Iconiq Holding: Yatırımcılar için ICO platformu

 Post Views: 1257

Uzun zamandır her gün yeni projeler ve ICO’lar çıkmaktadır. Bu geliştirmek son derece karmaşıktır ve bir çok kişi bu konulara uzak kalmaktadır. Bu piyasanın anlaşılmaz ve farklı yapısı şirketlerin token çıkarmasına ve satışa sunmasına yardımcı olacak bir hizmeti almasını gerektirmektedir. Bugün size bahsedeceğim Iconiq Lab projesi bu alanda hizmet verecek olan yeni bir platformdur. Gelişmiş blockchain teknolojisi, dijital varlık yönetimine yeni yaklaşımlar sağladığından, Iconiq Lab, hem yatırımcılar hem de girişimler için faydalı olan ICO geliştirme ile ilgili veri entegrasyonunu ve işlenmesini iyileştirmek için etkin bir çözüm geliştirmektedir.

Iconiq Holding, dünyanın ilk merkezi olmayan Girişim Sermayesi (VC) grubu “Iconiq Lab” in arkasındaki projedir. Ekosisteme inşa edilen Iconiq Funds adında bir başka platform da yer almaktadır. Bu da yatırımcılara blok zincirine dayalı yatırımlara daha çeşitli fırsatlar sunacaktır. Iconiq Lab ekibinin Frankfurt’ta merkezlidir ve yakın zamanda New York ve Londra’da ve 2018 sonunda Asya’da ofis açmayı planlamaktadır. Bu kadar geniş ülkelere yayılması platformun küresel dünyayı hedeflediğinin göstergelerinden birisidir.

Iconiq Lab

ICNQ Club’ın arkasında bir şirkettir. Iconiq Lab, ICO’larını geliştiren dokuz şirkete destek vermektedir. Kulüp üyelerine hızlandırıcı programı, kurumsal danışmanlık ve varlıklarını belirten bir dizi finansal araç da dahil olmak üzere eşsiz fırsatlar sunulacaktır. Bu programın amacı ICO’yu başlatmak isteyen firmaların, Iconiq’in fon yaratma uygulamaları ile kendi stratejilerini başarıyla uygulayabilmelerini sağlamaktır. Iconiq’in kurumsal danışmanlık çözümü özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler için geliştirilmiştir.

Iconiq Funds

Yatırımcıların kripto para birimi portföylerini başka bir varlık endeks fonları ile çeşitlendirmelerine yardımcı olacak bir Malta Profesyonel Yatırım Fonu oluşturulacaktır. Iconiq Funds, bu amaçla kripto yatırımlarına destek veren dijital bir endeks şirketi olan BITA ile ortaklık kurmuştur.

Iconiq Media

Başka bir kullanışlı sistem bileşeni olan Iconiq Media, Iconiq Club katılımcılarına indirimli fiyatlarla sunulacak haftalık podcast’lar ve diğer medya etkinliklerini içerecektir.

Takım

ICO ve Token Bilgileri

Iconiq ekosistemi, bir ERC-20 belirteci olan “ICNQ jetonu” yardımcı tokeni ile çalışacaktır. Token ekosistemde hizmet için kullanılacaktır. Tokenin tutulması, yeni girişimlere özel erişim sağlayacaktır. Bunun dışında token tutanlar, Iconiq Funds platformu aracılığıyla PIF’ler, ETN’ler ve ETF’ler arasında yatırımlara katılabilirler. Bu fonların yönetim ücretleri ICNQ tokenları üzerinden ödenecektir.

Sonuç

Şirketlerin kripto para kullanarak ICO başlatmaları ve bu sayede yatırımcılarını bağlaması 21. yüzyıl çözümü olduğu söylenebilir. Bu nedenle şirketler için çözümler üretecek olan bu ekosistemin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Projenin harika bir takımı var ve şu anda tüm mesailerini Iconiq Lab üzerinde harcıyorlar. Takımın üyeleri son derecede profesyonel olduklarını söyleyebilirim. Sizde bu projeyi yakından takip edin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://iconiqlab.com/

✅ Whitepaper: https://iconiqlab.com/icnq-white-paper

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5023151

✅ Facebook: https://www.facebook.com/iconiqlab/

✅ Twitter: https://twitter.com/iconiqlab

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/iconiqlab

✅ GitHub: https://github.com/IconiqLab

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/iconiqlab/

✅ Medium: https://medium.com/@iconiqlab

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


7 yorum

 1. Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 2. Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Emine Münevver Akca dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 4. Cantekin Erten dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 5. Recep Atasay dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 6. Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 7. Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.