Lolcoin: Merkezi olmayan eğitim platformu

 Post Views: 1985

Dijital dünyanın getirilerinden olan blok zincir teknoloji, kripto para birimleri gibi yeni kavramlar tüm dünya da farklı bir bakış açısının oluşmasını sağlamıştır. Bununla beraber yıllardır yaşantımızda aktif olarak kendisini gösteren son zamanların popüler kavramları tüm dünya da yoğun ilgi görmüştür. Akabinde de ihtiyaçlarımız ve işlemlerimiz bu yeni kavramlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sağlıktan, ticarete tüm sektörlerde kripto para birimleri ve alanda ki diğer kavramlar aktif olarak kendisini göstermektedir. Dijital dünyada bu alanın sektörlere entegrasyonu sağlanmış olmasının olumlu yönlerini görebilmekteyiz. Son zamanlarda karşılaştığımız problemlerin çoğu Eğitim sektörünü doğrudan ilgilendirmektedir. Bugünkü yazımda ‘Eğitim’ sektöründe oluşan güvenlik açıklıkları ve eksikleri tamamlamak adına tasarlanan Lolcoin projesi hakkında bilgileri sizlerle aktarmak istiyorum.


Lolcoin Nedir ? Avantajları Nelerdir ?

Lolcoin platformu, Evrensel olarak eğitimi belirli ölçülere, yasaya, kullanıma uygun olarak tüm bireylere kazandırmayı amaç edinen, merkezsiz bir yapıya sahip dijital eğitim ortamı olarak tasarlanmıştır. Lolcoin geleneksel eğitim modellerinin yanı sıra Avrupa Üniversitelerinde aktif olarak kullanılan eğitim yöntem ve teknikleri ve bireyin ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulunduran bir eğitim modelini benimsemiştir ve platformunu da bu doğrultuda tasarlamıştır. Lolcoin platformu sayesinde birey ilgi ve yeterliliklerinin farkına varabilecek ve bu doğrultuda bir eğitim ortamına sahip olabilecektir. Uzun yıllar eğitim alanında kendisini göstermiş usta isimler tarafından sağlanan eğitim ortamı katkısıyla birey tüm dünyaya açılabilecek ve üstü düzey bir eğitim şansına sahip olabilecektir.

Lolcoin platformu sayesinde, bireylerin tüm eğitim bilgileri kayıt altında tutularak saklanacaktır. Yalnızca birey tarafından ulaşım olanağı bulunan platformda birey eski kayıtlarına yada şuan ki eğitim sistemdeki bulunan verilerine ulaşmak için parmak izi yöntemini kullanacaktır. Lolcoin platformu sayesinde birey eğitim konusunda sınırlandırılmayacak, her türlü kaynağa ve bilgiye ulaşımı kolayca sağlanacaktır. Bu doğrultuda da birey belli bir mekan ve zaman arayışı içerisinde olmadan çevrim içi olarak eğitimden yararlanabilecektir. Tek ihtiyacınız olan akıllı bir telefon, tablet ya da bilgisayardır. Platform bireylerin grup sohbetlerine ulaşımına da olanak sağlayacaktır. Bu sayede birey bilgi paylaşımında bulunabilecek, gerekli durumlarda yardım alabilecek ve hızlıca bilgiye ulaşımları konusunda olumlu bir ortam yaratılmış olacaktır.

Lolcoin platformun bireyin ilgi ve gereksinimleri saptanması aşamasında yapay zeka temelli bir analiz yöntemleri tercih edilerek geçerli ve güvenilir verilere ulaşım sağlanacaktır. Çevrim içi olacak şekilde birey Üniversite bilgilerinin üzerine bilgiler ekleyecek çeşitli testlere tabi tutularak dereceler arttırması konusunda çalışmalar gerçekleştirilecektir. Bireyler üst düzey bir eğitim hizmeti alırken aynı zamanda çeşitli projelerle kazanımlarda elde edeceklerdir. Bu doğrultuda teoride edinilen birey tarafından teknik olarak kolay bir şekilde kazanca çevrilebilecektir. Bütün bunlar blok zincir teknolojisin artısı ile güvence altına alınacaktır. 2020 yılında projenin uygulanması pilot il olarak Pariste başlatılacaktır.


Genel Avantajları
 • EIU.AC tarafından Lolcoin platformunda katılım sağlayan bireyler  Ulusal Tanınmış ve Uluslararası denkliği bulunan sertifikayı almaya hak kazanacaklardır.
 • Blok Zincir Teknolojisinin artısı ile öğrenci belgeleri oluşturulacaktır.
 • Blok Zincir Teknolojisi kullanılarak danışmalık hizmetleri verilecektir.
 • Kişilik yorumlama algoritmaları uygulanacaktır. (AI)

Daha birçok özelliğinden bahsetmemiz mümkündür ancak sizler daha ayrıntılı bilgilere https://loleiu.io/docs/Whitepaper-loltoken.pdf buradan ulaşabilirsiniz.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri
 • Token simgesi: LOL
 • Token fiyatı: 1 LOL=0,07 ABD doları
 • Platform: ERC-20
 • Toplam token miktarı: 1.5B LOL
 • Softcap: 10.000.000 ABD doları
 • Hardcap: 42.000.000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, USD


Sonuç

Lolcoin platformunun geleneksel eğitim modelini karşılayamadığı tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan teknik yöntemleri ve blok zincir temelli oluşturulmuş tasarısı göz önünde bulundurulduğunda bireyin yüksek öğrenimine anlamlı farklılıklar katacağını, bireyi geliştireceğini öngörüyorum. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://loleiu.io

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5134930

✅ Whitepaper: https://loleiu.io/docs/Whitepaper-loltoken.pdf

✅ Telegram: https://t.me/joinchat/G1P6Ag0hh6lVrk0pvRx1mA

✅ Facebook: https://www.facebook.com/LOLTOKEN/

✅ Twitter: https://twitter.com/coin_lol

✅ Medium: https://medium.com/@LOLTOKEN_EIU.AC

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/LOLEIUofficial/

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/eiu-paris/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


10 yorum

 1. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 2. Avatar Tuğçe Dudu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 3. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 4. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 5. Avatar Goncagül Diri dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 6. Avatar Ayşe Durlanık dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 7. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 8. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 9. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 10. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.