NOIZ: Blockchain tabanlı reklam ağı

 Post Views: 1776

Günümüzde marka rekabeti arttıkça firmalar isimlerini ön plana çıkartabilmek için reklamları kullanmaktadırlar. Ancak reklamlar büyük ölçüde değişmektedir. Eski geleneksel posterlerin yerini yeni çevrimiçi reklamlar ve web siteleri reklamları almaktadır. Ancak bu sektörde bir çok hileler ve çeşitli sahtekarlıklar yer almaktadır. Bu nedenle elde edilen veriler güven vermemektedir. Sektörde daha güvenli veriler sağlayan platformlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bugün size bahsedeceğim NOIZ platformu bu sorunlara çözüm üretmeye çalışmaktadır.

NOIZ platformu mevcut sistemin çeşitli kusurlarını ortadan kaldırmak için blockchain ve yapay zeka tabanlı hizmetler sunan yenilikçi bir ekosistemdir. Reklamların toplum tarafından tam olarak kontrol edilmesini sağlar ve aynı zamanda sahtekarlıkları ortadan kaldırmak için çalışır. Bu platform blok zinciri teknolojisini kullandığı için merkezi olmayan bir yapıya sahip olacaktır. Bu yapı platformun herkes tarafından erişebilir ve şeffaf olmasını sağlamaktadır.

Nasıl Çalışır?

NOIZ, bilişsel reklamlar olarak bilinen aynı merkezi fikir üzerinde çalışır. Bu reklamların özel özelliği, doğrudan yapay zeka kullanan kullanıcılar ile etkileşimde bulunmasıdır. Ve bu sistem, etkileşimle birlikte gelişen NIKOLA olarak adlandırılır. Bu, kullanıcılarla daha fazla etkileşimde bulunmasına neden olur. Bu reklamlar, geleneksel reklamcılık sisteminden % 36 daha fazla katılım sağlamaktadır.

NOIZ ekosistemi benzersiz özelliklere sahiptir. Reklamlarda, tüketiciler ve destekleyiciler, herhangi bir üçüncü tarafın, hatta NOIZ’ün kendisinin katılımı olmadan doğrudan birbirleriyle bağlantılı olacaklardır. Bu bağlantının temelinde Akıllı sözleşmeler yer alacaktır. Reklamverenler, yayıncıların medya ağında reklam yayınlamak için yayıncılarla kolayca iletişime geçebilirler. Tüketicinin verileri de tüketicinin görüşü ile değiştirilir. Reklamverenler, akıllı sözleşmelerle kampanya başlatarak tüketicilerin verilerini elde edebilir.

NOIZ tokenleri kupon gibi çalışabilmektedir. Reklamverenler, tüketicileri kuponları kullanabilecekleri şekilde kriterleri karşılayacak akıllı sözleşmeler ayarlayabilir. Yasa dışı reklamlar tüketicilerin yardımı ile Noiz’den kaldırılabilir. Herhangi bir reklamveren hakkında herhangi bir tereddüt etmeden kolayca fikir verebilirler. Bu şey, kötü içerikli yayıncıların kötü içeriğini de engelleyebilir. Yani, sahte veya zararlı bilgiler ağ üzerinden yayılmaz.

NOIZ ile reklamcılığın diğer avantajlarından birisi tamamen şeffaf bir sistem olan yapay zeka ve blockchain teknolojisine dayanmalarıdır. Ve bu, reklam maliyetini düşürerek, dolandırıcılık reklamlarını ve aldatmaca botları ortadan kaldırır. Ayrıca, yayıncılara, gerçekte ücret ödemeden veya topluluk üyelerine herhangi bir şey sağlamadan daha yüksek gelir elde eder.

NOIZ Cüzdanı

NOIZ ekosisteminde, kullanıcılar ve alıcılar için reklamlar için pazar yeri oluşturulacaktır. Bu eksiksiz sistem gerçek zamanlı teklif algoritmasına dayanmaktadır. NOIZ cüzdanı, platformda gerçekleşen tüm borsa işlemleri için bir ödeme aracıdır. Bu cüzdan ERC20 tokeni olacak ve mevcut ERC tabanlı kripto para birimine bağlanabilecektir. Ayrıca bu cüzdan, reklamverenler tarafından yeni reklamlar oluşturmak için kullanılabilir olacaktır. Yayıncılar ise farklı reklamları kabul etmek için kullanabilir.

ICO ve Token Bilgileri
 • Token sembolü: NOIZ
 • Platform: Ethereum
 • Ön ICO fiyatı: 1 NOIZ = 0.1875 ABD doları
 • ICO Fiyatı: 1 NOIZ = 0.25 ABD doları
 • Kabul edilen para birimi: ETH
 • Minimum yatırım miktarı: 100 ABD doları
 • Soft cap: 14.000 ETH
 • Hard cap: 60.000 ETH
 • Toplam token miktarı: 400 milyon NOIZ
 • Token satış başlangıç tarihi: 15 Temmuz 2018
 • Token satış bitiş tarihi: 15 Ağustos 2018
 • Satılmayan tokenler:  Yakılacak
Sonuç

Reklam dünyasındaki tüm problemlerin NOIZ’in sağladığı çözümlerle ortadan kalkabileceğini düşünüyoruz. NOIZ bu konuları ele almak için verimli ve son derece profesyoneldir. Reklam dünyasının tüm kullanıcılarına çözümler sunmaktadır. Tüketiciler NOIZ ağlarından çok büyük faydalar elde etmektedir. Noiz ağı tamamen güvenilirdir ve ayrıca reklamverenler ve yayıncılar için de çalışmaktadır. ICO süreci devam eden bu projenin yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://noizchain.com

Whitepaper: https://bit.ly/2vCDWBg

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3641176

Telegram: https://t.me/noizchainenglish

Facebook : https://www.facebook.com/NOIZchain

Twitter: https://twitter.com/NOIZchain

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


29 yorum

 1. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 2. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 3. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 4. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 5. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 6. Avatar Recep Atasay dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 7. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 8. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 9. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Çok güzel bir yazı olmuş.

 10. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? merak ediyorum.

 11. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim

 12. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

 13. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 14. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 15. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 16. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 17. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 18. Avatar Lütfiye Sena dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 19. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 20. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 21. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 22. Avatar Emre Ayberk Akfırat dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 23. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 24. Avatar Bahar Özlem Albaş dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 25. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 26. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 27. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 28. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 29. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.