Kora Network: İnsanları, toplulukları ve sermayeyi birbirine bağlar

 Post Views: 2006

Günümüzde küreselleşen dünyada dijital paralarında hayatımıza girmesiyle birlikte teknolojiye dolayısıyla da dijital paralara olan duyarlılıkta büyük ölçüde artış yaşandı. Bütün bu gelişmeler beraberinde hayatımıza çok önemli bir başka yenilik olan Blockchain teknolojisini (Blok Zincir Teknolojisi) getirdi.

Blockchain teknolojisi hayatımızın her alanına etkili bir şekilde dahil edildi. Alışveriş, finans, güvenlik gibi birçok alanda kendisini etkili bir şekilde gösterdi. Kripto para birimlerine karşı artan duyarlılık katılımcıların sağlıklı bir şekilde yatırım işlemlerini geçekleştirmeleri ve yatırım işlemlerinde güvenliği sağlamaları açısından beraberinde Blockchain teknolojisini getirdi. Doğabilecek güvenlik açıkları, sahtekarlık ve dolandırıcılık gibi birçok probleme çözüm niteliği taşıyan Blockchain teknolojisi sayesinde kripto para birimleri daha güvenli hale geldi.

Blockchain teknolojisinin güvenilir adımlarla yatırım yapmak açısından oldukça önemli olduğunu bilmekle birlikte, Blockchain teknolojisi kullanılırken karşılaşılan maliyet fazlalığı, zamansal sıkıntılar, kullanım zorlukları gibi birçok problemden ötürü tam anlamıyla kendimizi sistemin içinde dahil hissedemeyiz. Bende bu yazımda sizleri tüm beklentilerinizi karşılayacak ve Blockchain teknolojisini kullanırken karşılaşılan problemlere çözüm niteliği taşıyan Kora Platformu ile tanıştırmak istiyorum.

Kora Network Nedir?

Kora Network maliyet konusunda oldukça fazla olan komisyonları ortadan kaldırmayı amaçlayan, dinamik bir yaklaşım çerçevesinde oluşmuş bir Platformdur. Kora Network platformu kripto para birimlerine yatırım yapmak ve bu alanda katılım göstermek isteyen kişiler için çeşitli güvenlik tedbirleri geliştirmesinin yanı sıra, oldukça yüksek olan maliyet konusunda da düzenlemeler getirerek, bu tür problemlerden dolayı katılım gösteremeyen bir çok kişi için umut vaat eden proje olmuştur.

Kora Network platformu anlamını Afrika’nın Doğu ve Batı kısımlarında genellikle kutlama zamanlarında çalınan umut vaat edici bir anlam ifade eden çalgı aletinden almaktadır. Sözlük anlamı ile doğru orantılı olan Platform katılımcılarını oldukça umut vaat edici yenilikleriyle karşılamaktadır.

Kora Network platformu nereden ve nasıl başlanılacağı konusunda soru işaretleri bulunan katılımcılar açısından tam anlamıyla ”Biçilmiş Bir Kaftan” olarak nitelendirmemiz  yerinde bir tabir olacaktır. Ayrıca Kora Network platformu yalnızca yeni girişimciler için değil diğer tüm katılımcılarında güvenlik, mali konular, kolay kullanım ve zaman gibi birçok etmende avantaj sağlanması amacıyla büyük öneme sahiptir. Kora Network platformu hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için linki ziyaret ediniz.  https://www.kora.network

Token ve Ico Bilgileri 

Kora Network Token’ının resmi sembolü KNT (Kora Ağ Kartı) Token’ıdır. İşlem yapılmak istendiği taktirde KNT Tokenlarına ihtiyaç duyulacaktır.

Token Ayrıntıları;

» Token: KNT

» Platform: Ethereum

» Token Tipi: ERC-20

» Ücreti: ICO 1 KNT = 0.10 USD

» Satılacak Token Miktarı: 339.753.302

» MinimumYatırım Miktarı: 5000 USD

» Kabul edilecek para birimi: ETH

» Hard cap: 24.000.000

KNT token satışı Mart ayında gerçekleştirilecek. 1 Mart’a kadar Beyaz Liste üyeleri için kimlik doğrulaması yapılacak ve 2 Mart saat 12.00 UTC’de beyaz liste üyeleri için satış başlayacak.
5 Mart 05.00 UTC’de en az 5000 dolarlık katkıyla ön satışla herkese açık satış ve 25 Mart 24.00 UTC ön satış bitecek
26 Mart 24.00 UTC’de minimum katkı olmadan herkese açık satış başlayacak

Takım 

Kora Network takım üyeleri oldukça profesyonel kişiler tarafından dinamik bir yaklaşım çerçevesinde projelerini en üst düzeye getirmişlerdir. projenin çeşitli gereklilikleri yerine getirmesi ve katılımcı olmak isteyenlerin beklentilerini karşılaması açısından önemi oldukça yüksektir. Bu doğrultuda Kora Network Platformunun üst düzey bir proje halini alacağını da söylememiz yerinde bir tabir olacaktır.

⇒ Dickson Nsofor. CEO & Kurucu

⇒ Maomao Hu. COO ve Kurucu

⇒ Eugene Fine. CTO

⇒ Zahen Khan. Pazarlama Müdürü

⇒ Oleh Ostroverkh. Proje Müdürü

⇒ Lauren Harrington. Blok Zinciri Araştırmacısı

⇒ Bryan Uyanwune. İş Geliştirme Lideri

⇒ Roman Katsala. Lider Geliştirici

⇒ Victoria Mygalko. Ürün Lideri

⇒ Vladimir Mitso. Blok Zinciri Geliştirici

Sonuç

Sonuç olarak projeden genel hatlarıyla bahsedecek ve neden bu projenin önemli olduğuna değinecek olursak; Kora Network platformu sayesinde dünyanın bir ucundan başka bir ucuna para transfer işlemleri gerçekleştirirken büyük maliyet işlemleriyle karşılaşmayacak ve bununla birlikte zamanlama konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak işlemlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceksiniz.

Tabi tutulan komisyon ücretleri oldukça kabul edilebilir ve cüzi miktardadır. Kora Network platformu bu özelliklerinin yanında katılımcılarının beklentilerini de göz önünde bulundurarak, yatırım alanında güvenli bir ortam sunarak, sağlıklı işlemlerin yürütülmesine olanak sağlamıştır. Tüm bu yönleri ile ele alındığında, Kora Network platformu’nun bizler için ”Biçilmiş Bir Kaftan” olduğunu söylememiz doğru olacaktır.

Projeye dahil olmak ve proje hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için lütfen aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Web sitesi: https://www.kora.network/index.html

Bountyhive Link: bountyhive.io/join/Kora Network

Whitepaper: https://kora.network/downloads/Kora%20White%20Paper.pdf

Telegram: https://t.me/kora_network

Twitter: https://twitter.com/Kora_Network

Facebook: https://www.facebook.com/thekoranetwork

My Bountyhive Adress: bountyhive.io/r/truncus

My Bitcointalk Adress: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


9 yorum

 1. Avatar aysegul hulya kayacı dedi ki:

  afrika halkı için önemli olan bu projeyi bende destekliyorum. güzel yazı olmuş

 2. Avatar suleyman hakkı yorulmaz dedi ki:

  faydalı bilgilendirme için teşekkürler

 3. Avatar hayati gider dedi ki:

  benim bu projeden beklentim büyük. açıkçası icoya katılacağım. bu yazı ile konuyu daha net anladım.

 4. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 5. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 6. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 7. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 8. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 9. Avatar Ezgin Dallı dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.