Fiancia: Kripto para birimleri için özel TV kanalı

 Post Views: 2077

Kripto para piyasasında her geçen gün yeni projeler çıkmaktadır. Blockchain teknolojisinin kullanışlı ve güvenilir yapısı nedeniyle bu piyasanın kullanım alanları da giderek genişlemektedir. Bu nedenle farklı alanlarda kullanım imkanı sunmaktadır. Bugün size Fiancia platformundan bahsetmek istiyorum. Bu proje hakkında daha fazla bilgi için web sitesini (http://fiancia.io) ziyaret edebilirsiniz.

Fiancia kopya ticaret platformu ve bunun dışında bir kripto haber kanalı olma durumundadır.  Kopya ticareti, yatırımcıların kendi ticaret işlemlerindeki işlemcilerinin performansını kopya ticaret platformu vasıtasıyla başka bir tüccar tarafından gerçekleştirilen her işlemi “kopyalamayı” seçme hakkına sahip olduğu bir yatırım yöntemidir. 

Kopyalama ticareti için çok farklı bir platform olan Fiancia kripto paralara basitçe ulaşabilmeyi ve aynı zamanda da yatırım için çok farklı sosyal ağ kurmayı planlamaktadır. Bu sosyal ağlardan başka olarak ta, televizyon kanalları ve haber kanalı kurulması planlanmıştır. Bu kanallarda alanında uzman kişiler çıkartılarak önemli bilgilere anında ulaşmayı sağlamak planlanmıştır. Bu dünyadaki yeni haberler bu kanallar aracılığı ile izleyicilere ulaştırılacaktır.

İşlem Kopyalama Platformu

Bu platform yatırımcıların, kripto paraların online olarak şeffaf ve heyecan verici biçimde ticaret edebileceği, sosyal ağ yatırım stratejileri kullanılabilecek platformdur. 

Televizyon Kanalları

Fiancia’nın, dünya çapında kullanılabilecek kripto para dünyası için oluşturulan TV kanalları da olacaktır. Bu TV kanalları, tüm kripto para birimleri, Blockchain ve merkezi olmayan teknolojiler hakkında canlı yayın yapan ve tüm yayınlanan uydu ağı ve tüm cihazlara erişim sağlayabilecektir.

Bu platform bir çok özelliği tek çatı altında toplamayı planlamaktadır. Kopya ticareti, forum ve sosyal ağ stratejilerini bu piyasaya getirmektedir. Aslında bakıldığında, bu piyasadaki büyümenin gelecekte 10 trilyon dolara ulaşması beklenmektedir. Bu büyüme nedeniyle, uluslararası pazara ilişkin en son haberlere ve verilere 7/24 dünyaya yayın yapabilecek ve kullanıcılara yardımcı olabilecek bir TV kanalı gerektirecektir.

Fiancia’nın Özellikleri

Tüccarlar ve yatırımcılar için de ticaret faaliyetini yönetmek ve yürütmek için kolay arayüz

Tüccarlar ve yatırımcılar için büyük kazanım sağlanabilecek en iyi çevrimiçi uçbirimi sağlamak

Yatırımcıları potansiyel kayıplardan korumak ve riski sadece tek bir tıklama ile yönetmek için özel teknik araçlar

Pro tüccarlar için aylık pasif kazanç kaynağı olarak hizmet eder

Kripto haber portalı sayesinde kripto pazar liderlerinin tahmin ve analizleri ile birlikte güncel kripto haberlere ulaşma imkanı sağlyacaktır

Tüccar ve yatırımcılara, sosyal ağ yatırım stratejilerini kullanarak ticaret deneyimlerini ve stratejilerini diğer kullanıcılar ile paylaşma fırsatı verir.

Yol Haritası

ICO Bilgileri

Bu projenin ico’su 1 mart 2018 başladı. 6 milyon token satılacak ve karşılığı 3000 ETH’dir. Toplamda 30.000 ETH fonu ayrılmıştır.

» Simge: FIN

» Başlangıç ​​tarihi İ01 Mart 2018, 13.00

» Bitiş tarihi: 15 Haziran 2018, 13.00 GMT

» Platform: Ethereum

» Türü: ERC-20

» İndirim oranı: %50

» Başlangıç Tarihi: 1 Mart 2018, 13:00 GMT

» Bitiş Tarihi: 15 Haziran 2018, 13:00 GMT

» Minimum Katkıda Bulunma: 0.1 ETH

» FIN Token fiyatı: Topladığı tutara göre değişmektedir

» FIN Tanımların toplam limiti

» FIN tokenlerinin toplam sınırı: 60.000.000 FIN 

Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz

Proje hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve projeye katılmak için lütfen linkleri ziyaret ediniz.

Websitesi: http://fiancia.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2881283.0

Whitepaper: https://fiancia.io/design/whitepapers/turkish.pdf

Facebook: https://web.facebook.com/fianciacoin/

Twitter: https://twitter.com/FianciaCoin

Telegram: https://telegram.me/fianciacoin

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 2. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 3. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 4. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 5. Avatar Aynur Gül Ercüment dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 6. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 7. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 8. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 9. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 10. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.