Giftcoin: Blockchain tabanlı yardım platformu

 Post Views: 1747

Daha önce çok yeni projeler çıktı ama bugün size bahsedeceğim proje çok daha farklı. Bunun nedeni ise hayır işleri için tasarlanmış olmasından kaynaklanıyor. Bu projeden size kısaca bilgi vereceğim ama daha ayrıntılı bilgi isteyenler websitesini (https://www.giftcoin.org) ziyaret edebilirler.

Giftcoin, hayır işlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış yenilikçi bir sistemdir. Bu proje ile bağış sektöründe ciddi şekilde güven ortamı yaratarak bağışçıların yapacağı bağışlara yön vermeyi planlanıyor.  Bu projenin vizyonu, hayır işlerine ve iyi işler için her fırsatta para biriktirdiğinizde, paranızın tam istediğiniz yere gideceği konusunda kendinize güveniniz olan bir dünya yaratmaktır.

Böylesine farklı bir projenin herkesin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Mutlak güven duyarak, bağış yapanların ilgilendikleri nedenlerle daha fazla para vereceği aşikardır. Bağışçılar için en önemli olay verdikleri bağışların istediği doğrultuda kullanılmasıdır. Onların feda ettikleri paraların doğru amaç için kullandığından kesin olarak emin olunması çok önemlidir.

Bu projenin sahipleri şeffaflık yoluyla güven yaratarak ve etkilerini arttırmak için daha fazla para kazandırma fırsatı sunuyorlar. Şeffaflık bu konuda çok önemlidir ve blockchain sisteminin şeffaf yapısı bu projede kullanılmasından dolayı şeffaflık oldukça artmaktadır.

Aslında bakacak olursak eğer Giftcoin bambaşka bir kripto para birimi değildir. Giftcoin, genel halkın tutumunu genel olarak kripto paranın değerine dönüştürür. Giftcoin’in dünyanın beklediği blockchain teknolojisinin çaprazlama uygulaması olduğuna inanıyoruz. Bu dosyalama sürecinde şeffaflık ve güven yaratmakla ilgilidir.

Peki Giftcoin bunlar nasıl sağlayacak? Blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir kayıt defteri sayesinde hayır işi veya paylaşılan nedeni bağışta bulundukları noktaya kadar izleyebilirsiniz. Giftcoin’in uzun vadeli vizyonu tüm bunları tamamen sağlayacaktır.

Yol Haritası

 

Token Bilgileri

» Softcap: 25 000 000 token (2.5 milyon dolar)

» Hardcap: 100 000 000 token (10.0 milyon dolar)

» Toplam arz: 1 000 000 000 token (100.0 milyon dolar)

» Kabul edilen para birimleri: Ethereum, Bitcoin

» Minimum satın alma: 0.25 ETH

» Satış fiyatı: 1 ETH = 10000 GIFT

» Satış başlangıç tarihi:  20 Mart 2018 09:30 EST

Sonuç

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz;

Website: https://www.giftcoin.org

Whitepaper: https://www.giftcoin.org/GiftCoin_Whitepaper_v1_3.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2828871.0

Telegram: https://t.me/GiftcoinCrypto

Facebook: https://facebook.com/GiftcoinCrypto

Instagram: https://www.instagram.com/giftcoincrypto/

Twitter: https://twitter.com/GiftcoinCrypto


2 yorum

  1. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

    Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim.

  2. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

    Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.