Giftcoin: Blockchain tabanlı yardım platformu

 Post Views: 2273

Daha önce çok yeni projeler çıktı ama bugün size bahsedeceğim proje çok daha farklı. Bunun nedeni ise hayır işleri için tasarlanmış olmasından kaynaklanıyor. Bu projeden size kısaca bilgi vereceğim ama daha ayrıntılı bilgi isteyenler websitesini (https://www.giftcoin.org) ziyaret edebilirler.

Giftcoin, hayır işlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış yenilikçi bir sistemdir. Bu proje ile bağış sektöründe ciddi şekilde güven ortamı yaratarak bağışçıların yapacağı bağışlara yön vermeyi planlanıyor.  Bu projenin vizyonu, hayır işlerine ve iyi işler için her fırsatta para biriktirdiğinizde, paranızın tam istediğiniz yere gideceği konusunda kendinize güveniniz olan bir dünya yaratmaktır.

Böylesine farklı bir projenin herkesin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Mutlak güven duyarak, bağış yapanların ilgilendikleri nedenlerle daha fazla para vereceği aşikardır. Bağışçılar için en önemli olay verdikleri bağışların istediği doğrultuda kullanılmasıdır. Onların feda ettikleri paraların doğru amaç için kullandığından kesin olarak emin olunması çok önemlidir.

Bu projenin sahipleri şeffaflık yoluyla güven yaratarak ve etkilerini arttırmak için daha fazla para kazandırma fırsatı sunuyorlar. Şeffaflık bu konuda çok önemlidir ve blockchain sisteminin şeffaf yapısı bu projede kullanılmasından dolayı şeffaflık oldukça artmaktadır.

Aslında bakacak olursak eğer Giftcoin bambaşka bir kripto para birimi değildir. Giftcoin, genel halkın tutumunu genel olarak kripto paranın değerine dönüştürür. Giftcoin’in dünyanın beklediği blockchain teknolojisinin çaprazlama uygulaması olduğuna inanıyoruz. Bu dosyalama sürecinde şeffaflık ve güven yaratmakla ilgilidir.

Peki Giftcoin bunlar nasıl sağlayacak? Blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir kayıt defteri sayesinde hayır işi veya paylaşılan nedeni bağışta bulundukları noktaya kadar izleyebilirsiniz. Giftcoin’in uzun vadeli vizyonu tüm bunları tamamen sağlayacaktır.

Yol Haritası

 

Token Bilgileri

» Softcap: 25 000 000 token (2.5 milyon dolar)

» Hardcap: 100 000 000 token (10.0 milyon dolar)

» Toplam arz: 1 000 000 000 token (100.0 milyon dolar)

» Kabul edilen para birimleri: Ethereum, Bitcoin

» Minimum satın alma: 0.25 ETH

» Satış fiyatı: 1 ETH = 10000 GIFT

» Satış başlangıç tarihi:  20 Mart 2018 09:30 EST

Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz;

Website: https://www.giftcoin.org

Whitepaper: https://www.giftcoin.org/GiftCoin_Whitepaper_v1_3.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2828871.0

Telegram: https://t.me/GiftcoinCrypto

Facebook: https://facebook.com/GiftcoinCrypto

Instagram: https://www.instagram.com/giftcoincrypto/

Twitter: https://twitter.com/GiftcoinCrypto


17 yorum

 1. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

 2. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 3. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 4. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 5. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 6. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 7. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 8. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 9. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 10. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 11. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 12. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 13. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 14. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 15. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 16. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 17. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.