INS Ecosistem- Aracısız İşlem Platformu

 Post Views: 789

Bugün size yeni bir ico projesi hakkında bilgim vermek istiyorum. Bu proje hakkında biraz araştırma yaptım ve oldukça başarılı bir sistem olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim. Daha ayrıntılı bilgi isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://ins.world/

Bir çok ülkede market sektöründe bir kaç kişinin tekelinde olduğu görülmektedir. Bu kişiler üreticiler ve müşteriler arasında bir hakimiyet kurmaktadır. Gıda sektörü çok önemli piyasalardan birisidir ve 2020 yılında 8.5 trilyon dolara kadar yükseleceği düşünülmektedir. İnternetten alışverişe artan ilgi de gıda sektörünün artmasına neden olmaktadır. Online gıda sektörünün ise 2020 yılında 290 milyar dolara yükseleceği tahmin edilmektedir.

Bu yeni sistem ile artık tüketiciler almak istedikleri ürünleri doğrudan bunu üreten kişilerden alabilecektir. Aracıları kaldıran bu sistem sayesinde ürün maliyetleri önemli ölçüde azalacaktır. Devrim açacak bu sistem dünyaki fiyat dengeleri açısından çok büyük fayda sağlayabilecektir. İnsanların gıdaya ulaşmasını artıracak ve ve çok daha makul ücretler ile buna ulaşmasına imkan sağlayacaktır.

INS platformuna üye olacak kişiler kayıt olarak kendisine bir cüzdan ve profil bilgileri doldurmaları gerekmektedir. İsteyen herkes üye olabilir ve bu platformun sağladığı olanaklardan yararlanabilir. Üye olduğun verilen cüzdan merkezi olmayan ve son derece güvenli bir para saklama imkanı sağlamaktadır. Bu tokenleri gelecekte borsalarla diğer tokenlerle değişim yapması da planlanmaktadır.

INS platformun içinde üreticiler için, istedikleri bütün ürünleri satmasını sağlayacak ve kampanya oluşturabilecek güzel bir pazar sitesi de tasarlanacaktır. Kullanışlı ve pratik olarak müşterilere hitap edecek sitede insanlar aradıklarına kolaylıkla ulaşabileceklerdir.

Ekosistem, uzun vadede istikrarlı ve sürdürülebilirliği sağlayan merkezi olmayan bir anlayışıyla oluşturulacaktır. Üreticileri doğrudan tüketicilerle bağlantı kurma fikri ve marketten tedarik zincirini kısaltmak çokta yeni olmamakla birlikte, günlük hayatta uygulanabilir bir blok zinciri ağı ve ilgili teknolojilerin ortaya çıkışı ile mümkün hale gelecektir.

INS Platformunu geliştiricileri çok yüklü bir sistem olması için tasarlama yapıyorlar. INS için olası bir platform olarak diğer platformları (Ethereum Raiden, EOS, Tezos ve Exonum) gözden geçiriyorlar.

Bu sistemin ana odak noktası performanstır, bununla birlikte; akıllı sözleşme desteği (Smart contracts), öngörülebilirlik, istikrar ve kullanım kolaylığıda önemli unsurlardandır.

Ekip

Projenin kurucu ortakları Peter Fedchenkov ve Dmitry Zhulin’dir. 2013 yılından bu yana son derece uyum içerisinde başarılı ve uyumlu bir ortaklıkları vardır. Diğer bir çok başarılı üyeler ve danışmanlarıda özveri içinde çalışarak sistemin gelişmesi için önemli katkı sağlamaktadır.

İco Bilgileri:

İco 3 Aralık 2017 saat 11:00’de başlayacak. Hedeflenen para miktarı 100,000 ETH’dir.  Softcap 20,000 ETH ve hardcap 60,000 ETH olarak belirlenmiştir. Kabul edilen paralar ise BTC, ETH, LTC, DASH ya da banka transferi ile de olabilmektedir. INS tokenlerinin satış miktarlarına bakacak olursa 1 ETH karşılığında 300 INS token verilecektir. Minimum 0,1 ETH ile ico’ya katılanabilmektedir.

Bu süreçten sonra katılımculara EIP20 token verilecek ve INS Blockchain tamamlandıktan sonra bu tokenler INS tokenler ile bire bir oranında değiştirlebilecektir. Bu INS tokenler platformun en önemli unsurlarından biridir. Ekosistem içerisindeki işlemlerde bu tokenler kullanılacak ve ekosistemin bütünlüğünü sağlamak içinde bu tokenler önemli olacaktır.

Ico sırasında bonus fırsatları da olacaktır.

ICO’ya 100 ETH üzerinde katkı sağlayanlar;

 • ilk gün %25
 • ilk hafta %20
 • ikinci hafta %10 bonus elde edecekler.

10 ila 100 ETH arasında katkı sağlayanlar;

 • ilk gün %22.5
 • ilk hafta %17.5
 • ikinci hafta %7.5 daha fazla INS token elde edebilecekler.

10 ETH’un altında token satın alanlar

 • ilk gün %20
 • ilk hafta %15
 • ikinci hafta %5 bonus alabilecekler.

İletişim bilgileri

Web Sitesi: https://ins.world/

BitcoinTalk Ann Konusu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2208591.0

Facebook: https://www.facebook.com/ins.ecosystem

Twitter:https://twitter.com/ins_ecosystem

Telegram: https://t.me/ins_ecosystem

Reddit: https://www.reddit.com/r/INS_Ecosystem/

 

Me:  https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


5 yorum

 1. Ali Kaçar dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 2. Ayşen Aksoy dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 3. Hamid Eryıldız dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

 4. Merve Ece Altıok dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 5. Kahraman Ay dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi