European Crypto Bank: ICO değerlendirmesi

 Post Views: 1572

Kripto para dünyasında bir çok ilgi çekici ve farklı projeler çıkmaktadır. Bu projeler kripto paraların günlük hayatta kullanmasına yardımcı olmaktadır. Bu kadar çok projeler içerisinde sizler için önemli olduğunu düşündüğümüz bu “European Crypto Bank” projesini sizin için anlatmak istiyorum.

Kripto paralar yatırımcıları için çok cazip hale gelmekle beraber bir çok dezavantajları nedeniyle de yatırımcıları açısından zorluklar ve problemler çıkartmaktadır.  Bunlar arasında piyasadaki volatilite (fiyat oynaklığı) sayılabilir. Ve bununla birlikte kripto para birimi cinsinden çok az sayıda finansal uzman vardır. Bir çok kişi hiç bilmediği bir piyasada büyük riskler alması gerekmektedir. Teknik konular arasında boğuşmak ve karmaşık borsalarda hata yapmadan işlem yapmaya çalışmak cidden zor durumlardır.

İşte bu sorunları çözmek için European Crypto Bank (Avrupa Kripto Bankası, ECB) projesi karşımıza çıkmaktadır. ECB, finans piyasası, analizi ve araştırmasıyla ilgili 10 yıllık bir bilgi deneyimine sahip bir şirkettir. Bu kadar uzun süreli bir tecrübenin kullanıcılarına üstün bir hizmet sunumuna yardımcı olabilir. ECB iki şirketin iş birliği ile oluşmuştur. Bu şirketler Forgues Gestion ve Woospeak’tir.

ECB ile artık basit kripto para birimi borsa sitesine değil, finansal yatırım için bütün bir ekosistemin oluşturulması planlanmaktadır. Kullanıcıların yatırım yapmasındaki her noktada yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Blockchain ve kripto para piyasasında acemi olan kullanıcılar, alanında uzman olan kişilerin desteği ile doğru adımlar atmak için benzeri bulunamaz nitelikte son derece güvenli bir ortam bulabileceklerdir.

ECB’nin sunduğu hizmetler çok çeşitlidir.  Yatırımcılarına finansal danışmanlık hizmeti verecektir ve ayrıca vergi danışmanlığı konusunda da yardımcı olacaktır. ECB’nin en büyük hedefi kripto para piyasasında deneyimi olmayan kişilere en büyük destekçisi olmaktır.

ECB platformu son teknolojik gelişmeler ile tasarlanacaktır. Yapay zeka’yı temel alan akıllı robot danışmanları  aracılığıyla yatırımcılara kendi dillerinde eğitim imkanı verecek ve müşterilerin sisteme adaptasyonu sağlayacaktır. Ayrıca bir çok farklı konuda da bu robotlar aracılığıyla müşterilerinin faydalanması sağlanacaktır.

Bu platform aracılığıyla kripto para birimlerini döviz ile alınabilecektir. Bu müşteriler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü şu ana kadar kripto para birimlerini almak için kullanılan borsalarda çok yüksek oranda komisyon verme gerekliliği bulunmaktadır. Bu nedenle düşük komisyon oranlarıyla bitcoin, ethereum gibi kripto paraları alabilmek oldukça önemli olacaktır.

Takım

ICO ve Token Bilgileri

European Crypto Bank, ERC-20 uyumlu Ethereum tabanlı ECB tokeni satacaktır. Avrupa Kripto Bankası jetonu (ECB) ECB ekosisteminde güvenli ve hızlı ödeme için kullanılacaktır. Token satışının amacı, merkezi olmayan platformun ilk kullanıcıları için avantajlı bir katılım sağlamaktır. ICO, en baştan katılmak isteyen herkese en iyi fırsatları sunmak için yapılandırılmış, katılımcılar için maksimum esneklik ve kontrol sağlamıştır.

 • Platform: Ethereum
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH,ETC, LTC, XRP, DSH, BCH, Döviz (Bir borsa adresinden para transfer etmeyin, lütfen bir cüzdan adresi kullanın)
 • Başlama tarihi: 16.02.2018
 • Bitiş tarihi: 01.05.2018
 • Token simgesi: ECB
 • Token fiyatı: 1 ECB = 0.63 EUR (bonussuz)
 • Toplam sunulan token miktarı: 345 414 463
 • Soft cap: 5 000 000 EUR
 • Hard cap: 200 000 000 EUR

Fiyatlandırma kaç tokenin satıldığına bağlı olarak değişmektedir, bonus miktarı aşağıdaki gibidir;

İndirim yüzdesi İndirimin Başlangıç ​​/ Bitiş Tarihi ECB fiyatı (EUR)
% 54 1 – 16 Şubat 0.409
% 35 Minimum 2 BTC veya 10 ETH yatırımı 0,4095
% 17 16 Şubat-9 Mart 0,5355
% 11 10 Mart – 31 Mart 0.567
% 7 1 Nisan – 22 Nisan 0.588

Token Dağıtımı

 • Token satışı: % 51
 • Şirket rezervi: % 24
 • Takım: % 20
 • Danışmanlar: % 3
 • Kampanya: % 2

Projeye dahil olmak ve proje hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Web sitesi: https://europeancryptobank.io

Whitepapper: Buradan

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2824525.0

Twitter: https://twitter.com/EuropeanCryptoB

Telegram: https://t.me/europeancryptobank

Facebook: https://www.facebook.com/EuropeanCryptoBank

Medium: https://medium.com/european-crypto-bank

LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/europeancryptobank/

Reddit: https://www.reddit.com/user/Europeancryptobank/

Github: https://github.com/European-crypto-bank

Bountyhive Link: https://bountyhive.io/join/European%20Crypto%20Bank


3 yorum

 1. Alya Denizgünü dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 2. Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 3. Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.