NTOK: Kişiden kişiye çevrimiçi eğitim platformu

 Post Views: 2526

İnsanoğlunun yaşamını kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için temel ihtiyaçlarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Çeşitli kuramlar da göz önünde bulundurulduğunda bu temel ihtiyaçlardan en önemlisi ve aynı zamanda bireyin tüm yaşamını etkileyecek olanı da kişinin kendini gerçekleştirme becerisidir. Bu evreninde sağlam temellerle oluşturulması ve sürekliliğinin sağlanması da ancak Eğitim yolu ile gerçekleştirilebilir. Eğitimin bireyin hayatında önemli bir yere sahip olması ile birlikte aynı zamanda oluşturulmuş kanunlarla da bu hakkın bireyin elinden alınamayacağı da kesin çizgilerle vurgulanmıştır. (İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi : Madde 26)

Ancak yine de eğitim alanında bireye ulaşılabilirlik konusunda çeşitli problemlerle karşı karşıya kalınmaktadır. Bu problemler ülkelere, hatta bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Birçok çocuk günümüzde hala eğitim hakkından tam anlamıyla faydalanamamaktadır. Eğitim alanında karşılaşılan bu problemlere çözüm süreci NTOK platform’u tarafından başlatıldı.

NTOK nedir?

NTOK’un merkezi olmamakla birlikte çevrimiçi bir sistem aracılığıyla öğrenciler ve öğretmenler arasındaki etkili iletişime dayanan bir eğitim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. NTOK’u alanında bu kadar önemli yapan en önemli özelliği de öğrencilerin temel ihtiyaçlarına önem verecek ve yaşamsal becerilerini destekleyecek nitelikte olan gelişmeleridir.

NTOK öğrenci merkezli bir yaklaşım anlayışı çerçevesinde platformunu oluşturmuştur. Bu sistem sayesinde çocuk nerede olursa olsun her zaman her yerde eğitim olanaklarından yararlanabilecektir. Ntok birçok geleneksel eğitim anlayışından uzak daha çağdaş ve ulaşabilirlik düzeyi daha yüksek bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

NTOK tek bir öğretmene bağlı kalmayıp aynı konuda farklı öğretmenlerin bulunmasının bireyin eğitimi açısından daha kalıcı ve kolay olacağı düşüncesiyle platformunu oluşturmuştur. Çocukların eğitim sürecinde bazı derslerde daha başarılı yada başarısız olmasıyla çoğu zaman hepimiz karşı karşıya kalmışızdır. Bunun sebebini öğretmenin derse karşı tutumu ve eğitimi gerçekleştirirken kullandığı çeşitli yöntem ve tekniklerle açıklamamız mümkündür.

Eğitimde bireysel farklılıkların olduğu kuramcılar tarafından ortaya atılmış ve bu düşünce tüm dünyada Kabul görmüştür. Bireyler farklı yöntem ve tekniklerle daha çok başarı gösterebilirler. Bütün öğretmenlerinde farklı yöntem ve teknik kullandıkları göz önünde bulundurulduğunda da çocukların aynı konuları farklı öğretmenlerle çalışmaları konuyu pekiştirmelerini ya da daha iyi öğrenmelerini sağlayacaktır. Buda NTOK ile gerçekleşecektir.

Blok Zinciri

Ethereum akıllı sözleşmesi ile Öğretmenler, video dersleri ve eğitim planı için değerlendirme süreçleri oluşturulacaktır. Öğrenciler öğretim ücreti ödendikten sonra öğretmeni ve yöntemini değerlendirebilirler. Değerlendirmeler yapılması için öncelikle tabi tutulan ücretin ödenmesi gerekecektir. Değerlendirmeler blok zinciri tabanlı alt yapısı kullanılacaktır. Bundan dolayı değiştirilmesi mümkün olmayacaktır.

NTOK Token

Sizde ön satışa katılın ve şu anda% 25 bonus kazanın!

Token Satış Detayları

Token Satış Takvimi: 15 Ocak — 15 Şubat 2018

Satın Alma Belgesi: Ethereum, Bitcoin

Fiyat Token1 NTOK = 1–1.2 $

Gelirlerin kullanımı% 25 Operasyon Rezervler,

Yeniden finanse etme, Birleşme ve Devralma ve diğer %40

Pazarlama ve Satış 35%

David Goldsmith Başkan ve Goldsmith Örgütünün (New York ve Hong Kong) kurucuları arasında yer almaktadır.

Yönetim

 • Andrew Kravets. CEO, Kurucuların kurucuları. (örneğin, McKinsey, Alfa-Bank)
 • Max Shekhovtsov. , Eş-kurucu (Genezis Capital)
 • Alexey Borisov.
 • Natalya Asenova. Satış ve Pazarlama Müdürü
 • Mikael Mnatsakanyan IR Müdürü
 • Referanslar

Danışmanlar

 • David Goldsmith
 • Susanne Morgan
 • Mike Raitsyn
 • Ilia Frankstein
 • Tetha Crypto
 • Leo Batalov DLA Pipe
 • Mike Rogalsky
 • Yura Virovets.
 • Vitaliy Tatsiy
 • Alex Filatov,
 • Igor Pekshuev
 • Victor Bryzgalov

Sonuç olarak oldukça ilgi çekici olan bu icoya katılmanızı öneriyoruz. Sağlam bir ekip tarafından oluşturulan bu projenin ileride yatırımcılarına büyük paralar kazandıracağını tahmin ediyoruz.

DETAY BİLGİLERİ:

Web sitesi: https://ntok.io

Teknik inceleme: https://ntok.io/NTOK%20White%20Paper.pdf

One paper: https://ntok.io/NTOK%20One%20Pager.pdf

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2496624

Facebook: https://www.facebook.com/NTOK-768633626671135/

Twitter: https://twitter.com/ntok_io

Telegram: https://t.me/joinchat/G3Iy0EM_oQWRBf9AX7620Q

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


24 yorum

 1. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 2. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 3. Avatar Özgen Baka dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 4. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 5. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 6. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 7. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 8. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 9. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 10. Avatar Ziya Doğramacı dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 11. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 12. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 13. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 14. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 15. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 16. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 17. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 18. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 19. Avatar Selinti Al dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 20. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 21. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 22. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 23. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 24. Avatar Eda Sena Akyıldız dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.