Kryptoin: Blockchain tabanlı ETF sistemi

 Post Views: 1608

Blockchain teknolojisi, her iş alanını içine alan ve hızla büyüyen bir teknolojidir. Geleceğin en önemli teknolojilerinden birisi olarak gösterilmektedir. Yayınlanan birçok raporda Blockchain pazarında büyük bir artış olduğu net bir şekilde görülmektedir. Yapılan araştırmalara göre, Blockchain pazarının 2024 yılına kadar 20 milyar dolara ulaşması beklenmektedir. Geleceği değiştirmeyi umulan, en önemli yeni teknolojilerden biri olarak kabul edilmektedir. Ancak bu teknolojiye ve kripto paralara yoğun ilgi olmasına karşın, kullanıcılarına işlem yapmasına izin veren güvenilir platform yoktur. Bugün size bahsedeceğim Kryptoin platformu ise, kullanıcılarına dijital varlıklarla işlemler için güvenilir bir ekosistem sunan yenilikçi bir platformdur.

Kryptoin, dijital token oluşturulmasını sağlayacak bir ETF Sistem platformu geliştirmeyi hedefleyen bir projedir. Bu dijital token, aynı set blok zincirine ait olan kripto para kombinasyonlarının değerini tutacaktır. Blockchain entegrasyonu ile geleneksel ETF sisteminde karşılaşılan güvenlik ve işlem talebini sorununu tamamen çözebilecektir. Kryptoin ETF tokenleri bu ekosistemde kullanılacak ve kullanıcılar Kryptoin ekosisteminde duran varlıkların ticaretini yapabileceklerdir.

Platformun ana hedeflerinden birisi, daha önce pahalı görülen ve ulaşılması zor bölgeleri etkileme kabiliyeti sağlamaktır. ETF ticaret modeli, kapalı uçlu fon modelinden (CEF) temel olarak farklıdır ve orijinal olarak kripto para birimlerinin yaratılması ve kullanılması üzerine kurulmuştur. Platformdaki alınan ve satılan varlıkların gerçek portföyünden bağımsız olarak hareket etmesini sağlar. ETF, temel endeks, ürün veya varlık portföyünün performansını izleyebilir. Bu, çok fazla bireysel varlık elde etmek istemeyen ve işlem bilgilerinin büyük maliyetlerinden kaçınan kullanıcılar için uygundur.

Kryptoin, yeni ekonominin en iyi ETF’lerini oluşturmak için merkezi olmayan sistemleri ve Yapay Zeka’yı birleştirerek ETF’nin evrimini zorlamaya çalışmaktadır. Kryptoin, kripto para ETF Sistemi, gelişen dijital döviz piyasalarını temsil etmek için formüle edilmiş endeksleri izleyen, ETF tokenlerinin oluşturulduğu bir platformdur. Platform, kripto para birimi yatırımcıları için kolay bir deneyim sunacaktır.

Platformda oluşturulan kripto para birimi tokeni, Ethereum blockchain’e dayanmaktadır. Kryptoin, kripto para biriminin her birimini parametrelerine uygun olarak üretme yeteneği sağlar. Kullanıcılar kripto para birimilerini yönetmek için Megawallet uygulamasını kullanacaktır. Ayrıca Kryptoin web sitesi, yüksek kaliteli bir web uygulamasının tüm güvenlik özelliklerine ve ölçeklenebilirliğine sahip olacaktır.

Yol Haritası

Takım

Kurucular ve diğer ekip üyeleri, yazılım geliştirme,blockchain, insan kaynakları, toplum yönetimi ve tasarım konularında yeterli deneyime sahiptir. Danışma kurulu, iş geliştirme, blockchain, yatırımlar ve finans alanlarında uzmanlıklarını da kazandıran tanınmış ve deneyimli yatırımcılar, analistler, danışmanlar ve girişimcilerden oluşmaktadır.

ICO ve Token Bilgileri

Kryptoin, token satışını müzayede şeklinde yapacaktır (Hollanda Açık Artırması). Satış işlemi Akıllı Sözleşme ile gerçekleştirilecektir. Akıllı sözleşmenin ayrıntıları GitHUB’da bulunabilir ve Akıllı Sözleşme denetimi güvenlik denetçisi Coin Mercenary tarafından gerçekleştirilmiştir.

 • Token adı: KRP
 • Platform: Ethereum ERC20
 • Pre-ICO fiyatı: 1 KRP = 0.10 ETH
 • ICO fiyatı: 1 KRP = 0.12 ETH
 • Soft cap: 28.557 ETH
 • Hard cap: 114.311 ETH
 • Kabul edilen para birimi: Ethereum
 • Pre-ICO tarihi: 1 Eylül 2018

Sonuç

Bu aralar Bitcoin’de ETF kabulü çok popüler durumda. Bitcoinde ETF ister kabul olsun ister olmasın bu ETF’lerin ne denli önemli olduğunu bizlere göstermiştir. Bu denli önemli olmasına rağmen ETF’leri hedefleyen altcoin projesi henüz hiç yoktur. Bu nedenle Kryptoin projesi oldukça önemlidir. ETF’leri Blockchain ve kripto para ortamına getirmeleri oldukça güzel bir fikirdir. Takım üyeleride bu projeyi hayata geçirebilecek potansiyele sahiptir. Geleceğinin oldukça parlak olduğunu düşündüğümüz bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Web sitesi: https://kryptoin.io

WhitePaper: https://kryptoin.io/whitepaper

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3914897.0

Telegram: https://t.me/kryptoinETFs

Facebook: https://www.facebook.com/kryptoin

Twitter: https: // twitter.com/@kryptoinETF

Medium: https://medium.com/@kryptoin

Author: truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adress:  0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306

30 yorum

 1. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 2. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Güzel yazı, çok bilgilendirici olmuş.

 3. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 4. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 5. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 6. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 7. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı.

 8. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 9. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 10. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 11. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim.

 12. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 13. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 14. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici.

 15. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 16. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 17. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 18. Avatar Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 19. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 20. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 21. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 22. Avatar Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 23. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 24. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 25. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 26. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 27. Avatar Lütfiye Sena dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 28. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 29. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 30. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.