Imusify: Blockchain tabanlı yeni nesil müzik platformu

 Post Views: 1547

Imusify, müzik yapımcılarını, müzikseverleri ve müzik girişimcileri özgürleştirmek için küresel müzik endüstrisini yeniden oluşturan ödüllü bir müzik platformudur. Yaratıcı sesinizi bulmanıza, sadık takipçiler oluşturmanıza, harika müzikler keşfetmenize ve katkınız için ödül almanıza yardımcı olacaktır. Imusify platformu, sanatçılara hizmet etmek ve ürün tedarikçileri arasında özerklik sağlamak, daha yüksek gelir elde etmek ve şeffaf işlemler sağlamak için tasarlanmıştır. Imusify’ın açık kaynak kodlu platformu, içerik oluşturucuların ağ üzerinde çalışıp işbirliği yapmaları için verimli ve kazançlı bir sistem oluşturur.

Günümüzde dijital ortama hızlı geçiş yaşanmış olması sanatçılarda ciddi bir gelir kaybına yol açmıştır. Şu anda sanatçıların gelirleri, mevcut merkezi müzik endüstrisinde yer alan aşırı verimsizliklerden dolayı sömürülmektedir. Sistem içinde şeffaflığın olmaması, gelir kaybına, mülkiyetin yanlış yönlendirilmesine ve etkisiz lisans süreçlerine yol açmıştır. Sadece sanatçılar adil ve sürdürülebilir bir gelir elde etmek için uğraşmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük organizasyonlar, sanatçıların ve yaratıcı içeriğinin sömürülmesi yoluyla, haksız gelir elde etmekte ve büyümeye devam etmektedir.


Platform, farklı kullanıcı türlerine farklı kullanımlar için hizmet sunmaktadır. Bunlar haber uygulaması, ağ alanı, inkübatör, müzik keşif platformu, ticari mallar ve hizmetler için bir pazar yeri, bir tartışma forumu veya bunların benzersiz bir kombinasyonu olarak hizmet vermektedir. Her kullanıcının çok zevk almasını sağlayan işlevler yer alacaktır. Platform ayrıca, müzik endüstrisinin ötesinde yeni ürünler, özellikler, araçlar ve hizmetler sunacak açık bir inovasyon alanı sunmaktadır.

Imusifi’nin görevi, müzik dağıtımının, tüketiminin ve katılımının yeni araçlarını geliştirmek için açık kaynaklı bir yenilik alanı sağlamaktır. Imusify, müzik endüstrisinin geleceğini kontrol etme gücüne topluluğumuzun değerini vererek, sanatçılar, taraftarlar ve diğer paydaşlar arasında doğrudan bir değişiklik sağlamak için bir müzik akıllı ekonomisi oluşturmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Platform bir çok özelliği barındıracaktır. Bu özellikler arasında canlı yayın, toplum fonlaması, medya paylaşımı, sosyal ve ekonomik ağ uygulamaları yer alması tasarlanmaktadır. Bu aracılara olan ihtiyacın ortadan kaldırması planlanmaktadır. Ayrıca şeffaflık sağlayarak, verimsizlikleri çözecek ve sanatçılar için ve diğer hizmet sağlayıcıların katkıları doğrultusunda ödüllendirilmesini sağlayacaktır. Platform hizmetlerinin bazı kullanım durumları arasında sanatçı kitle fonlaması, teşvik edilmiş içerik oluşturma, şeffaf sanatçı telif ödemeleri, ağ işbirliği ve açık kaynak geliştirme yer almaktadır.

Platform kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca UI ve akıllı sözleşme arasındaki iletişim için neo-python’u bir blockchain ara yazılım olarak kullanacaktır. Imusify, küresel müzik endüstrisinde devrim yaratacak ve müzikseverleri, müzik yapımcılarını ve müzik girişimcileri özgürleştirecektir.

Platformun kendi tokeni olan IMU tokenleri, Imusify’ın çok katmanlı, merkezi olmayan müzik ekonomisini destekleyen bir araç olarak kullanılmaktadır. Bu, tokenin Imusif’in endüstriye sızması boyunca kullanımı için muazzam bir potansiyel değer yaratacaktır. Akıllı ödül ve tazminat sistemi aracılığıyla platformun katkılarından dolayı ödüllendirilir ya da dijital varlıkların ve hizmetlerin paylaşılması için bir para birimi olarak kullanılır.

Imusify’ın akıllı sözleşmesi, özel gereksinimleri karşılamak için NEO Akıllı Sözleşme şablonu olarak mevcut olan token satışını tamamlamak için tasarlanmıştır. Bu başlangıç ​​sözleşmesi temel işlevselliğe sahip olacak ve IMU’yu token satış katılımcılarına dağıtacaktır. Token satışından sonra, platform, platformun tüm kullanımları için maksimum güvenlik ve esneklik sağlamak amacıyla ilk akıllı sözleşmeyi ek protokol katmanlarıyla entegre ederek tasarlanacaktır.

