MIV: Reklamsız Video Paylaşım Platformu

 Post Views: 956

Merhaba size bugün yeni bir ico projesini tanıtmak istiyorum. Bu projenin adı; MakeItViral. Biliyoruz ki çoğu insan YouTube’da videolar yükleyerek para kazanmaya çalışıyor ancak orada herhangi bir video çok izlenirse eğer görüntüleme sayısına ve bağlı olduğu kuruluşun reklam ücretine göre ödeme alıyor. Ancak bunun çoğunlukla videonun ortasında veya başında 30 saniye reklam görünmesi çok sıkıcı ve bir çok izleyici bunu izlemek istemeyebilir.

MakeItViral bir video paylaşım platformudur. Amacı bu tip reklam paylaşımlarını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Video oluşturup sisteme yükleme yapanlar, izleyenlerden token bağışı olacak ve bu şekilde sistemin işlemesi sağlanacaktır. MIV platformu çok özel bir sıralama sistemine sahip olacak ve bağışların farklı şekilde kullanımasına izin verecektir.

MIV de amaç tamamen farklı ve kimsenin daha önce yapmadığı bir platform oluşturarak kullanıcı dostu bir program olacak. Bu sayede video izlemek ve token (MIV) göndermek son derece pratik olması sağlanacak. İleriye dönük bu güzel projede sizlerinde yatırım yapmasını umut ediyorum.

 

 

Bir kullanıcı herhangi bir video yüklediğinde, MIV’leri almaya uygun bir MIV adresine enetgre olacak. Bu adresteki MIV değerine bağlı olarak, video sıralamada daha fazla popülarite kazanacak ve kazanacağı ödül miktarı da bununla korele olarak artacaktır. Bunun dışında gönderici, borsalarda satın alınabileceği MIV tokenleri taşıyarak videonun üst kısmında yer almasını sağlayabilir. Bu nedenle YouTube ve Vimeo’ye göre büyük avantaj olabilir. Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen https://www.miv.life/‘yi ziyaret edin ve  whitepaperi okuyun: http://188.226.133.21/MakeItViral_WhitePaper_May_2017.pdf

Kitle Fonlaması 18 Temmuz 2017, 16:00 GMT’de (Türkiye Saati ile 19:00’da) başlayacaktır ve 31 Ekim 2017  23:59 GMT tarihinde sona erecektir.

 

İlk tedarik şu şekilde tahsis edilecek;

30 Milyar MIV, Kitle Fonlaması sırasında verilecek ve çeşitli aşamalar halinde dağıtılacaktır

15 Milyar: Çoğu, platform üzerinden aktif kullanıcılara ücretsiz olarak verilecek. Küçük bir miktarı ödüller ve pazarlama için kullanılacaktır

5 Milyar ekip tarafından tutulacak;

31 Temmuz’a kadar oran 1 MIV = 3 satoshi olacak

Tüm Ağustos ayında oran 1 MIV = 4 satoshi olacak

Tüm Eylül ayında oran 1 MIV = 5 satoshi olacak

Tüm Ekim ayında oran 1 MIV = 6 satoshi olacak

 

GÜNCELLEME: 1 Ağustos’ta gerçekleşecek olan olaylar nedeniyle Crowdfunding’i ertelendi. Ne zaman başlayacağı ileri tarihlerde açıklanacak.

 

WEBSITE  WHITEPAPER –  FACEBOOK  –  TWITTER  SLACK  TELEGRAM  MEDIUM

 

Bitcointalk username: truncus


12 yorum

 1. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 2. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 3. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 4. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 5. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 6. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 7. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 8. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 9. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 10. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 11. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 12. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.