiyonlar

Eterbase takımı aşağıdaki işlevleri platforma sunacaklardır;

 • Euro ve IBAN hesaplarının fiat ile entegrasyonu
 • Özel olarak geliştirilmiş bir modüler mimari sayesinde, milyonlarca ödemeyi 1 saniyede işlemesine izin verecektir
 • Herkes için sıfır ücret
 • Yasal düzenlemelere, FMA ile koordinasyona ve yasal firmalara uyum
 • Kalıcı harici güvenlik kontrolü
ICO ve Token Bilgileri

Eterbase platformu, XBASE isimli ERC20 uyumlu token kullanacaktır. Bu tokenler, Eterbase platformundaki tüm aktivitelerden (indirimler, ürünler ve hizmetler) için kullanılacaktır. XBASE tokenları ile katmanlı üyelik planı oluşturulacaktır. Eterbase platformuna entegre edilecek token sayısına göre üyelik düzeyiniz belirlenecektir.

 • Token sembolü : EXT
 • Token fiyatı : 1 XBASE = 0.00005 ETH
 • Hard cap : 24000 ETH
 • Üretilecek toplam token sayısı: 1.000.000.000 XBASE
Sonuç
Eterbase platformunun bir çok farklı özelliği bulunmaktadır. Bu proje, tamamen düzenlenmiş bir Avrupa temelli kripto para birimi borsası oluşturarak rekabetten farklılaşmayı hedeflemektedir. Borsa, ETX token sahiplerini önemli ölçüde ödüllendiren kademeli bir üyelik sistemi ile birlikte kurumsal sınıf ticaret olanakları sunacaktır. Eterbase ayrıca, AB hukuku kapsamında bir Elektronik Para Kurumu (EMI) olmayı da istemektedir. Bu nedenle projenin geleceğinin parlak olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. ICO süreci devam eden projeyi yakından inceleyin ve bu yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://www.eterbase.com

Whitepaper : https://eterbase.com/whitepaper/

Telegram: https://t.me/eterbase

Twitter: https://twitter.com/eterbase

Reddit : https://reddit.com/r/eterbase

Facebook : https://www.facebook.com/eterbase

Author: truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


30 yorum

 1. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 2. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 3. Avatar Hulusi Ak dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 4. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 5. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 6. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 7. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 8. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 9. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 10. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 11. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 12. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 13. Avatar Nüket Aksan dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 14. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 15. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 16. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 17. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 18. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 19. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 20. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 21. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 22. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 23. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 24. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 25. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 26. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 27. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 28. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 29. Avatar Bağış Can Elbaşı dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 30. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.