Monarch: Yenilenen ödemeler için kripto cüzdan

 Post Views: 1605

Kripto para birimlerinin popülaritesinde gün geçtikçe artışlar meydana gelmiştir. Çevremizdeki 10 kişiden 9’u bu tür para birimlerini aktif bir şekilde kullanmakla birlikte çeşitli zorluklarından ötürüde katılım sağlama konusunda birçok kişi çekimserlik yaşamaktadır. Hepimizin ortak bir problemi olduğunu düşündüğüm kripto paraları gerçek paraya çevirmek bu alana girme konusunda tedirginlikler yaşatır bu ve bunu gibi birçok probleme cevap niteliği taşıyan Monarch projesi önemli hizmetleriyle adından söz ettirecektir. Monarch projesi kripto para sahibi olan olmayan herkes için oldukça dinamik bir hizmetle karşınıza çıkmaktadır.

Monarch Nedir?

Monarch kripto para birimleri kullanırken sizlere otokontrol hizmetini üst düzeyde sunarak başarıya giden yolda kontrol adeta sizin elinizde olacaktır. Bununla da sınırlı kalmayıp Monarch projesi 2FA güvenirlik esaslarını da projesine dahil ederek üst düzey güvenirlik tedbirleri ile de sağlıklı işlemler gerçekleştirmenize olanak tanıyacaktır. Monarch  ile hesap bilgileriniz ve Monarch  projesi arasında bağlantı kurulacak ve bu sayede çok çaba gerekmeden kripto para alanında alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. bu sizlere zaman kazandırmanın yanı sıra güven hissi de verecektir. Monarch olağanın dışında sizleri amacınıza ulaştırırken oluşturduğu köprü bağlantısı ile doğabilecek tüm güvenlik açıkları ve eksiklikleri gidererek anlamlı ve kazançlı sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Monarch projesi teknik destek artılarının yanında çeşitli günlük yaşam aktiviteleri konusunda da sağladığı kolaylığı ile de  karşımıza çıkmaktadır. Digitürk, Netflix, faturalar, çeşitli ödemeler ve birçok alanda ödeme yapmanızı aboneliğinizi takip etmenizi, başlatmanız ya da sonlandırmanız, konusunda öncü olarak günlük yaşamınızda rahatlık sağlayacaktır. Monarch projesi ile kullanıcılar, çeşitli ödeme işlemlerini gerçekleştirirken gerçek para ile kripto para birimleri arasında seçim yapabilir ve ödemenin tekrarı konusunda da yönlendirme yaparak işlemlerini  kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Platformun kimlik koruması konusunda da çalışmaları bulunmaktadır. Platformun bünyesinde bulunan her türlü hizmette şifreleme sistemi oluşturularak bilgileriniz koruma altına alınacaktır. Monarch projesi herhangi bir güvenlik açığı ile karşılaşmamak adına cüzdanınız konusunda da büyük önlemler alarak kişisel anahtarınızın olduğu,  şifre ve para gibi değerli varlıklarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz morina cüzdan desteği ile karşınıza çıkmaktadır. Borsa işlemlerinizde rahatlıkla satın alım işlemlerini gerçekleştirebilir ve işlem sürecinde oldukça kazançlı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Projenin kalbi olarak nitelendirebileceğimiz en önemli özelliklerinden birisi de piyasada karşılaştığımız dalgalanmaların etkisi ile yaşanan problemi ortadan kaldırarak , kazançlı işlemler gerçekleştirmenize olanak tanır. bunu da projede sıkça duyacağınız gümüş satın alımları ile gerçekleştirecektir.  bu düşünce çerçevesinde satış işlemi gerçekleştirilen token miktarının %10’luk kısmı ile gümüş satın alınacak, bununla birlikte işlem ücretleriyle yine  %10’luk kısım ile gümüş satın alınması desteğiyle piyasadaki dalgalanmaların önüne geçerek doğabilecek tüm güvenlik açıklıklarını ve kayıp kaygısını ortadan kaldıracaktır. Monarch projesi bütün bu hizmetlerden yararlanma aşamasın da da artılar sağlayarak sizlerin kolay ulaşımı adına akıllı telefon desteğiyle de hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Yol Haritası

Takım

Takım üyeleri kendi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Alanında uzman olmalarının yanı sıra kripto para birimi ve bulanla ilgili birçok konuda oldukça fazla bilgi birikimine sahiptir. üyeler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz yazının sonundaki linklere tıklayarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ico ve Token Bilgileri

Monarch projesi iki farklı token ile karşınıza çıkmaktadır. Monarch Token’ın (MT)  yanı sıra Monarch Security Token ilede güvenirlik ve geçerliliğin üst düzeyde tutulması sağlanmıştır. Satış aşamasında toplamda üretilen token miktarı 50 Milyon MT,  ve 250 milyon MTS olmak üzere toplamda 500 milyon token olarak belirtilmiştir.

MT Token İçin;

Toplam Token Sayısı 1.000.000.000
Ön Satış 15 Temmuz 2018
Ön Satış Token Fiyatı 0.15 USD
Ico Satışı 15 Ağustos 2018
Ico Token Fiyatı 0.20 USD

MTS Token İçin 

Toplam Token Sayısı 500 Milyon
Özel Satış 1 Haziran 2018
Özel SatışToken Fiyatı 0.125 – 0.188 USD
Ico Satışı 15 Ağustos 2018
Ico Token Fiyat 0.25 USD
Soft Cap 105M USD (Her iki token için)

Proje hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve projeye katılım sağlamak için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

Website: http://monarchtoken.io/

Telegram: https://t.me/MonarchToken

Whıtepaper: http://monarchtoken.io/whitepaper

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4448905

Twitter: https://twitter.com/monarchtoken

Facebook: https://www.facebook.com/MonarchToken/

Reddit: https://www.reddit.com/r/MonarchToken/


Author: truncus

My Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


8 yorum

 1. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum

 2. Avatar Mahmut Omacı dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 3. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 4. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 5. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 6. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 7. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 8. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.