Ferrum Network: Blockchain tabanlı finans platformu

 Post Views: 2782

Kripto para piyasası 2019 yılına oldukça hızlı girdi. Geçen senenin aksine çok güzel projeler ardı ardına gelmeye başladı. Buna en büyük sebebi ise artık piyasadaki kötü bulutların kaybolmasıdır. Blockchain teknolojisinin faydalarını kullanmak isteyen ekipler bir bir yeni projelerini açıklamaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim Ferrum Network ise yine blockchain teknolojisini arkasına alan, merkezi olmayan finansal uygulamalar için tasarlanmış hızlı bir bağlantı ağıdır. Şimdi projeye daha ayrıntılı olarak bakalım.

Ferrum Network Nedir?

Ferrum Network, hangi blok zincirinde olduğu bakılmaksızın, kripto para alıp satarak kullanıcıların varlıklarını hızlı bir şekilde yönetebilecekleri bir borsa olacaktır. Tüm Ferrum Network ödeme ağ geçitleri, mümkün olan en düşük maliyetle en yüksek hızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da kriptografik dünyada daha verimli bir ademi merkeziyetçi borsaya yol açacaktır.

Ferrum platformu kullanıcılar için faydalı olabilecek çözümler ortaya sunmaktadır. Blok zincir ağlarını bir araya getirerek, kullanıcının mal varlığını gözetmeden hızlı ve ucuz işlemlere olanak sağlayacaktır. Ferrum Network, mevcut alternatiflere göre daha hızlı ve daha ucuz bir şekilde merkezi olmayan işlemlere olanak sağlar.

Ferrum DEX

Ekosistemde birde merkezi olmayan bir borsa yer alacaktır. Ferrum DEX olarak isimlendirilen bu borsa kısa vadeli satış ve marj alım satım özellikleri gibi gelişmiş özelliklerle donatılacaktır. Şuan için yalnızca merkezi borsalarda olan bu hizmetler sayesinde merkezi borsa deneyimi sunan ilk merkezi olmayan borsa olacaktır. Ferrum teknolojisi ayrıca dijital varlık ödeme çözümleri ve erken geliştirilmekte olan diğer merkezi olmayan uygulamalar için tutarlı bir tüccar ve perakende deneyimi sağlar.

Ferrum Network Platformunun Özellikleri

Yüksek hız ve düşük maliyetler – P2P (eşler arası) ticareti ağ ücreti olarak , yaklaşık bir sente mal olan ve milisaniye süresinde onaylayan alım satım işlemleri

Çapraz zincir birlikte çalışabilirlik – Neredeyse piyasadaki tüm blok zincirlerine bağlanabilmek için tasarlanmış bir yeni nesil protokol

Tüketiciler ve Ağ yararı için başlamak – Ekosistemde gerçek kullanıcılar, gerçek ürünler, kanıtlanmış iş uygulamaları yer alacaktır.

Entegre finansal ürünler dizisi – Ağda çalışan gelişmiş finansal uygulamaları kullanarak herhangi bir  varlığı değiş tokuş edebilir, satın alabilir, aktarabilir veya saklayabilirsiniz.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

FERRUM NETWORK’ta her türlü kripto para birimi işlemlerini yapmanın en güvenilir yolunu sağlayacak olan dahili FRM tokenleri mevcut olacaktır. FRM dönüşümünün dijital para birimleri ve Fiat için de geçerli olacağına dikkat etmek önemlidir. İşlem maliyetleri son derece düşük olacaktır.

Sonuç

Bu, bu eşsiz projenin ana fikrini oldukça sevdiğimi söyleyebilirim. Tüm ağların tek bir yerde birleştirilmesi  kripto para dünyası için büyük bir gelişme olacaktır. Günlük hayatta ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonlar ve blockchain pazarının milyonlarca kullanıcısı için büyük fayda sunacaktır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://ferrum.network

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5134952

✅ Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/1chjmvP_Gmj6n9IeV4mGV_BBjY0hCSV9V/view

✅ Telegram: http://t.me/ferrum_network

✅ Facebook: http://facebook.ferrum.network/

✅ Twitter: https://twitter.com/FerrumNetwork

✅ Medium: https://medium.com/ferrumnetwork

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/FerrumNetwork/

✅ LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/ferrumnet/

✅ Instagram: http://instagram.ferrum.network/

✅ Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCN658dMRTaH4C4dP32VHi6Q

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Saliha Cana Dıvarcı dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 2. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 3. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 4. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 5. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 6. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 7. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 8. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 9. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 10. Avatar Delal Abdullatif Abzak dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.