Global REIT: Merkezi olmayan gayrimenkul ekosistemi

 Post Views: 2370

Günümüz dünyasında gayrimenkul yatırımları için en güvenilir ve popüler yatırım kollarından birisidir. Bölgesel gayrimenkul yatırımları kolaydır ve yabancı ülkelerden emlak almaktan daha güvenlidir. Diğer ülkelerden gayrimenkullere yatırım yapmak için son derece karmaşıktır. Çok sayıda belge ve diğer vatandaşlık izinleri talep edilecektir. Bu, çoğu yatırımcı için yorucu bir durumdur. Bu sorunları düzeltmek ve diğer ülkelere yatırım yapmayı kolaylaştırmak için blok zinciri teknolojisi kullanılmaktadır. Bu nedenle emlak sektörü için geliştirilen ve uygulanan blockchain teknolojilerinin sayısında büyük artış gözlenmektedir. Bu teknoloji ile emlak sicillerinin korunması ve güvenilir şekilde doğrulanması, mal sahiplerinin ve işlemlerin hilelerden korunması sağlanabilmektedir. Bugün size bahsedeceğim Global Reit platformu gayrimenkul ve diğer merkezi olmayan yatırımları yapmaya olanak sağlayan bir ekosistemdir.

Global REIT, gayrimenkul yatırımcılarını geleneksel gayrimenkul yatırımlarının zorluklarının üstesinden gelebileceği dünya çapında bir pazar ortaya çıkarmak için teknoloji üzerine kurulmuş bir platformdur. Global REIT platformu, kullanıcılarına yüksek oranda kar payı sunmaktadır. %90 olarak belirlenen kar payı platformun kullanıcılarına ne denli önem verdiğini göstermektedir. Özel olarak tasarlanmış programlardan oluşturulan ödüller, platformdaki ücretsiz hizmetlere belirli bir düzeye kadar erişmek için kullanılabilir. Platformdaki Global REIT Token sahipleri, geleneksel yatırım sisteminden farklı olarak aylık temettü alacaklardır.

Ekosistemin Özellikleri

Global REIT platformu temel özellikleri şunları içerir. Varlık satışı yoluyla gelir üretimi sağlacaktır. Özel olarak düzenlenen REIT genellikle dernekler ve bireyler tarafından kontrol edilir. Halka açık REIT’ler likit olup yatırımcılar için çıkış kolaylığı sunmaktadır. REIT’ler gayrimenkul portföylerini çeşitlendirmenin bir yoludur. REIT’ler yatırımcılar için temettü şeklinde düzenli gelir sağlamaktadır. Ayrıca sahip olunan gayrimenkul varlıklarından kira yoluyla da para kazanılabilecektir.

Global Reit ekosisteminde, GRET ve GREM adında iki adet token işlem görmektedir. Bu, yatırım uygulama noktalarını birbirinden ayırmaktadır. GRET token Küresel Reit ICO sürecinde edinilen ve başlangıçta sahip olduğu belirli bir gayrimenkul ile sabitlenecektir. Bu, mal sahibinin, fondan ödenen yıllık % 8’lik bir gelir elde etmesine ve işletme tesislerinden kira toplamasına izin vermektedir.

GREM, Global Reit’in ekosistemin daha ileri seviyelere taşınması için kullanılacaktır. Toplanan miktarlar ikincilin inşaatını veya iktisadını finanse etmek için kullanılacaktır. Yatırımcıyı kayıplardan korumak için, yatırım tazminatının% 2’si tokenle tahsil edilecektir. Ana gelir gayrimenkul taşınmasından elde edildiği göz önüne alındığında, Global Reit platformunda BTC, ETH ve USDT olacaktır. Yatırımcılar bu kripto paralardan hepsinden gelir elde edebilir.

Global Reit avantajları arasında ayrıca:

 • Hesabınızdaki Global GYO tokenleri için % 1,25’lik bir gelir elde edebileceksiniz.
 • İlk varlığın satın alınmasından sonra, faiz oranı yıllık% 8 olacaktır.
 • Sistem bir API sağlar ve kullanımı için ayrı bir arayüz oluşturulur.
 • Platform, hem kullanıcı güvenliğini sağlamak hem de uygun mevduat yönetimi için çeşitli yerleşik modüllere sahiptir.
Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri
 • Platform: Ethereum ERC20
 • Token sembolü: GRET
 • ICO tarihleri: 1-30 Haziran 2018
 • Toplem token sayısı: 75 million (GRET)
 • Satılacak token sayısı: 16,650,000
 • Fiyat: 1 GRET = $1 (1 GREM = $0.07)
 • En düşük katılım: 0.1 ETH / 0.01 BTC
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD
Sonuç

Global Reit projesi, hem bireysel kripto yatırımcılarının hem de uluslararası emlak piyasasındaki büyük şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak gibi gözükmektedir. Blok zinciri teknolojisi sayesinde, platformu şeffaf bir seviyeye getirecek ve her yatırımcı parasının nereye gittiğini ve yöneticilerin hangi planlarını gördüklerini görebilecektir. Sağlam bir ekip tarafından bu projenin geleceğinin oldukça parlak olduğunu söyleyebiliriz.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://globalreit.io/

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3293399.0

Whitepaper: https://globalreit.io/front/whitepaper/Global-REIT.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/GlobalReit-144007413076936/

Twitter: https://twitter.com/GlobalReit01

Telegram: https://t.me/GlobalReit

Reddit: https://www.reddit.com/user/GlobalReit01/

Medium: https://medium.com/@globalreit01

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/globalreit/

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


21 yorum

 1. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 2. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 3. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 4. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 5. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 6. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 7. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 8. Avatar Bağış Can Elbaşı dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 9. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 10. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 11. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 12. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 13. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 14. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 15. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 16. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 17. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 18. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 19. Avatar Bedir Destereci dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 20. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 21. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.