MobileBridge Momentum: Yeni nesil pazarlama platformu

 Post Views: 1594

Mevcut pazarlama yöntemleri tek düze ve müşterileri çoğu zaman üzen bir şekilde yapılmaktadır. Bıktıran telefonlar, alakalı alakasız mailler gibi müşteriler için cezbedici olmayan yöntemler kullanılmaktadır. Şirketlerde haliyle bu tip yöntemlerden sonuç alamamaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim platform ise bu sorunu çözecek gibi duruyor.

MobileBridge Momentum (Mobil köprü) platformu kullanıcıların mobil cihazlarındaki kanallarla etkileşimde bulunarak işleyişlerini geliştiren bir bilgi platformudur.  Bu platform tüketicilerin kişisel verileri üzerinde tam kontrole sahip olacak, şirketlerin dikkat, iş, marka savunuculuğu ve veri analizleri karşılığında müşterilerini ödüllendirmesine imkan sağlayacaktır.

MobileBridge Momentum platformundaki müşteri temsilcileri, ticari temsilcilere üretkenlik açısından yardımcı olacaktır. Bu sayede şirketler internet ortamında ürünlerin tanıtımını yapmayı da mümkün kılacak ve kâr düzeyini oldukça arttıracaktır. Mobil platform, Volkswagen, Burger King, Pirelli gibi büyük şirketlerle çalışmayı planlamaktadır.

Platformun avantajları
 • Pazarlamacılar yeni mobil araçlar oluşturabilir, kullanıcıların gezi güzergahlarını düzenleyebilir, katılımcılar için yeni segmentler açabilir
 • CRM, POS gibi farklı sistemlerle ücretsiz entegrasyon modu
 • Otomatik modda pazarlama ve e-ticaret yapılabilir
 • Akıllı hedefleme prensibi ile basit yöntemli entegrasyon

MobileBridge Momentum platformunun temeli blok zincir teknolojisi mimarisine dayanmaktadır. Bu nedenle tamamen dağıtılmış (merkezsiz) olan bir kayıt defteri oluşmaktadır. Yakın zamanda gerçekleşen G20 liderler zirvesinde blockchain teknolojisinin ne denli önemli olduğu vurgulanmıştır. Bu teknoloji ile veriler son derece yüksek bir güvende saklanacaktır. Ayrıca bu veriler her yerden ulaşılabilir ve şeffaf durumda olacaktır.

MobileBridge Momentum kullanıcıları kişisel verileri üzerine tam erişime sahiptirler. Kendi verilerinin kullanım yerlerini görebilir ve bunları yönetebilir. Oluşan bu şeffaflık kullanıcılarına büyük bir güven duygusu kazandıracaktır. Kullanıcılar istemedikleri yerlerde verilerini gizleyebilir ve onları engelleyebilir.

Platform üyeleri için ödül olarak işlev gören bir MobileBridge Momentum tokeni kullanılacaktır. Token platform kullanan şirketlerde kurumsal bir ödül olarak kullanılacağı gibi iş tanıtımı ve veri analizi içinde kullanılabilir. Oluşturulacak bu kriptonpara birimi sistem kullanıcıları arasında alışveriş yapmasına imkan sağlar. Bununla birlikte bu parayı ethereum ve bitcoin gibi diğer para birimlerine dönüştürebilirsiniz.

ICO ve Token Bilgileri

 • ERC20 standartlarında bir tokendir.
 • ICO başlangıç tarihi: 26 Nisan 2018
 • ICO süresi: 1 ay yada hardcap’a ulaşılıncaya kadar
 • Hardcap: 42 milyon dolar
 • Toplam üretilecek token adedi: 1 milyar
 • Satılacak token adedi: 500 milyon
 • Fiyatı: 1 token = 0.12 dolar

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://momentumtoken.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943654.0

Whitepaper: https://momentumtoken.io/files/MobileBridge_Momentum_Token_Sale_Whitepaper_-_FINAL_v1.0_1102018.pdf

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/27210602/

Twitter: https://twitter.com/MomentumToken

Telegram: https://t.me/MomentumToken

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


1 yorum

 1. Mustafa Gür dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.