IndaHash: Yeni nesil reklam platformu

 Post Views: 1378

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “IndaHash” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da IndaHash olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan IndaHash ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım IndaHash için faydalı bir platform olabilir. Ancak bu sadece buz dağının görünen kısmıdır.

İnsanlara güvenmekle başlar herşey. IndaHash buna inanıyor ve işi şekilde yapıyor. İndaHash, coğrafi ve dil sorunlarına rağmen markaların kendi ürünlerini dünyaya tanıtmak için bir platform oluşturan bir yazılımdır. Markalara arabulucu reklamcı gibi kişilere ulaştırarak bu reklam kampanyasını yapıyorlar. IndaHash Coin ise reklam endüstrisi için “Etkileşim Platformu Indahash” tarafından tasarlanan ve 130 kişilik büyük bir ekip tarafından oluşturulan kripto para birimidir.

Bu IndaHash APP, markaların Bitcoin veya herhangi bir altcoinin yerine IndaHash coin cinsinden ödemesi yapmalarını olanak verir. IndaHash’ın resmi beyaz sayfasında belirttiği gibi, amaçları markaları ve izleyicileri bir arada tutmaktır. Bu sayede büyük kolaylık sağlayacaktır. Indahash şuanda faaliyet gösteren bir şirkettir. Indahash’de 130 kişiden fazla çalışan bulunmaktadır. 70 farklı ülkede (Almanya, İngiltere, Polonya, Singapur, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Afrika) çalışan Indahash, 70’den fazla pazarda 1000’in üzerinde kampanya gerçekleştirmektedir.

IndaHash Coin’in nasıl çalışacağını anlamaya başlayalım. Bu platformda üç taraf vardır; Markalar, etkileyenler ve izleyiciler. Markalar, etkileyenler için Indahash coini kullanmaktadırlar. Indahash marka tokeni alındıktan sonra marka ürünleri ile paralarını alışveriş edebilmekte ve alışveriş yaparken indirimler alabilmektedir. Ürününü tanıtmaya hazır olan herhangi bir marka (eski ya da yeni) indaHash’a ödeme yapar. Eskiden yalnızca nakit olarak ödeme yapılmasına izin verilirken artık şirketin yeni vizyonu sayesinde ya nakit para ya da indaHash coinide kampanyalar için ödenebilmektedir. Dolayısıyla indahash, markalar için tanıtım yapmak için IDH tokenleri aracılığıyla da ödeme alabilmektedir. Etkileyicilerin paraları, indaHash’a geri satma ya da kitlelerini ödüllendirmek için kendi özelleştirilmiş tokenlerine dönüştürme seçeneği de bulunmaktadır. Bunun karşılığında, izleyiciler (etkilenenlerin taraftarları) etki eden kişiler, toplantılar ve sosyal etkinliklerle kişiselleştirilmiş ve münhasır etkileşimler için alışverişi yaparlar. Bu, yalnızca, içerik paylaşımı, beğenilme, etiketleme, yorum yazmak, başkalarına yardım etmek gibi etki yaratıcıların bekledikleri belirli etkinlikleri gerçekleştirirse elde edilebilir. Bununla ilgili daha çok bilgi almak için sitemizi kontrol ederek indaHash hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. www.indahash.com

Nasıl çalıştığını kısa özetleyecek olursak; Etkileyenler kampanyaya katılmak için cep telefonuna bir bildirim alır. Etkileyicinin ilgisini çekiyorsa, ayrıntılı içerik için öneride bulunurlar. Etkilenenlerin yüklediği materyaller Indahash moderatörleri tarafından doğrulanır. Moderatörler onaylarlarsa, etkilenen yayınlar herkes için yayınlanır ve herkes tarafından görünebilir.

ICO Bilgileri:

Pre-ICO fiyat: 1 ETH = 4480 IDH

Pre-ICO 8 Kasım’da gerçekleşecek ve 15 Kasım 2017’de sona erecektir. Toplam IDH belirteçleri 400.000.000 IDH ve kullanılabilir maksimum ICO öncesi tokeni 320.000.000 IDH’dir. Pre-ico için en az satın alma 0.05 ETH’dir. Ico öncesi için minimum cap yoktur.

ICO fiyatı = 1 ETH = 3200 IDH

Esas ICO, 29 Kasım’da başlayacak ve 20 Aralık 2017’de sona erecek. Ana ICO’ya minimum satın alma, 0,05 ETH. Minimum hedef 40.000.000 IDH ve maksimum hedef 320.000.000 IDH’dir.

Teminat dağıtımı, “sözleşme” vasıtasıyla yapılacak ve ICO’nun bitiminden sonra gerçekleşecektir.


İletişim detayları:

Resmi Web Sitesi: www.indahash.com

Resmi Tiwitter Bağlantısı: https://twitter.com/indaHash

Resmi Facebook Bağlantısı: https://www.facebook.com/indahash/

Resmi Telegram: https://t.me/indaHash_chat

Resmi Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/indahash

Resmi Instagram: https://www.instagram.com/indahash/

Resmi ANN Konu Bağlantısı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2285136.0

My : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


6 yorum

 1. Mügenur Ahmet dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

 2. Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 3. Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 4. Yaşar Utku Anıl Altın dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 5. Ata Kerem Akman dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 6. Lemi Akarçay dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.