Juiice: Yaratıcları ödüllendiren viral içerik galerisi

 Post Views: 1400

İnternet, diğer ileri teknolojilerle birlikte yeni bir sanat biçimi ortaya çıkardı. Herkes akla gelebilecek herhangi bir yöntemle kendini kanıtlama şansına sahiptir ve çalışmalarını dünyadaki herkese gösterebilir. Çeşitli yeteneklerin video konserlerinden ve büyüleyici doğa fotoğraflarından prestijli şakalara, komik kliplere ve kedi videolarına kadar. Ancak bu şekilde içerik üretenler hak ettiği ödüllere ulaşamamaktadır. Mevcut sosyal medya platformlarının içeriklerinin neredeyse tamamını kullanıcılar oluştursa da, gelirin çok büyük kısmını içerik üreticilere değil, site sahiplerine gitmektedir. Bugün size bahsedeceğim Juiice platformu bu sorunu çözerek içerik üreticeleri teşvik edecek bir ekosistemdir.

Juiice, kullanıcılar tarafından yapılan içerik geliştiricileri teşvik eden bir içerik galerisidir. Bu projenin benzersizliği, ilk bakışta oldukça basit süreçlere yaklaşımdan oluşur. Yani, herkesin yaptıklarından kendi yararına yararlanabileceği tüm kullanıcıları için sınırları kaldırmaktır. İster sıradan bir fotoğraf ister bir video klip olsun. Juiice’in kurucuları, yaratıcı içeriğin yaratıcılarına ek olarak, bu içeriği tüketen çok fazla kullanıcı olduğunu ve bunlarında farklı bir ekosistem deneyimini yaşaması gerektiğini fark ettiler. Ekosistem ayrıca, bazı yaratıcıları ödüllendirmek ve aynı zamanda sıradan kullanıcıları kendi başına ödüllendirmek için tasarlanmıştır.


Juiice Platformunun Avantajları Nelerdir?

Ekosistemin teşvik sistemi oldukça farklı ve etkileyicidir. Bu yeni teşvik sistemi ile sadece esas olarak içerik oluşturan bireylerin değil, aynı zamanda en sıradan kullanıcılarında ödül almasını sağlar. Bu Juiice içinde faydalı olma arzusunu da geliştirmesini niteliksel olarak teşvik edebilir. Faaliyetlerini hem diğer kullanıcıları davet etme hem de ihtiyaç sahiplerine bağışlamada göstererek, faaliyetlerini internette etkinleştirir.

Bu ekosistemde dahili bir token olacaktır ve bu token reklamverenler tarafından finanse edilecektir. Böylece, elde edilen tüm geliri 60/40 oranında dağılacaktır. Ödülün % 60’ı kullanıcılara token değerini sağlamaya ve % 40’ı sosyal platform Juiice’in teknik süreçlerini geliştirmeye ve sürdürmeye devam edecektir. Gelirin yüzde 60 gibi yüksek oranda içerik oluşturuculara dağıtılması ekosistemin rağbet görmesine ve gelişmesine aracılık edecektir.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri

Juiice platformunu Ethereum Blockchain kullanacaktır. Dahili Jui tokeni ERC-20 standardına uygundur ve akıllı bir sözleşme ile desteklenir. Toplam token sayısu 50.000.000.000 JUI olacaktır ve  satış sırasında satılmayacak tokenlerin bir kısmı geri dönüşü olmayan bir şekilde yakılacaktır.

 • Token Sembolü: SUY - JUI
 • Fiyatı: 1 JUI = 0.0002 ABD doları
 • Platform: Ethereum
 • Soft cap: 1.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 6.000.000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, BCH
 • Minimum yatırım miktarı: 0.1 ETH


Sonuç

Juiice projesi ile artık sosyal medya site sahiplerinin tekelinden kurtulabileceğiz. Juiice takım üyeleri, herkes için sadece kendinizi kanıtladığınız değil, aynı zamanda etkinliğiniz için hoş bir ödül alabileceğiniz merkezi olmayan bir sosyal ağın en iyi, uygun ve en önemlisi ücretsiz koşullarını yaratmaktadırlar. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: http://www.juiice.io/

✅ Telegram: https://t.me/juiiceltd

✅ Whitepaper: https://www.juiice.io/wp/whitepaper-juiice.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5182450

✅ Twitter: https://twitter.com/ComJuiice

✅ Facebook: https://www.facebook.com/juiicecom/

✅ Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5211848.0

✅ Medium: https://medium.com/juiice-io

✅ Reddit: https://www.reddit.com/user/juiicecom

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/juiice-ltd/

✅ Instagram: https://www.instagram.com/juiice_com/

✅ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCoDxIcYWodviYEsBr5eYYyA

Author of the article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


24 yorum

 1. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 2. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 3. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 4. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 5. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 6. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 7. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 8. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 9. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 10. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 11. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 12. Avatar Gökay Bağış dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 13. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 14. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 15. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 16. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 17. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 18. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 19. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 20. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 21. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 22. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 23. Avatar Refiye Seda Dalyaprak dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 24. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.