ModulTrade: Kobileri Blockchain’de Buluşturan Platform

 Post Views: 899

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “ModulTrade” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin  hepimizin de ortak bir problemi olduğunu  ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da ModulTrade olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan ModulTrade ile tanıştırmak istiyorum.

Küresel dünya her geçen gün büyüyor ve bununla birliktede dünyadaki mikro, küçük ve orta ölçekli işletmelerin sayısı (KOBİ) gerçekten çok büyük hızlı büyüyor. Bütün bu işler için en önemli sorun ise doğrudan birbirlerine bir şeyler satın almak ya da satmak istiyorsa şuan için pek mümkün değil. Onlara B2B ticareti yapmanın tek yolu bankacılık sistemini kullanmaktır. Ve buda gerçekten yüksek komisyonlar ödemeyi, çok sayıda kağıt ve formalite ile uğraşmak ve bu süreçte kaybolan çok zaman kaybı demektir. KOBİ ticaret finansmanında yaklaşık % 56’sının çeşitli nedenlerden dolayı sorun çıktığı ve bir çok sıkıntı nedeniyle sekteye uğradığı da bilinmektedir. Eğer dünyanın bir başka yerinde biriyle böyle bir ticaret yapmaya çalıştıysanız, hala eski zamanlardaki ticaret anlayışının bir parçası olduğunuzu görebilirsiniz. İşinizi bu şekilde yapmak çok yavaş, güvenilmez ve pahalıdır. Şimdi bu düzene karşı durabilmek ve yeni bir şeyler yapmak istiyorsanız ModulTrade nedir biraz anlatalım. https://modultrade.io/

  

ModulTrade, mikro, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için temel oluşturan, kullanıcı dostu blockchain tabanlı B2B ticaret platformudur. Doğrudan alışverişin temelini oluşturan akıllı sözleşmeler vardır ve bir ödeme aracı olarak MTRc (ERC-20 Ethereum tabanlı ModulTrade tokeni) ‘dir. Akıllı sözleşmeler sayesinde sistemde güvene esas bir sözleşme oluşturulur. Bu alandaki öncülerden biri olan ModulTrade, milyonlarca KOBİ’yi birleştirerek ticarete ve finans sektörüne katkıda bulunmayı ve onlara güvenilir, kolay ve verimli bir iş yapma seçeneği vermeyi planlaktadır.

ModulTrade platformu ile tüm işlemler % 100 güvenli, verimli, hızlı ve güvenilir olacaktır. Modül Ticaret’in belki de en iyi kısmı, bankalar tarafından alınan komisyon bedeli ortalama% 15’ken burada sadece % 1 ücrettir. ModulTrade ekibi tüccarlara tüm ticaret bölümleri ile tam destek sunuyor. Lojistik, Ödemeler, Sigorta, finansman, vergi, defter tutma ve daha fazlası için bu palftorma güvenebilirsiniz.

Takımlar ve danışmanlar:

Yeni çıkan ICO’ların çoğunluğunda gerçek iş dünyasında oldukça deneyimsiz olan daha genç çocuklar ve blockchain uzmanları görebilirsiniz. Bu, ModulTrade ekibi için için geçerli değildir, deneyimsiz genç çocuklarla bu kadar büyük ticari anlaşmaları yönetmek mümkün değildir. ModulTrade Bu platformun kurucuları oldukça deneyimli, kendi alanlarında lider olan kişilerdir. İlk 6 kişiye bakacak olursak bunu çok daha iyi anlayabiliriz.

Modül Ticaret projesi, Evgeny Kaplin, Jean Chaanine, Karthikeyan Kaliyaperumal, Fedor Sapronov ve Marco Rosso tarafından yönetilen bir ekibin meyvesidir. Onlarla birlikte projede onlara yardımcı olan birtakım geliştiriciler, tasarımcılar, mimarlar ve pazarlama uzmanları da var. Birlikte, yolculuklarında karşılaştıkları zorluklarla baş etmeleri için ihtiyaç duydukları bilgiye sahiptirler. Birçok projede bu projenin uzmanlığı ve bu kadar geniş yelpazede yaklaşan bir ekip yoktur.

Yol Haritası:
ModulTrade Fikri Ekim 2016’da doğdu. Konsepti bu yılın Nisan ayında piyasaya sürüldü. Şu anda ModulTrade demo platformunu kontrol edebilirsiniz: buradan https://product.modultrade.com/ . Modül ticareti akıllı sözleşme platformu 2018 yılının başında kullanıma sunulacak.

ICO Bilgisi:

Token sayısı – 40 000 000

Presale  – 03 Ekim’den. – 3 hafta içinde sona eriyor (halen devam ediyor)

Satış Öncesi Fiyat – 700 MTRC / 1 ET

Soft Cap – 15 000 ETH

 • Token satış fiyatı ve sabit fiyat sınırı token satışından 2 hafta önce ilan edilecek.
  ** Mevcut indirimler için https://modultrade.io adresini ziyaret edin . MTRc simgesi Ethereum’da yayınlanacak ve en yaygın ve kabul görmüş ERC-20 simge standardına uyacaktır. Bu, MTRc’nin tüm eter cüzdanlarıyla uyumlu olmasını ve ticaret için en yaygın kripto alışverişlerine kolayca eklenmesini sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için:

https://modultrade.io/ 

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2240518
https://web.telegram.org/#/im?p=@ModulTradeIO 
https://www.facebook.com/modultrade/ 
https://twitter.com/ModulTrade

 

me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


7 yorum

 1. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 2. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 3. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

 4. Avatar Cantekin Erten dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum.

 5. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.

 6. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 7. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.