Matryx İnceleme: Merkezi Olmayan İşbirliği Platformu

 Post Views: 1030

Matryx, çevrimiçi olarak merkezi olmayan bir platform veya işbirliği ağıdır. Bu işbirliği platformu, kullanıcılara çeşitli ödüller kazandırmada, sonuçları paylaşırken ve sorunları çözmede yardımcı oluyor. Platformdaki her etkin katılımcının katkılarını doğrulamak için blok zincir teknolojisini kullanır. Gelecekte yapılacak alışverişleri kolaylaştırmak için pazaryerine ve matris kitaplığına her gönderinin eklenmesini gerçekleştirir. VR ve oyun kategorileri altında gelir. Bu, aşağıdaki üç önemli yönü içermektedir:

 • Etkin bir pazar
 • Dijital varlık kütüphanesi ve
 • Bir lütuf sistemi.

Matryx, temelde bir Nanome ürünüdür ve burada Nurnome, araştırma, mühendislik ve bilim arasında blok zincir teknolojisi ve sanal gerçeklik yardımı ile bir bağ oluşturmaktadır. Nanome, Nano – one olarak bilinen bir VR arayüzü ve Calcflow olarak bilinen bir VR matematik araç seti yaratmıştı. Matryx’in ana sloganı, STEM ve bilgi işbirlikleri kurmaktır. Slogana ulaşmak için Ar-Ge taleplerini karşılayan kaynaklara ihtiyaç duyuyor.

Steve McCloskey Kurucunun yanı sıra bu platformun Genel Müdürüdür (CEO). Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve onun özellikli ortakları Business Insider, Token pazarı ve SD Times vb. Içerir.

Matris simgelerine, genellikle ERC -20 simgelerinden başka bir şey olmayan MTX simgeleri denir. Bu MTX belirteçlerinin başlıca sorumluluğu varlıkları satmak, satın almak veya yeniden biçimlendirmektir.

Token alımları için indirimli fiyatlar:

 • Matris simgelerinin toplam arzı 314.159.265’tir.
 • Satışa tahsis edilen işaretçilerin yüzdesi:% 60 (188.495.559 MTX).
 • Minimum satın alma limiti, satış öncesi 75 ETH’dir.
 • Ancak ana satış için satın alım için belirli bir sınır yoktur.
 • 150 ETH’den fazla alışveriş yapan kullanıcılar yaklaşık% 10’luk bir indirim elde edecek.
 • 300 ETH’den fazla alışveriş yapan kullanıcılar yaklaşık% 15’lik bir indirim elde edecektir.

Blok zinciri önemi:

Blockchain akıllı sözleşmeleri, izleme ve katkıda bulunanların telafisi yüzünden sürtüşmeyi aşar veya önler. Kazananlar, ödüllü yarışmanın her turu sonunda ödüllendiriliyor. Ayrıca, ödülleri verdikten sonra yeni nesil yaratılması gerçekleşecektir. Turnuva sözleşmeleri, platformda yapılan tekrarlamaların yönetiminden sorumludur.

Matryx’in çalışma prosedürü:

Matryx, aşağıdaki üç turda çalışır:

 • st yuvarlak: nimetlerinin Gönderme
 • nd yuvarlak: tasarımlarının Sunulması
 • rd yuvarlak: kazananları seçme.

Matryx’in benzersiz özellikleri:

 • Çeşitli fikirler ve kamusal işbirlikleri ile yenilikçi ve araştırma odaklı bir ekosistemdir.
 • Değerli katılımcılarına çeşitli ödüller ve ikramiyeler sunmaktadır. Bu ödülleri sağlamak için MTX belirteçlerini kullanır.
 • Oldukça şeffaf bir platform olduğu için kullanıcılarına açık erişim sağlar.
 • Oldukça esnektir ve akıllı sözleşmelerle sistemi etkiler.
 • Herkesin matris nimetlerini postalamasına izin verir.

Gerçekten nasıl işler?

Platform, Blockchain teknolojisi ve sanal gerçeklik üzerine kurulmuştur.

Matryx, nimet oluşturmak ve çözümleri teşvik etmek için akıllı sözleşme sistemlerini (Blockchain aracılığıyla) kullanır. Doğrulanmış bir çözüm için bir lütuf ile birlikte sorunlar gönderilecek, kullanıcılar bu sorunları çözmek için işbirliği yapabilir, sonuçları paylaşabilir ve çabalarına katkıda bulunmak için bir ödül kazanabilir. Onların aldığı tüm gönderimler gelecekteki MTX jetonları üzerinden satın alınması için kütüphaneye ve pazara eklenecek. Matryx, bir simge kullanarak, kullanıcı talepleri doğrultusunda devam eden yükseltmeleri ve platform özelliklerini ve yenilikleri destekleyebilir.


6 yorum

 1. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.

 2. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım.

 3. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 4. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 5. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 6. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.