Nestree: Blockchain tabanlı topluluk iletişim merkezi

 Post Views: 1944

Teknolojik gelişmeler yaşantımıza hızlı bir şekilde giriş yapmakta ve gün geçtikçe çoğalarak ilerlemektedir. Daha önceki zamanlarda telefonlarımızı yalnızca aramalar yapmak ve mesajlar göndermek için kullanırken şimdilerde aklınıza gelebilecek tüm işlemlerimizi ve birbirimizle olan her türlü iletişimimizi bul yolla sağlamaktayız. Hatta dahada evvelki zamanlara dönecek olursak mektup yolu ile iletişimin  söz konusu olduğu zamanlardan bahsetmemiz mümkün olacaktır. Şuan ki zamanda tam aksine iletişim kaynaklarının üst düzeyde sağlanmasına rağmen şimdilerde de güvenlik açıklıkları, kişisel verilerin gizliliği ve dolandırıcılık, sahtekarlık gibi birçok sorunla karşı karşıya kalmış durumdayız. Bugün sizlere tanıtacağım Nestree projesi sizlere yepyeni ve güvenli bir iletişim platformu sunarak, yukarıda bahsettiğimiz tüm problemlere çözüm süreci başlatması ile de gözde bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.


Nestree Nedir? Avantajları Nelerdir?

Dijital bir şekilde oluşturulmuş birçok uygulamanın kullanılmasına ve popülaritesinin artmasına yönelik oldukça kullanışlı ve işlevli bir ortam sağlayacaktır.  Topluluk iletişim merkezi olarak karşımıza çıkan Nestree, platformda mevcut etkinliklerde çeşitli ödüllendirme , içerik oluşturma, reklamlar, arkadaş davet etme gibi birçok özelliği  bünyesinde barındıracaktır. Kullanıcı ve aktif yazarları için platformda dahil olan etkinliklerde ödüllendirme sistemi mevcut olacaktır. Nestree projesi karşılıklı anlamlı kazanım sağlayan, güvenli bir topluluk iletişimi platformu sunmayı amaç edinmiştir.

Platformda kazanım sağlamanın çeşitli yolları bulunacak ve bunlardan biri arkadaş davetleri ve mesajlaşma uygulamalarının kullanımı esaslı olacaktır. Bu alanda mevcut bir çok proje katılımcının zamanla körelmesine neden olmakla birlikte kazanım konusunda da anlamlı bir katkı sağlayamamaktadır.  Bu doğrultuda da Nestree projesi gibi hali hazırda çeşitli uygulamaları ile ödüllendiren sağlam bir proje henüz ortaya çıkmamıştır. Nestree projesinin bu konuda oldukça verimli ve uzun vadeli bir platform olduğunu öngörmemiz mümkün olacaktır.

Yine Nestree  platformunda topluluk mesajlarında mevcut olan reklamları izlediğiniz taktirde ödüllendirmeler alabileceksiniz. Oldukça şeffaf, güvenilir ve geçerliliği yüksek bir platformu sizlere sunmak adına mevcut halde bulunan her reklam adına ödüllendirme sağlanacaktır.  Bununla birlikte yine güvenli adımlar ile ilerlemek adına Nestree  bir cüzdan tasarlayarak projesinin temellerini atmaya devam etmiştir. Bu sayede Arkadaşlık davetleri ve, promosyon reklamlarının izlenimi sonunda elde etiğiniz kazanımlarınızı güvenli bir şekilde saklamanız sağlanacaktır.

Nestree projesi platformuna diğer birçok kripto para birimlerini dahil ediyor ve katılımcılarının istedikleri doğrultuda hareket etmelerini ve bunu yaparken de uygun maliyetli işlemler gerçekleştirmelerine olanak tanıyacaktır. Bununla beraber Nestree katılımcısı herhangi bir yer zaman koşulu aramaksızın kripto para birimleri üzerinde işlemler yapabileceklerdir. Bu çok işlevliği sayesinde kripto para değişimi ve madeni para gönderimi konusunda herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmayacaktır. Bir başka avantajı da Nestree platformunun aktif katılımcısı olan bireyler kripto-döviz değişimine girmek zorunluluğu bulunmadan mevcut tokenlarını  platformda kendi aralarında takas işlemi yapabilir ve bunu ilk kez bu alanda aktiflik gösteren bireylerin bile basit işlemlerle yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri
 • Token sembolü: EGG
 • Token tipi: ERC-20
 • Token fiyatı: 1USD = 100 EGG
 • Toplam tedarik: 3.000.000.000 EEG
 • Hard Cap: 6.000.000 ABD doları
 • Soft Cap: 1.000.000 ABD doları


Sonuç

Projenin ekip üyeleri ve genel amaçları incelendiğinde bireyin faydasına yönelik oluşturulmuş bir uygulama özelliğinde olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Yalnızca bugünü değil sürekliliği ön planda tutan Nestree platformu bu sayede katılımcının körelmesi ve kayıplar yaşamasının önüne geçmiş ve kazanım sağlaması açısından da alanda var olan birçok projeden de anlamlı farklılıklarla sıyrılmıştır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Websitesi: https://www.nestree.io/

✅ Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf

✅ Telegram: https://t.me/nestree_en

✅ Telegram: https://t.me/nestree

✅ Twitter: https://twitter.com/nestree_io

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/nestree_io

✅ Facebook: https://www.facebook.com/nestree.io

✅ Nestree Sohbet Odası: https://ca.me/nestree_en/

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/14630922

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


3 yorum

 1. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 2. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 3. Avatar Tuğçe Dudu dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.