Javvy: Hepsi bir arada kripto cüzdan

 Post Views: 429

Kuşkusuz ki teknolojik gelişmeler birçok yeni kavramı beraberinde getirmiştir. bunlardan kripto para birimleri son yıllarda adından oldukça sık söz ettirmiştir.  Geleneksel sistemlerin önüne geçen kripto para birimi, alanda aktiflik gösteren bireylere oldukça büyük kazançlar sağlamıştır.Sağlık sektöründen tutun eğitimden finans’a her alansa kendisini aktif olarak gösteren kripto para birimlerinin bireyleri zorlayan tarafları da bulunmaktadır. Kripto para borsalarında kayıt işlemleri uzun süreçlerde sürebilmekte ve zorlamaktadır. Yalnızca bununla da kalmayıp şuan ki kripto para borsalarında güvenirlik düzeyleri üst aşamada sağlanamamakta ve bireylere kimlik doğrulama gibi birçok ön koşul konularak bireylerin kaygı düzeylerini arttırarak sağlıksız işlemler yapılmasına ortam oluşturulmaktadır. Yine alım satım konusunda da birçok sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalırız. bugünkü yazımda tüm bu problemlerinize çözüm süreci başlatan Javvy platformunun genel özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Javvy Nedir ? Neden Önemlidir?

Javvy platformu üst düzey güvenlik tedbirleri ön plana alınarak, alım satım işlemlerinizin daha sağlıklı ve güvenli adımlarla ilerlemesi adına oluşturulmuş bir cüzdan olarak tasarlanmıştır.  Bu cüzdan sayesinde kripto para birimlerinizi depolayabilecek, alım satım işlemlerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebilecek ve kripto para alanında ki değişimleri yakından takibe alınabilecek ve değişimler güncellenebilir olacaktır. Javvy platform projesinin temelini güvenlik üzerine oluşturmuş olup bu sayede işlemlerinizi herhangi bir sunucuya bağlı kalmaksızın gerçekleştirebilecek ve dış tehditlere karşı korumuş olacaksınız.

Blok zincir teknolojisininde sisteme dahil edilmesi ile tehdit uyandıran işlemler önceden ön görülebilecek ve gerekli tedbirler alınabilecektir. Yine yapay zeka ve yeni birçok teknoloji sizlerin güvenli, kolay ve hızlı işlemler sürdürebilmeniz adına projenin tasarımına dahil edilmiştir.  Javvy platformu merkezsiz bir yapıda olup birçok kripto para birimlerinin alım satımı gibi tüm işlemleri yalnızca beş dakika içerisinde gerçekleştirebileceksiniz. Javvy platfotmu cüzdanına sahip katılımcılar, uluslararası para birimlerini kullanıma açabilecek, sunulan uygulama üzerinden direkt olarak transfer işlemleri başlatabilecek ve yeni birçok kripto para birimleri de platforma dahil edilecektir.

Javvy, kripto para birimlerinin alım satım işlemleri sırasında kayıt zorunluluğu bulundurmamaktadır. bu sayede kişisel verilerinizi güvence altına alabilecek, sahtekarlık ve dolandırıcılığı ortadan kaldıracaktır. bununla beraber reel para birimlerini kripto para birimine yada kripto para birimlerinizi reel para birimine çevirmek istediğinizde sizleri sınırlamamakta ve ulusal para birimleri ile alım ve satım işlemleri yapmanıza olanak tanır.

Javvy platformu web üzerinde kripto para birimi alanının kullanımın zorlaştırılması, belli araç kullanımının bulunmaması dış saldırılara karşı korumasının eksik kalması ve yeni katılımcıların kayıt aşamalarının uzun vadede ayarlanmış olması ve onaylama süreçlerini de yavaşlığı göz önünde bulundurarak çözüm süreci başlatmıştır ve tüm problemleri ortadan kaldırmıştır. Javvy platformu evrensel bir cüzdan olarak tasarlandı ve Windows, İOS ve Android  olmak üzere resmi sürümünü çıkartmıştır.

Takım
Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

» Token Simgesi: JVY

» Platform : Ethereum

» Tipi: ERC20

» Ön ICO fiyatı: 1 JVY: 0.0004 ETH

» ICO fiyatı: 0.0857 USD

» Toplam satılık token miktarı: 100,000,000

» En düşük yatırım miktarı: 0.4 ETH

» Kabul edilen para birimi: ETH

» Soft Cap: 1000 ETH

» Hard Cap: 100000 ETH

» Katılımı yasaklı ülkeler: Çin, ABD

Sonuç

Platformunun yukarıda bahsettiğim ve whitepaperda da ayrıntılı olarak bulunan birçok özelliği göz önünde bulundurulduğunda Javvy projesinin tasarlamış olduğu cüzdanın kripto alanında aktif olan ve bu alana yeni dahil olmuş bireyler için oldukça önemli bir proje olarak karşımıza çıktığını söylememiz doğru olacaktır. yine projenin takım üyeleri ve dinamik yaklaşımı dikkatle incelendiğinde projenin ileride büyük kazanım sağlayacağını da öngörmemiz mümkündür. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://javvy.com/

✅ Whitepaper: https://javvy.com/wp-content/uploads/2017/09/javvy_crypto-solution-white-paper.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2216370.0

✅ Telegram: https://t.me/javvychat

✅ Twitter: https://twitter.com/javvycrypto

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/javvy/

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/javvy/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


3 yorum

  1. Rima Altıparmak dedi ki:

    Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje

  2. Arslan Erzurumlu dedi ki:

    Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

  3. Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

    Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.