Imusify ile Yapılacaklar
 • Müzik projeleri için fitle fonlama (Crowdfund)
 • En sevilen sanatçıyı destekleme
 • Yeni müzikleri keşfetme
 • En sevilen şarkıları yayınlama
 • Herhangi bir yerde herhangi biriyle işbirliği yapma
 • Şov programları için özel biletler alma
 • Hayranlarla bağlantı kurma
 • Yaratıcı hizmetler için ödeme alma
Kitle Fonlama Motoru

Platformda, sanatçılar albümler, videolar ve konser turları gibi müzik ürünlerini finanse etmek için kitle fonlaması kampanyaları başlatabilirler. Sanatçılar, eğer isterlerse, içeriklerine, biletlere ve özel fan deneyimlerine erken erişim biçiminde destekçilerine bir ödül verebilecek imkana sahip olacaklardır. Sanatçılar ayrıca, bir sanatçıyı destekleyen hayranların ağlarındaki içerikleri tanıtarak ve satarak doğrudan kazanç sağlayabilecekleri bağlı ortaklık lisansları sağlayarak taraftarları daha iyi bir şekilde bir araya getirme seçeneğine de sahiptir.

Şeffaf ve Adil Ödemeler

Bu ekosistem blok zinciri teknolojisi sayesinde bir çok avantaja sahip olacaktır. Bir müzik paylaşım platformu olarak, belirli bir hak sahiplerinin haklarına sahip bireylerin veya grupların imtiyazlı cüzdanlarına doğrudan para dağıtarak sanatçıları otomatik olarak akış başına esasına göre telafi edecektir.

Müzik Endüstrisi Katılımcılarının Pazar Yeri

Platformda özel bir pazar yeri de olacaktır. Tüm hevesli girişimciler, sanatçılar ve endüstri mensupları için ağ oluşturma ve topluluk oluşturma olanağı sağlayan bir yerdir. Bu pazar, katılımcıların çeşitli iş geliştirme ya da videografi, prodüksiyon, reklam, içerik tasarımı, tanıtım ve diğer tüm medya ile ilgili ya da yaratıcı içerikler dahil olmak üzere yaratıcı hizmetler ve ürünlerle ilgili işlemleri yürütmelerine izin verir.

Ödül Sistemi

Platformun çok önemli ve farklı bir ödül sistemi vardır. Yaratıcı içeriklerinin telif haklarını yayınlamak için sanatçıları ödüllendirmenin yanı sıra, Imusify’nin ödül sistemi, belirli eylemler için sosyal içeriğin yaratıcılarını (gönderiler, oynatma listeleri, yorumlar) ödüllendirerek platformdaki kalite katkısını ve iyileştirmeyi teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ekosistemin sürdürülebilirliğini teşvik etmek ve kullanıcılar arasındaki kalite katılımını motive etmek için ödül modeli, kullanıcılara ödülleri taklit etmenin aksine, kullanıcıdan-kullanıcıya ödüllerini kolaylaştırarak, bir “ödül havuzu” ihtiyacını ortadan kaldırmak için uyarlanmıştır.

Merkezi Olmayan Borsa

Kullanıcılar merkezi olmayan borsa aracılığıyla IMU tokenlerini satabileceklerdir. Sanatçılar ve çeşitli kullanıcı türlerinin platform ile sezgisel olarak etkileşime girmesi ve ödemelerini ve ödüllerini rahatça yerine getirebilmesi için, IMU token döviz ve diğer para birimlerini takas etmek için basit ve kullanışlı bir araç olması çok önemlidir.

Ortak Evrimsel Telif Hakkı Yönetimi

Imusify’ın merkezi olmayan veri defterinin güvenliğini ve değişmezliğini kullanmak, içerik yaratıcılarının sahiplik haklarını ve lisans bilgilerini yönetmesine izin veren çok katmanlı bir protokolü hayata geçirecektir.

Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri

IMU tokeni, merkezi olmayan ve çok katmanlı bir müzik ekonomisini destekleyen bir makine olarak kullanılır. Bu müzik endüstrisinde token kullanmak muazzam bir potansiyel değer yaratacaktır. Akıllı ödül ve tazminat sistemiyle, IMU, platforma katkıda bulunmak veya dijital varlıkları ve hizmetleri değiştirmek için bir para birimi olarak kullanılmak üzere ödüllendirilecektir. Sanatçılar, taraftarlar ve sanayi hizmeti sağlayıcıları arasında güven ve şeffaflık oluşturarak yaşayan bir ekosistem ortaya çıkar.

 • Token sembolü: IMU
 • Token türü: NEP-5 Token
 • Platformu: NEO
 • Toplam token miktarı: 1.000.000.000
 • Satılacak token yüzdesi : % 65
 • Fiyatı: 1 IMU= 0.05 ABD doları
 • Soft cap: 1 milyon ABD doları
 • Hard cap: 25 milyon ABD doları
Sonuç

Bu umut verici ekosistem, NEO Pazaryeri ekosistemine katkıda bulunacaktır. Proje, grup üyeleri, ürünler, ortaklar, pazarlama üyeleri tarafından özenle hazırlanmış gibi görünmektedir. Proje, dijital müzik endüstrisinin geliştirilmesini hedeflemektedir. Bu proje 2018’in dördüncü çeyreğinde dikkati çeken ICO projelerinden biri olmayı vaat etmektedir. Sizde bu projeyi yakından izleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://imusify.com

Whitepaper: https://imusify.com/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/imusify

Twitter: https://twitter.com/imusify

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4327428.0

Telegram: https://t.me/imusify

Reddit: https://www.reddit.com/ r / imusify

Steemit: https://steemit.com/@imusify

Author: truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


8 yorum

 1. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 2. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 3. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 4. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 5. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 6. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 7. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 8. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.