Fan Token: İco Değerlendirmesi

 Post Views: 1834

Spor yapmanın önemini herkes bilmektedir. Bunun yanında spor müsabakalarını izlemekte oldukça eğlencelidir. Çok önem verdiğiniz, fanatiği olduğunuz takımın maçı olduğunda çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Bu insanların spor yapmayı ve izlemelerini sağlayan sebeplerden biridir. Dünyada çok sayıda insanda spor tutkusu vardır ve bu nedenle o oyuna sıkı sıkıya bağlanır. Bugün size bahsedeceğim proje ise bu spor tutkunları için tasarlanmıştır. Bu proje ile ilgili daha ayrıntılı bilgi isteyenler web sitesini (https://www.fcfl.io) inceleyebilirler.

FCFL, Taraftar Kontrolünde Amerikan Futbol Liginin bir kısaltmasıdır. Bu programın Amerika için tasarlanmış gibi görünebilir ama proje daha detaylı incelendiğinde, spor ideolojilerini küresel bir platformda planladıklarını ve kullandıklarını görebiliriz.

Bu proje dijital taraftarlık yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Oyunun sadece bir stadyumda sınırlı kalmayacak, bunun yerine çok ilgi çekecek bir tesiste oynanarak tüm dünyada büyük bir hayranlıkla izlenebilecek ve isteyen herkes bu platformun bir parçası olabilecektir. Bu nedenle bu plaformun gelecekte çok ilgi çekerek çok sayıda insan kitlesine ulaşabileceğini düşünüyoruz.

FCFL, oyunlarda en son teknolojiyi kullanarak, izleyicilere keyifli bir müsabaka izlemelerine yardımcı olacaktır. Elde ettiği kaynakları kendi platformunu modern spor teknolojisine ulaştırmak için kullanacaktır. Mikroçipli toplar, havadan yüksek kalitede çekim yapabilen dronlarda bunların arasında sayılabilir.

FCFL plaformunun blok zinciri teknolojisi tabanlı kurulması büyük bir güven ve şeffaflık sağlamaktadır. Çünkü blockchain teknolojisinin ne denli güvenli olduğunu ve asla kırılamaz bir yapıda olduğunu artık herkes bilmektedir. Platformda elde edilen karlar ve alınan önemli kararlar blockchain teknolojisi ile saklanacak ve bu sayede herkes tarafından erişebilir ama değiştirilemez olacaktır.

Şuan için amerikan futbol ligi için tasarlanan plaformun gelecekte futbol, basketbol vs sporları da içine dahil ederek daha büyük taraftar kitlelerine ulaşma planı da vardır. Vizyon sahibi bir ekip tarafından oluşturulan platformun gelecekte çok daha büyük yeniliklere imza atmasını merakla bekliyoruz.

FAN tokeni, bu plaform için önemli bir yer tutmaktadır. Kullanıcıların ekolojik topluluğa dahil olmasına ve benimsediği takımlara bahse girmesine yardımcı olur. FCFL bu spor seven insanları birbirine bağlamayı planlayan çok önemli bir proje haline getirmektedir. Bu yapı merkezi olmayan bir şekilde gerçekleşir ve insanların dünyanın her yerinden kolayca bu ekosisteme ulaşabilmesini sağlar.

FCFL, şuan için yeni sezon ödülü olarak çılgın bir rakam belirlenmiştir. Ödülün miktarı 1 milyon dolardır ve bu ödül gerçekten kullanıcılar için çok büyük bir teşviğe neden olmuştur.

ICO Bilgileri

Ethereum blockchaini üzerine kurulu bir ERC20 uyumlu tokendir. 23 Aralık’ta FCFL, FAN Token’in satış öncesinde 5 milyon dolarlık hedefimine ulaştı. 2018’in ilk çeyreğinde token satışı yapılacaktır. Toplam % 50 token halka açık olarak satılacaktır.

Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Website: https://fcfl.io/

Whitepaper: https://view.attach.io/rJnBiarpb

Facebook: https://www.facebook.com/FCFL

Twitter: https://twitter.com/fcflio

Telegram: https://t.me/FCFL_FAN_TOKEN

 

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


15 yorum

 1. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 2. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 3. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 4. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Teşekkür ederiz çok yararlı bir makale olmuş.

 5. Avatar Nadire Erbul dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 6. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 7. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 8. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 9. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 10. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 11. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 12. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 13. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 14. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 15. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.