Omnitude: Blockchain tabanlı E-Ticaret platformu

 Post Views: 3037

Merhaba bu yazımda sizlere Omnitude platformundan bahsetmek istiyorum.  Omnitude, blok zincir teknolojisi işletme sistemleri arasında bir köprü bağlantısı kurarak yeni bir yaklaşımla karşımıza çıkıyor. Ayrıca Omnitude bunu yaparken mevcut sistemin yapısını değiştirmeden var olan sistemler arasındaki anlamlı bağı güçlendirerek, blok zincir teknolojisinin oluşmasını sağlıyor

Omnitude Nedir?

E- Ticaret alanında karşılaştığımız birçok problem bizi işimize tam anlamıyla dahil hissettirmemekle birlikte, E-Ticarette bir iş ile meşgul isek sürekli kaygılar içerisinde oluruz. Bunun sebebi ise sürekli meydana gelen güvenlik açıkları, dolandırıcılıkların çoğalması ve hesap devralma gibi durumlarda karşılaştığımız problemlerdir.  İşte tamda burada tüm problemlerimizi ortadan kaldıracak nitelikte olan yepyeni bir proje karşımıza çıkıyor Omnitude  projesi aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırarak sizlere güvenli bir, E-ticaret ortamı sağlıyor. https://omnitude.tech

Omnitude platformu projesinde açıklığı ve şeffaflığı ön plana alarak herkesin kolayca aktif katılımını sağlamıştır. Omnitude  E-Ticaret alanında, işlemleri yönetmek ve sunmak adına kripto ticareti alanında büyük bir uzmanlığa sahip olmakla birlikte tüccar ve satıcıların beklentilerini en üst düzeyde tutarak projesini bu amaç çerçevesinde oluşturmuştur.

Neden Omnitude?

Omnitude  platformunun açık, anlaşılır ve şeffaf bir yapıya sahip olmasının etkisiyle E- ticaret alanında aktif bir çalışma gerçekleştiren  herhangi bir katılımcı  Omnitude ekosistemine katılabilir.

Omnitude platformu güvenirliği üst düzeyde tutarak yetkisi olmayan kişilerin, dolandırıcıların, çeşitli güvenlik açıklarının önüne geçmiştir. Bunu yaparken de sürekliliği sağlamış ve teftiş niteliği taşıyan anlayışıyla güvenlilik her daim merkeze alınmıştır.

Omnitude The Linux Foundation tarafından muhafaza edilen açık küresel bir anlayışa sahip olan Hyperledger sisteminin üzerine kurulacak. Hyperledger mimarisi Omnitude ekosisteminin yapıldığı çekirdek blokchain hizmetleri sağlar. Bu sayede verileri güvenli bir şekilde garanti altına alınarak işlemin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi sağlanır. Hepimizin bir hizmetten öncelikli beklentisi güvenlik tedbirlerinin temelinin sağlam oluşturulmasıdır. Bu konuda da sizlere en güvenli hizmeti sunacak olan projenin de hiç tartışmasız Omnitude Projesinin olduğunu söylemek yerinde bir tabir olacaktır.

Omnitude Platformunun takımına göz attığımızda takım üyelerinin uzun bir yıla tekabül eden uzmanlıklarından bahsetmemiz mümkündür.  Blok zincir teknolojisinin mevcut e-ticaret sistemine entegre edilmesinin, sistemin hızla büyümesine olanak sağlayacağına inanıyorlar. Takım üyelerinin uzunca deneyimlerine göz atıldığında projenin üst düzeyde gerçekleşeceğini öngörmekte doğru bir kanı olacaktır.

Token Bilgileri

Bu sistemde kullanılacak token’ın adı ECOM’dur. Omnitude Platformunda aktif katılımı sağlamak adına token sembolleri halka satışı sağlanacaktır. % 100’ünün halka açık olduğu toplam 100.000.000 ECOM Tokenının oluşturulduğu belirtildi. Halkın aktif katılımının da sağlanmasıyla oluşturulan fonların etkisiyle medya kanallarında sistemin ve pazarlamanın üst düzeyde geliştirilmesine olumlu fayda sağlayacaktır.

Lütfen projeye dahil olmak ve yakından takip etmek için projenin ağlarını incelemeyi unutmayınız.

Web Sitesi: https://omnitude.tech

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2683959.0

Twitter:  https://twitter.com/Omnitudeorg

Facebook: https://www.facebook.com/Omnitude.tech

Telegram:  https://t.me/joinchat/GvyX0g8PC7_JsyUu0fruUw

Medium: https://medium.com/@Omnitude

Reddit: https://www.reddit.com/r/Omnitude

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

My ETH adres:  0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306


22 yorum

 1. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş.

 2. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 3. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 4. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 5. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 6. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 7. Avatar Muhlis Kayaoğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 8. Avatar Sevinç Ak dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 9. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 10. Avatar Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 11. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 12. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 13. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 14. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 15. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 16. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 17. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 18. Avatar Saliha Cana Dıvarcı dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 19. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 20. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 21. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 22. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.