MobileBridge Momentum: Yeni nesil pazarlama platformu

 Post Views: 2145

Mevcut pazarlama yöntemleri tek düze ve müşterileri çoğu zaman üzen bir şekilde yapılmaktadır. Bıktıran telefonlar, alakalı alakasız mailler gibi müşteriler için cezbedici olmayan yöntemler kullanılmaktadır. Şirketlerde haliyle bu tip yöntemlerden sonuç alamamaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim platform ise bu sorunu çözecek gibi duruyor.

MobileBridge Momentum (Mobil köprü) platformu kullanıcıların mobil cihazlarındaki kanallarla etkileşimde bulunarak işleyişlerini geliştiren bir bilgi platformudur.  Bu platform tüketicilerin kişisel verileri üzerinde tam kontrole sahip olacak, şirketlerin dikkat, iş, marka savunuculuğu ve veri analizleri karşılığında müşterilerini ödüllendirmesine imkan sağlayacaktır.

MobileBridge Momentum platformundaki müşteri temsilcileri, ticari temsilcilere üretkenlik açısından yardımcı olacaktır. Bu sayede şirketler internet ortamında ürünlerin tanıtımını yapmayı da mümkün kılacak ve kâr düzeyini oldukça arttıracaktır. Mobil platform, Volkswagen, Burger King, Pirelli gibi büyük şirketlerle çalışmayı planlamaktadır.

Platformun avantajları
 • Pazarlamacılar yeni mobil araçlar oluşturabilir, kullanıcıların gezi güzergahlarını düzenleyebilir, katılımcılar için yeni segmentler açabilir
 • CRM, POS gibi farklı sistemlerle ücretsiz entegrasyon modu
 • Otomatik modda pazarlama ve e-ticaret yapılabilir
 • Akıllı hedefleme prensibi ile basit yöntemli entegrasyon

MobileBridge Momentum platformunun temeli blok zincir teknolojisi mimarisine dayanmaktadır. Bu nedenle tamamen dağıtılmış (merkezsiz) olan bir kayıt defteri oluşmaktadır. Yakın zamanda gerçekleşen G20 liderler zirvesinde blockchain teknolojisinin ne denli önemli olduğu vurgulanmıştır. Bu teknoloji ile veriler son derece yüksek bir güvende saklanacaktır. Ayrıca bu veriler her yerden ulaşılabilir ve şeffaf durumda olacaktır.

MobileBridge Momentum kullanıcıları kişisel verileri üzerine tam erişime sahiptirler. Kendi verilerinin kullanım yerlerini görebilir ve bunları yönetebilir. Oluşan bu şeffaflık kullanıcılarına büyük bir güven duygusu kazandıracaktır. Kullanıcılar istemedikleri yerlerde verilerini gizleyebilir ve onları engelleyebilir.

Platform üyeleri için ödül olarak işlev gören bir MobileBridge Momentum tokeni kullanılacaktır. Token platform kullanan şirketlerde kurumsal bir ödül olarak kullanılacağı gibi iş tanıtımı ve veri analizi içinde kullanılabilir. Oluşturulacak bu kriptonpara birimi sistem kullanıcıları arasında alışveriş yapmasına imkan sağlar. Bununla birlikte bu parayı ethereum ve bitcoin gibi diğer para birimlerine dönüştürebilirsiniz.

ICO ve Token Bilgileri

 • ERC20 standartlarında bir tokendir.
 • ICO başlangıç tarihi: 26 Nisan 2018
 • ICO süresi: 1 ay yada hardcap’a ulaşılıncaya kadar
 • Hardcap: 42 milyon dolar
 • Toplam üretilecek token adedi: 1 milyar
 • Satılacak token adedi: 500 milyon
 • Fiyatı: 1 token = 0.12 dolar

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://momentumtoken.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943654.0

Whitepaper: https://momentumtoken.io/files/MobileBridge_Momentum_Token_Sale_Whitepaper_-_FINAL_v1.0_1102018.pdf

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/27210602/

Twitter: https://twitter.com/MomentumToken

Telegram: https://t.me/MomentumToken

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


22 yorum

 1. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 2. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 3. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Elinize sağlık

 4. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 5. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 6. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 7. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 8. Avatar Nadire Erbul dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 9. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 10. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 11. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 12. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 13. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 14. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 15. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 16. Avatar Ayşe Neslihan Daşdemir dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 17. Avatar Cihan Akarpınar dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 18. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 19. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 20. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 21. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 22. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.