Miracle Tele: Blockchain tabanlı telekomünikasyon platformu

 Post Views: 306

Kripto para piyasasında son zamanlarda güzel ve büyük projeler gelmektedir. Bu projeler 2019 yılıyla birlikte bir bir açıklanmaktadır. Bu projeler blok zinciri teknolojisinin sunmuş olduğu bir çok özelliği kendi bünyesinde katarak kendi değerine değer kazanmaya çalışmaktadırlar. Telekomünikasyon sektörü de bu teknolojik trendden geri kalmamaktadır. Çünkü bu alanda yeni ve büyük projelere ihtiyaç duyulmaktadır. Telekomünikasyon endüstrisi, teknoloji üzerine kurulu olduğu için yeniliklere açık bir sektördür. 3G arkasından 4G derken şimdide 5G gibi teknolojik ataklarla sürekli değişim göstermektedir. Bugün sizlere bahsedeceğim Miracle Tele platformu çok önemli ve yenilikçi bir ekosistemdir.


Miracle Tele nedir? Özellikleri nelerdir?

Miracle Tele, bir yeni nesil sanal mobil şebeke operatörüdür. Bu ekosistem dahilinde yeni bir SIM kartla yüksek kalitede uluslararası arama ve tarama hizmetleri sağlanabilecektir. Küresel dünyada artık herkesin ülke dışında gezdiği için iletişim en büyük sorunlardan birisi hale gelmiştir. Miracle Tele, ile çok gezen insanların dolaşım sırasındaki iletişim kurmak için gerek yüksek maliyet sorununu çözmek için tasarlanmıştır. Bu ekosistemin geliştiricileri, operatörlerin ve özel servis kaynaklarının doğrudan kullanıcılar ile etkileşim kurabileceği bir platform oluşturmayı tasarlamaktadırlar.

Miracle Tele, telekom endüstrisine farklı bir boyut getirmeye çalışan bu sektörü özgürleştirmeye çalışan ve tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayan, özgür bir şirket kuran bir ekosistemdir. Telekomünikasyon şirketlerinde rekabet şartlarında büyük dezavantajlar yer almaktadır. İşte Miracle Tele platformu bu pazarda rekabet avantajına sahip olması için çeşitli çözümler sunmaktadır. Ekosistemde kendi müşterileri için çok yenilikçi ve kişiye özel çözümler sunarak farklı çözümler getirmeyi hedeflemektedir. Tüm bunların yanında kullanıcıları için uzun vadeli bir ilişki kurarak bu sektörde kalıcı olmayı hedeflemektedir.


Neden Blockchain teknolojisi?

Blokchain teknolojisinin sunduğu bir çok yenilik yer almaktadır. Her zaman söylediğimiz şeffaflık ve güvenilirlik bu teknolojinin en büyük artılarındandır. Ancak Miracle Tele ekosisteminde Ethereum Blockchaininin çok daha yeni ve gelişmiş özellikleri kullanılacaktır. Bu teknolojiler arasında; Plazma ve Sharding teknolojileri veya Graphene protokolü yer almaktadır. Yeni nesil Blockchain olarak nitelendirilen Ethereum blok zinciri daha büyük işlem hacmine izin verecek ve bu sayede işlem ücretleri çok düşecek ve işlem onay süresi çok kısalacaktır. Bu sayede çok hızlı onay süreleri ile neredeyse jet hızında onay sağlanacaktır.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri

TELE tokeni, ERC-20 standartlarda bir Ethereum tokenidir. Ekosistem kullanıcıları telekom hizmetleri için TELE ile ödeme yapabileceklerdir. Bunun dışında borsada işlem görebilecektir. Ayrıca Miracle Tele tokeni tutmak için çok cazip bir neden daha vardır. Ekosistem token sahiplerine net karının % 40’ını iki haftada bir ödemesidir. Bu son derece önemli ve kritik bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

 • Token adı: TELE
 • Platform: Ethereum
 • Token tipi: ERC20
 • ICO token kaynağı: 150.000.000 TELE
 • Token fiyatı: 1 TELE = 0.20 Euro
 • Softcap: 150.000.000 ABD doları
 • Hardcap: 300.000.000 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, USD, LTC, DASH, XRP
 • Yasaklı Ülkeler: Çin, Singapur, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore


Sonuç

Miracle Tele, telekomünikasyon sektöründe rekabet getirmeyi amaçlamaktadır. Bu rekabetin artması tabiki de kullanıcıların faydasına olacaktır. Bunu blok zinciri teknoljisi ile entegre ederek yapmaya çalışmaktadır. Ekosistem yapacak olacağı programlar ile kullanıcılarının çeşitli hizmetler ve ödüller almasına olanak sağlayacaktır. Bu sayede kullanıcı sayısını hızlı bir şekilde artırabilecektir. ICO süreci şuan devam etmekte olup oldukça büyük ilgi görmektedir. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.


Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://miracletele.com/

✅ Whitepaper: https://miracletele.com/files/whitepaper.pdf

✅ Facebook: https://www.facebook.com/MiracleTele/

✅ Twitter: https://twitter.com/MiracleTelecom

✅ Telegram: https://t.me/miracletelecom


Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ My ETH adress:  0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


11 yorum

 1. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 2. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 3. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 4. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 5. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 6. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 7. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 8. Avatar Rima Altıparmak dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 9. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 10. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 11. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.