Gaimin: Blockchain tabanlı sosyal medya platformu

 Post Views: 2353

Bu yeni yazıda Gaimin.io projesini tanıtmak istiyorum. Gaimin.io, blockchain tabanlı finansal yatırımcılara sahip bir sosyal medya platformudur. Gaimin.io sosyal ağı, kriptografik meraklıları ortak bir platformda bulabilecekleri ve finansal olmayan bilgiler de dahil olmak üzere, bilginin çekiciliğini yaymalarını sağlayacak benzersiz ve kripto sosyal ağlardan biri olacaktır. Yatırımcılar, satıcılar, varlık Yöneticileri ve yatırımcılar, Gaimin.io güncellemeleri, blogları, görüntüleri, analizleri, kişisel durumları, video kanallarını ve önemli olabilecek başka her şeyi yayınlayarak tüm bu katılımcıların gerçek zamanlı olarak sorunsuz bir şekilde etkileşimde bulunmalarını sağlayacaktır.


Gaimin nedir? Özellikleri nelerdir?

Gaimin.io projesi, küresel oyundaki 1,3 milyar oyun bilgisayarına ait dünyanın en büyük dağıtılmış GPU işlem gücü kaynağını birbirine bağlayacaktır. Gaimin.io, oyun bilgisayarı gücünü dünya çapındaki Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Gücü gereksinimlerine bağlayan bir yazılım platform şirketidir. Bu, artık bir oyunun Gaimin.io platformunu indirmek ve kurmak için ödüllen-dirilebileceği anlamına gelmektedir.

Gaimin yazılımı mevcut tüm ilgili verileri analiz etmek için makine öğrenmeyi kullandığından ve optimum madencilik sonuçları elde etmek için sürekli yönetim ve optimizasyona bağlandığından, Gamer’ın daha önce madencilik bilgisine ihtiyacı yoktur.  GPU ve CPU kaynaklarını blok zincir madenciliği havuzlarındaki (talep) kullanıcı oyun bilgisayarına (tedarik) bağlayan bir platformdur.

Küresel Oyun Topluluğu, güçlü GPU veri işleme kapasitesini temsil eder. Oyuncular GPU’larını Gaimin.io Proccesor Güç Kaynağı Ağı’na bağladıklarında GMRX tokeni ile ödüllendirilirler. GMRX tokeni, Gaiming Digital Asset Exchange’de teminatlarını satın almak için kullanılabilir.

Gaimin.io, yeni bir platform oluşturmak için çeşitli teknolojileri bir araya getirmeyi hedefleyen Gaimin, bizi dostça bir araya getirerek, kripto para birimi madenciliğindeki bir değişikliği etkileyebileceğimize inanıyor. Gaimin platformu, mevcut madencilik ağı ile rekabete girmek yerine yeni oyuncuları hedef almayı hedefledi. Gaiming PC’nin madenciliği kriptosunun en düşük maliyetle pasif gelir elde etmenin bir yolu olarak arttığına hiç şüphe yoktur.


Gaimin’in Yararları

Oyuncular tek bir yazılım üzerinde iki teknolojiye sahip olacaklar; madencilik ve oyun bilgisayarı. Gaimin iki ayrı teknolojiyi bir araya getirme niyetinde – madencilik ve oyun bilgisayarı. Oyun bilgisayarlarının yüksek işlemsel yetenekleri, modern GPU’ların ve grafik kartlarının kullanılmasını gerektiren madencilik süreci için inanılmaz derecede faydalıdır.

PC uyurken, Gaimin arka planda çalışarak çalışır. PC uyurken, bu program, bilgisayarın karmaşık ve karlı madencilik süreçlerini idare etmek için karmaşık ve yüksek tanımlı oyunlar çalıştırmasına izin veren aynı geçmişlerden yararlanır.

Madencilik ve oyun süreçlerindeki işlemleri anlamak için özel bilgiye sahip olmanıza gerek yok, teknolojiniz bilginiz ne olursa olsun kimse tarafından anlaşılması çok kolaydır.


Takım


ICO ve Token Bilgileri

GMRX, Gaimin.io ve diğer ilgili platformlarda, tüm işlemlerin tek ödeme yöntemi olarak kullanılacak dijital bir para birimi olma işlevinin birincil göstergesidir.

 • Toplam Token Arzı Sabitleme: 5.000.000.000
 • Token Satış Etkinlikleri ile Satılacak Toplam Token (% 20): 1.000.000.000
 • Başlangıç ​​token satış fiyatı: 0.10 USD / Token
 • Softcap: 10 milyon dolar
 • Hardcap: 100 milyon dolar

Token dağılımı: 5.000.000.000

Token satışı: ( % 20): 1.000.000.000

Kickstart / Topluluk: ( % 30): 1.500.000.000

Şirket Holding: ( % 30) : 1.500.000.000

Kurucular: ( % 15): 750.000.000

Danışmanlar / Tohum Yatırımcıları: ( % 5 ): 250.000.000


Sonuç

Gaimin.io kullanıcılarına, yapay zeka destekli, özel kripto madenciliği bilgisine ihtiyaç duymadan oyuncuların gereksiz bilgi işlem kaynaklarını etkilemeyen ve kripto kaynaklarının pasif madenciliği için oyun performansını etkilemeyen Crypto Mining yazılım platformunu sunmaktadır. Zaten Gaimin, tek tıkla indirilebilen yazılımının gerçek zamanlı olarak madenin en karlı blokları belirleyeceğini ve kullanıcının bilgisayar kapasitesi olarak kendini otomatik olarak yapılandırabileceğini belirtmektedir. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://gaimin.io

✅ Whitepaper: https://gaimin.io/wp-content/uploads/2019/07/Gaimin.io-Project-Whitepaper.pdf

✅ Twitter: https://twitter.com/GaiminIo

✅ Facebook : https://www.facebook.com/Gaimin.io

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gaimin

✅ Telegram: https://t.me/officialgaimin

Author of the article:

✅ Bitcointalk username: truncus

✅ Bountyhive username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


39 yorum

 1. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 2. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 3. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 4. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 5. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 6. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 7. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 8. Avatar Burak Karaman dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 9. Avatar Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 10. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 11. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 12. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 13. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 14. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 15. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 16. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 17. Avatar Şennur Ağnar dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 18. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 19. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 20. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 21. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 22. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 23. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 24. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 25. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 26. Avatar Goncagül Diri dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 27. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 28. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 29. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 30. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 31. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 32. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 33. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 34. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 35. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 36. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 37. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 38. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 39. Avatar Aynur Gül Ercüment dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.