Geeba: Blockchain tabanlı otonom taşıma ekosistemi

 Post Views: 1523

Dijitalleşen dünyada teknolojik gelişmeler yaşantımızda aktif olarak rol almaktadır. Mevcut tüm sektörler teknolojinin artısıyla sistemlerini geliştirmekte ve bu çerçevede ilerleme sağlamaktadır. Tüm bu gelişmelerin akabinde de tüm işlemlerimiz dijital yollar ile hayata geçirilmektedir. Bu yazımda teknolojik gelişmeleri sizler için daha anlamlı hale getiren, teknolojinin artısını en iyi şekilde değerlendirip sistemine entegre eden Geeba platformu hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Geeba, geçerli, güvenilir aynı zamanda denge içerinde verimli bir sistem oluşturmayı amaçlamaktadır. Şimdiden bu doğrultuda genel olarak sektörde oluşabilecek ihtiyaçlara yönelik gelişmeleri ve yenilikleri sistemine entegre etmiş durumdadır.

Geeba platformu blok zincir teknolojisi (Blockchain) ile akıllı robot teknolojisini birbirlerine entegre ederek, teslimat hizmetleri alanında dinamik bir yaklaşım oluşturmayı amaç edinmiştir.  Merkezi olmayan bir yapı ile karşımıza çıkan Geeba platformu otokontrol imkanı sunan araç ve smart hub artıları ile teslimat masraflarını azaltma yolunda düzenlemeler getirerek, satış biçimlerini daha güçlü kılmak ve toplumu merkeze almak adına birçok yeniliği sistemine dahil etmiştir.  Geebaa platformu blok zincir teknolojisi ile de daha anlamlı ve güvenilir verilere ulaşmayı amaçlamaktadır. Maliyeti daha düşük ve esnek bir hizmet ile de 2022 yılına kadar 5 milyon teslimat yapmak için robotların kullanımını aktif hale getirmeyi amaçlamaktadır. Geeba platformu teslimat işlemini 2 şekilde gerçekleştirmektedir. Blok zicir ve robot teknolojisi ile güvenilir teslimatı topluma kazandırırken, teslimatı doğrudan tüketiciye sağlayarak bunu mağaza ya da dağıtım tabanlı olarak gerçekleştirir.

Geeba ürünlerin akıcılığını arttırmak adına lojistik alanda öngörülebilir ve gözlenebilir bir sistem oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu sayede de doğabilecek tüm problemlere çözüm süreci başlatılabilecek, güvenirlik ve şeffaflık üst düzeyde sağlanacaktır.  Geeba, blok zincir teknolojisini sistemine entegre ederken, ilerleyen özerkliği, ekonomiyi ve  teknolojiyi göz önünde bulundurarak bu doğrultuda sisteminde yapılandırılma yoluna gitmiştir.

Geeba platformunun teslimat hizmeti çok yönlü olarak karşımıza çıkmaktadır. Teslimat işlemleri Hava robotları aracılığı ya da yerel teslim sağlanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Bununla birlikte ödüllendirici yapısı ile de platform dahada verimli hale getirilmiştir.

 

 

ICO ve Token Bilgileri

Özel satış başlangıç tarihi 11 AM (GMT) Pazar, 5 Ağustos 2018
Satış öncesi başlangıç tarihi 11 AM (GMT), 1 Eylül 2018
ICO Satışı 2018 4.çeyrek
Kabul edilden ödeme şekilleri ETH, BCH, BTC, Havale
Soft cap 3,200,000 USD
Hard cap 28.000.000 USD
Token fiyatı 1 Geeba Token = 0,1 USD
Toplam token sayısı 400.000.000
En düşük katılım miktarı 1000 Geeba tokeni
KYC Zorunlu
Beyaz liste Sadece özel satış için

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://geeba.io/

Whitepaper: https://www.dropbox.com/s/kdcaqzxtbt5zx3r/Geeba-Whitepaper-v1.pdf?dl=0

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4788115.0

Telegram: https://t.me/geeba

Twitter: https://twitter.com/geebahq

Facebook: https://www.facebook.com/geebahq

İnstagram: https://www.instagram.com/geebahq/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCaKXRuoeEqRrrKfGP7vJ-nA

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/geeba/

Author: truncus

My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


22 yorum

 1. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 2. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 3. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 4. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 5. Avatar Volkan İpek dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 6. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

 7. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 8. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 9. Avatar Cem Ozan Erim dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 10. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 11. Avatar Abdullah Mert Erol dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 12. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 13. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 14. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 15. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 16. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 17. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 18. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 19. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 20. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 21. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 22. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.