IronX: Kripto para ticaret platformu

 Post Views: 1158

Kripto paraların 2017 yılında yaptığı büyük çıkıştan sonra bir çok yeni yatırımcı, kripto para ticaretine başladı. Ancak bu piyasanın karmaşık yapısından dolayı yeni kullanıcılar çekinmektedirler. Çünkü bu piyasa da diğer yatırım araçlarında olduğu gibi, birçok farklı ticaret stratejisi vardır. Bu nedenle hangisinin size en uygun olduğunu belirlemek önemlidir. Bu piyasada başarılı olmak için bir çok teknik konuyu bilmek gerekmektedir. Ayrıca bunun için, günlük olarak haberleri yakından takip edip onlara yatırım yapmak gerekmektedir. Bugün size bahsedeceğim IronX platformu, kripto para yatırımcılarına bir çok konuda yardımcı olacak bir kripto para ticaret platformudur.

IronX Nedir?

Bu platform IronFX ve EmurgoHK denilen 2 farklı şirketin ortak projesidir. IronFX ticaret platformu çok sayıda işlem gören enstrümanlar ile 180’de fazla ülkede işlem gören bir şirkettir. IronFX Group’un sayısız ödülü vardır. IronFX grubu, hem gerçek para hem de kripto para standartları aracılığıyla yatırım yapmaya izin veren ve hizmet odaklı bir platform oluşturmaya çalışmaktadır.

EmurgoHK ise geçen sene faaliyete geçmiş Cardano blockchain protokolü kullanan bir yerel kripto para şirketidir. Merkezi Hong Kong’da bulunan bu şirket yenilikçi yapısı nedeniyle önemli adımlar atmaktadır. EmurgoHK, IronX Exchange’in geliştirilmesine ve geliştirilmesine yardımcı olacak ve başlangıçta, efektif olarak etkili ADA Koinini IronX Exchange’e göndererek likidite sağlayacaktır.

Platformun Özellikleri

Platform yasal süreçleri tamamlamak için aktif olarak lisans almaya ve yasalara uygun şekilde düzenlenmeye çalışmaktadır. Şu anda Estonya’da bir FIU lisansı vardır. Hem Cebelitarık, hem de Malta’dan lisans alınması düşünülmektedir. Platform ayrıca hem geleneksel fiat para (gerçek para), hemde kripto para cüzdan fonlama seçenekleri sunacaktır. Bunların yanında IronX platformunda 7 gün 24 saat müşteri desteği sağlanacaktır. Diğer borsaların aksine kullanıcılar kendi arasında konuşup tartışabileceklerdir.

IronX Exchange, müşterilerinin kripto hesaplarını, pozisyonlarının veya risklerinin tamamını veya bir kısmını IronFX grup işlem platformuna etkin, hızlı ve masrafsız bir şekilde taşıyarak kullanmalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. Buna ek olarak, risk yönetimi, hesap yönetimi ve uyum yönetimi ile ilgili mevcut deneyim birikimi, kripto para piyasasında alım satım işleminden geleneksel ticarete geçiş sürecini kolaylaştıran sınırsız bir köprü olarak kullanılacaktır.

Takım

IronX takımı, IronFX yönetiminden oluşmaktadır ayrıca da EmurgoHK danışmanları tarafından da desteklenmektedir.

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Platformun kendi tokeni olan IRX Token 20 Haziran 2018′ başlayan özel satışta 67.691.787 token satarak 22.338.290 ABD doları topladı. Bu büyük ilgiden dolayı kalan tokenleri ICO’da satmaya devam edecektir.  IronX Exchange’de ana token olarak hizmet edecektir. IRX tokenlerinda ödenen ücretler ve işlemler için IRX’i kullanmak için sık sık tüccarları teşvik edecek bir indirim taşıyacaktır.
IRX tokenleri sahipleri de çeşitli yollardan faydalanacaktır. Holding seviyesine göre, IronX – IronFX Group ekosisteminde ek hizmetler ve teşvikler almaya hak kazanacaklardır.

 • Token adı: IRX
 • Token tipi: Ethereum ERC20
 • ICO başlangıç tarihi: 01.11.2018
 • ICO bitiş tarihi: 15.12.2018
 • Satılacak token sayısı: 82.308.213
 • Token fiyatı: 0.4 ABD doları
 • En düşük katılım miktarı: 100 ABD doları
 • Soft cap: 18.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 50.000.000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, Teminat
Sonuç

IronX, yatırımcıların kripto yatırıma daha çok rağbet göstermesini teşvik edecek bir sisteme dayanan, daha iyi performans ve iyi fikirler yaşayan blockchain endüstrisinin geliştirilmesinin sonuçlarından biridir. Takım üyeleri bunu başarabilecek üstün bilgi ve deneyime sahiptir. Bu kötü piyasa koşullarına rağmen özel satışta çok büyük miktarda para toplamıştır. Bu da projenin geleceğinin parlak olduğunu gösterebilir. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://ironx.io

✅ Whitepaper: https://ironx.io/IronX_WP_Version_1.2.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5059654

✅ Facebook: https://www.facebook.com/IronX-165411397629420

✅ Twitter: https://twitter.com/IronXExchange

✅ Telegram: https://t.me/IronX_exchange

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/IronX_Exchange

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 2. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.

 3. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 4. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor.

 5. Avatar Ergün Değirmendereli dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 6. Avatar Bağış Can Elbaşı dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 7. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 8. Avatar Rana Altınoklu dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 9. Avatar Dalay Derya dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 10. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.