Mozo: Blockchain ve alışveriş merkezlerini buluşturan platform

 Post Views: 2119

Perakende ticaret satışları önemli ölçüde azaldı. Bu durum, bununla bağlantılı pek çok faktörden etkilenmektedir. Perakende sektöründe, özellikle de fiziksel mağazalarda bulunan satış zinciri, e-ticaret trafiğinin etkisine büyük ölçüde bağımlıdır. Mozo projesi kolayca bulabilir ve mağazalarda veya online promosyon ürünlerini satmak için perakendeciler için çözümler sunar.  Mozo projelerin tanıtımında, perakende girişimcilerin ürünlerini veya mağazalarını potansiyel alıcılara kolayca tanıtabilecekleri çok büyük bir etkisi olacaktır.

Mozo, perakendecilere ve mağaza operatörlerine, yaya trafiğini kontrol etme ve arttırma kabiliyeti sağlıyor. Mozo tokenleri ziyaret, göz atma ve satın alma için bir ödül olarak sunarak, müşteriler onları yönlendirdiğiniz yere gitmeye teşvik eder. Müşteriler Mozo tokenleri biriktirebilir ve bunları, indirimler ve promosyonlar için kullanabilirler. Mozo-tokenler – Ethereum zinciri üzerinde çalışan bir token tabanlı yardımcı programdır. Bu Mozo uygulamasından çıkan değer anlamına gelir, bu paralar aynı zamanda iyi bilinen borsalarda da kullanılabilir.

Mozo’dan kimler yararlanabilir?

Mozo, düzenli müşterilerin akışını optimize etmek ve artırmak isteyen herkese fayda sağlayabilir. Bu, Mozo’nun küçük bireysel mağazalara ve büyük perakendecilere alışveriş merkezleri, stadyumlar ve hatta tüm ülkeler gibi daha büyük yerlerde turizm yoluyla yardım edebileceği anlamına geliyor. Tüketiciler, projenin iç para biriminin tek bir ödeme aracı haline gelmesinden yararlanır. Mobil uygulamayı kullanarak gerekli satın alımları yapmak çok kolay olacaktır.

Dokunmatik ekranı olan cep telefonları gibi cihazlarla etkileşimde bulunmanıza ve konuşma yapmanıza izin veren cihazlarda kullanılacaktır. İşaretçilerimiz, Mozo uygulamamızı kullanarak müşterilerle iletişim kurmak için IPS (dahili konumlandırma) teknolojisini kullanıyor. Müşteriler pazar alanını ziyaret ettiğinde, mozo tokenler ile ödüllendirilebilir. Bu müşteri, işaretlerimizden birine eklenen öğeleri keşfettiğinde, mekan tarafından verilen ödüllere ek olarak ürün bilgileri de telefonlarına doldurulur. Bu işaretler, müşterilerin mağaza ve mekanlarla tamamen yeni bir şekilde etkileşimde bulunmalarına olanak tanır.

Mozo Token’in ilk uygulaması, ziyaretçilerin hareketlerini arttıran ve kontrol eden alışveriş merkezleri için Mozo ödüllerine dayanan bir çözümün temelini oluşturmaktadır. Mozo tokenleri bir ödül olarak kullanılabilir ve daha sonra Mozo ağındaki herhangi bir katılımcı perakendeci tarafından kullanılabilir. Bu amaç dışında Mozo tokenlerde hediye olarak değiştirilebilmekte ya da seçilen değişim platformu üzerinden satılabilmektedir.<

ICO ve Token bilgileri

Mozo tokenleri, Bitcoin veya Ethereum’dan farklı, ayrı bir bireysel tokendir. Mozo tokenlerini yalnızca seçili madeni paralarla satın alarak veya ekosistemimizdeki ortaklarla etkileşime girerek alabilirsiniz. Her Mozo tokeni bir ERC-20 tipidir, bu yüzden Ethereum blockchain ağına kolayca aktarılır.

1.dilim
Hardcap 42 Milyon ABD Doları
Satılacak token Sayısı 700 Milyon
Token Fiyatı 0,09 ABD doları
Zaman Ön satış : 8 Mayıs 2018 – 10 Temmuz 2018

ICO: 11 Temmuz 2018 – 18 Temmuz 2018

2.dilim
Hardcap 46 Milyon ABD Doları
Satılacak token Sayısı 550 Milyon
Token  Fiyatı 0,12 ABD doları
Zaman ICO: 2018 4.çeyrek hedeflendi

Sektör liderleri Wanda Group ve 361 ° ile ortaklıklar kurarak, Hong Kong, Çin, Singapur ve Kore’de perakende sektörünün en ön saflarına giriyor. MOZO’nun uygulanmasına şimdiden 38.000’den fazla site kullanılmaktadır, ancak proje ekibi orada durmayacak ve önümüzdeki üç yıl içinde 300.000’e yükselecektir. Proje, küresel perakende pazarı için bir numaralı blok zincir haline gelme şansına sahiptir. Gelecekte daha fazla sorun ya da yaratım olmaksızın gelecekte maksimum 5 milyar tokenlik kapasite sağlanacaktır.

Sonuç olarak, projenin başarılı olacağını, özel satışların ilk iki haftasında, 26 milyon topladığını eklemek istiyorum. Ekip bu miktarı toplam 88 milyon doları toplamayı hedeflemektedir.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://www.mozocoin.io/

Whitepaper: https://www.mozocoin.io/pdf/060418_whitePaper_mozo.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4169993.0

Telegram: https://t.me/mozotoken

Twitter: https://twitter.com/MozoToken

Facebook: https://www.facebook.com/Mozo-Token-2039854656295415/

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


23 yorum

 1. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.

 2. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 3. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 4. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 5. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 6. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Teşekkürler güzel bilgi

 7. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 8. Avatar Zeynep Büşra Derdemez dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor.

 9. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 10. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 11. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 12. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 13. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 14. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 15. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 16. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 17. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 18. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 19. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 20. Avatar Çilem Akçay dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 21. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 22. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 23. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.